Hizmetlerimiz

Taşoluk Mahallesi uydu servisi

Taşoluk Mahallesi uydu servisi dükkanı olarak bizler Arnavutköy’de olan bir mahalle de ikamet etmekteyiz. Hem Taşoluk hem de civarda olan yerlerin çanak anten tamirlerini yapmak için burada hizmet vermekteyiz. Sizlerin çanak antenlerinin bozulması esnasında tamircileri sokak, sokak aramanızdan ziyade hemen yanı başınızda olan bir yerden servis istemeniz daha iyi olmaz mı sizce? Hem vakit açısından hem de çok uzaktan gelmediği için servis yükseltme gibi bir sorun olmadığından her iki yönden de karlı çıkın.

Daha önceki yıllar da televizyon kendi kendine kanalları siliyor veya yanlışlıkla televizyon kanallarını silmek gibi arızalar ile karşı karşıya kaldığınız da Taşoluk’ta uyducu olan kişilerin gelmesi bir kaç günü bulurdu. Şu anda sizler bizi arayıp Taşoluk uydu servisi firmasında çalışan uyducu arkadaşlarımızdan teknik servis talebinde buşunduğunuz da hemen bir kaç dakika içerisinde adresinize gelmektedir.

Makaledeki yazı başlıkları

Taşoluk uydu servisi ile en iyi hizmet

Çanak anteni tek başınıza kullanıyorsanız tamiratının daha kolay yapılacağına ve bozulmuş olan malzemelerin değiştirilmesi esnasın da daha ucuz bir yol olacağına emin olabilirsiniz. Ortak olarak kullanılan çanak antenler zaman içerisin de her bir dairenin bozulması esnasın da farklı kişilerin gelip anteni ayarlamasının hiçbir sakıncası olduğunu düşünmüyoruz.

Yalnız Lnb kısmına takılan olan anten kabloları ve konnektörlerin zaman içerisinde en ufak bir dokunmanız da bozulacağını unutmayın. Konnektörlerin uç kısmına her hangi bir toz girmesi sonucu zedelenen yerlerin dokunmanız esnasında bir daha çalışmama ihtimali oldukça yüksektir.

Taşoluk Mahallesi uydu servisi diyor ki Bu nedenle Ortak kullanılan antenlerin tamiratını yaparken kesinlikle farklı bir kişinin kablosuna dokunmamanız gerekir. Yoksa zaten zor olarak değiştirmiş olduğunuz kablonuzun yanı sıra tam da her şey tamamlandı derken birden bire alt kat veya yan daireden birinin benim televizyonum da sinyal yok yazıyor demeleri sizleri şaşırtmasın.

Taşoluk Mahallesi anten tamiri

Sizlerin de çanak antenin de bir sorun olduğunu düşünüyorsanız bizleri hemen telefonlarımızın dan aramalısınız. Öte yandan telefon da aramak ile ilgili ufak bir sorun yaşıyorsanız web sitemiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. İletişim formunu doldurarak siparişlerinizi verebilirsiniz. Yalnız acil olan işleriniz de iletişim formunu doldurmak yerine cep telefonlarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. Çünkü her ne kadar iletişim formuna gelen yazılarımızı takip etsek bile telefon yerini tutmamaktadır. Taşoluk Mahallesi uydu servisi kısa bir süre de gelerek sizleri sinyal yok yazısının sorunundan kurtaracaktır.

Taşoluk televizyon kurulum servisinden alınacak randevular da televizyon kurulumu, anten ayarı, televizyon kanal yükleme, tv ayarlama, televizyon kanal sıralama ve bunun gibi işlemler yapılabilir. Tüm bunları üstelik tek bir uyducu arkadaşımız yapmaktadır. Sizler de Taşoluk uydu servisi firmasından randevu almak isterseniz Taşolukta ki şubemiz veya direk olarak Arnavutköy uydu servisi merkez şubemiz ile de iletişime geçebilirsiniz.

admin

Merhaba ben Metehan Aslan. Televizyon servisi ve İstanbul uydu servis Hizmetlerin de, aynı zamanda "İpek uydu servisi" firmasında teknik servis uzmanı olarak çalışıyorum. Sorun yaşadığınız tv uydu arızalarını ve aklınıza takılan soruları YORUM kısmına yazarsanız sizlere kısa süre de yardımcı olabilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler