Hizmetlerimiz

Başakşehir uydu servisi, uydu tamiri

UYDU SERVİSİ TIKLA ARA – 0541 762 22 52

Televizyonların görüntü vermemesi veya bir hata mesajı olarak sinyal yok yazmasından hemen sonra Başakşehir uydu servisi firmamızın çanak anten tamir biriminden randevularınızı alabilirsiniz. Başakşehir uyducu olarak almış olduğumuz uydu servisi taleplerinizi hemen gün bitmeden yerine getirmeye çalışıyoruz. Uydu teknik servis elemanımız en geç 1 saat içerisin de vermiş olduğunuz adrese doğru hemen yola çıkar. Burada anlatılanlar tamamen Başakşehir televizyon servisi  çalışanları ile röportaj yapılarak için hazırlanmıştır. Şayet Başakşehir merkezde değilde Kayaşehir de oturuyorsanız kayaşehir uydu servisi veya Kayabaşı uydu servisi isimli yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.

Firmamız da bulunan çalışma arkadaşlarımızın hepsi yıllarca uydu sistemlerin de teknik servis elemanı olarak çalışan tam yetkili personellerdir. Başakşehir uydu tamircisi olarak görev yapan çalışma arkadaşlarımız, Uydu servisi ve çanak antenler ile ilgili hemen birkaç saniye içerisin de evinizde oluşan televizyon ve çanak anten arızasını kolaylıkla giderdiklerini defalarca gördük. Başakşehir uydu montajı veya hali hazırda kurulmuş olan çanak antenin sinyal problemini yaptırmak için bizlerden destek almanızı öneriyoruz.

Başakşehir televizyon kurulumu ve ayarı

Bizler sadece uydu tamirini yapmıyoruz. Televizyonunuz ile ilgili her ne varsa onların tamir edilmesi ve aynı zaman da yedek parça teminin de bulunuyoruz. Başakşehir televizyon servisi için de firmamızın bilgilerini yanınıza not alabilirsiniz.

Başakşehir uydu servisi
başakşehir uyducu tarafından yapılacak anten montajı için hazırlık çalışmaları

Yeni aldığınız led smart tv kurulumunu yapmak bilmeyenler için gerçekten de çok zahmetlidir. Çünkü daha önce hiç kullanmadığınız bir cihazı kullanmak epey bir yetenek isteyen bir durum. Aldığınız televizyonun çok pahalı olması da sizi hemen Başakşehir televizyon kurulumu ve montajını yapan kişileri aramanıza teşvik edebilir. Televizyonun ilk kurulumunu yaparken dil seçeneklerinin seçilmesi, televizyon görüntü ayarlarının yapılması, ev modunun seçilmesi, anten ayarları ve aynı zaman da çok dikkat edilmesi gereken konu da kanalların ayarlanmasını çok iyi yapmanız gerekir. İstanbul Başakşehir uydu tamiri ve çanak anten servisi ile birlikte her türlü ihtiyaçlarınız da hemen yanınızdayız.

Başakşehir uydu tamircisi tarafından arızaların tespit edilmesi

Başakşehir uydu servisi

Başakşehir bölgesi genel olarak yüksek katlı binaların oluşması ile modern bir yapıya sahiptir. Bizler burada Başakşehir uydu tamircisi ismi ile her ne kadar uyducu olarak çalışsak ta aslında burada rolümüz çok büyük. Toki binalarının ve buna benzer yüksek katlı binaların anten uydu arızalarını bulmak normal binalara göre çok daha zordur. daire sayısının fazla olması onarımı da olumsuz derece de etkilemektedir. firmamız da çalışan elemanların bir çoğu Başakşehir uydu servisi firmaların da veya anten tamircisi olarak daha önceden çalışan kişilerden oluşmaktadır. Yapmış olduğumuz tamirlerden yola çıkarak anladığımız kadarıyla televizyonlar da sinyal yok yazısının yazmış olması her zaman için çanak antenimiz bozuk tespitini yapmak yanlış bir düşüncedir. Çünkü televizyonda iki farklı tür de sinyal yok lütfen kablonuzu kontrol ediniz uyarısı yazar.

Uzman uydu tamircisinden randevu almak için hemen tıkla ara – 0541 762 22 52

Başakşehir tv servisinde görülen bazı arızalar

  • Televizyona gerçekten de çanak antenden sinyal gelmiyor olmasıdır. Bu durum da Başakşehir uydu servisi diye internetten arama yapabilir veya telefon numaralarımızı arayabilirsiniz.
  • Diğer bir sinyal yazmasının sebebi de kullanılan harici cihazdan (Receiver uydu alıcısı, dvd cd player, Bluray, Ps4 vb.) televizyona sinyal gelmiyor olmasıdır. Televizyonunuz bu durum da kullanılan cihazın kapalı olduğunu veya açıksa bile televizyon ile bu cihazın birbirlerini tanımamasından kaynaklanmaktadır. Bu sorun içinde Başakşehir uydu anten servisi firmalarını aramanız gerekir.
  •  dvd cd player, Bluray, Ps4 vb.) televizyona sinyal gelmiyor olmasıdır. Televizyonunuz bu durum da kullanılan cihazın kapalı olduğunu veya açıksa bile televizyon ile bu cihazın birbirlerini tanımamasından kaynaklanmaktadır. Bu sorun içinde Başakşehir uydu anten servisi firmalarını aramanız gerekir.

Başakşehir uydu servisi & Mahalleler ve Hizmetler

Altınşehir, Bahçeşehir 1. Kısım, Bahçeşehir 2. Kısım, Başak, Başakşehir, Güvercintepe, İkitelli Osb, Kayabaşı, Şahintepe, Şamlar, Ziya Gökalp

Başakşehir anten tamircisi

Altınşehir Mahallesi uydu servisi

Bahçeşehir 1. – 2.  Kısım Mahallesi uydu çanak anten tamiri

Başak Mahallesi çanak anten ayarlama

Şahintepe Mahallesi uydu anten servisi

Şamlar Mahallesi televizyon kurulumu montajı

Başakşehir Ziya Gökalp Mahallesi sinyal yok

Başakşehir Mahallesi uydu tamiri ve anten ayarı

Güvercin tepe Mahallesi uydu servisi

Kayaşehir uydu servisi

İkitelli Organize sanayi bölgesi uydu servisi

Başakşehir Kayabaşı uydu servisi ve çanak anten montajı

Başakşehir Uydu montajı ve anten ayarlama

Daha önceden çalışan bir çanak anten ayarı yapmayı ve lnb ile birlikte anten kablosunun bozuk olması durumun da yenilerini takabilecek kadar yüksek kapasite de yedek parçalar bulunduruyoruz. Başakşehir uydu montajı için elinizde bulunan eskiden kalan çanak antenleri kullanabilirsiniz. Farklı bir yerden sökülüp te yeni evinizde çalıştırmak istediğiniz de sizlerin yardımına Başakşehir anten ayarlama ve uydu montajı işlerini yapan firmamız yetişmektedir.

Elinizdeki malzemeleri değerlendirirken bazı çanak anten parçalarının eksik olması sizi hiç üzmesin. Elimizde her türlü yedek parçanın bulunduğu Başakşehir uydu servisi araçlarımız ile kapınıza gelerek eksik malzemelerin temin edilmesi için her türlü isteği yerine getirmeye çalışıyoruz. Çanak antenlerinizin olması durumun da anten ayağını, lnb, çanak anten uydu kablosunu, uydu alıcısı hd receiver, özel L ayakları ve aynı zaman da televizyonun duvara montajını yapmak için tv askı aparatlarını bizden almanız mümkün.

Başakşehir uydu tamiri için iletişim bilgileri

Firma bilgileri: İpek uydu servisi

Firma web sitesi: https://www.ipekuyduservisi.com

Firma konum: Başakşehir ve kayaşehir bölgelerine bakan uydu tamircisi

Sayfa ismi: Başakşehir uydu servisi, uydu tamiri

Başakşehir en yakın uyducu telefonu 0541 762 22 52

admin

Merhaba ben Metehan Aslan. Televizyon servisi ve İstanbul uydu servis Hizmetlerin de, aynı zamanda "İpek uydu servisi" firmasında teknik servis uzmanı olarak çalışıyorum. Sorun yaşadığınız tv uydu arızalarını ve aklınıza takılan soruları YORUM kısmına yazarsanız sizlere kısa süre de yardımcı olabilirim.

Bir Yorum

  1. Başakşehirde yaşıyordum birçok kez uydu sorunu çektik ve gelenler yapamadı fakat bu siteyi daha sonradan buldum. Eğer bir daha sorun yaşarsam ilk olarak burada yazan numarayı arayacağım çok teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler