Hizmetlerimiz

Eyüp uydu servisi, Uydu tamircisi Eyüpsultan

UYDU SERVİSİ TIKLA ARA – 0541 762 22 52

Eyüpsultan uydu servisi dükkanımız Eyüp merkezdedir. Eski adı ile Eyüp uydu servisi olan dükkanımıza yeni ismi ile aynı yerde ulaşabilirsiniz.  Eyüp’te en yakın uydu tamircisi ve uyducu işlerinizi yapmaya talibiz. Eyüp sultanda çalışan bunca uydu servisleri arasında bizleri seçerseniz aynı semtte uydu servisi işini yapan bir esnafa yardımcı olmuş olacak ve aynı zaman da profesyonel bir ekip ile çalışma fırsatını bulmuş olacaksınız.

İstanbulun gözde ilçelerin den olan ve istanbula gelip te onu ziyaret etmeden geri dönmek istenmeyen yer dir orası, resulullah s.a.v.’in mübarek arkadaşı, evinde misafir ettiği büyük zattır o. Sırf istanbul hakkın da Peygamber efendimiz Hz. Muhammed S.A.V Efendimizin söylemiş olduğu mübarek hadisi şeriflerine nail olmak için istanbul’a geldi.

İŞİNİZİ ŞANSA BIRAKMAYIN. EYÜPSULTAN UYDU SERVİSİ RANDEVU TELEFONUMUZU (0541 762 22 52) HEMEN ARAYIN VE PROFESYONEL SERVİS İLE TANIŞIN.

Eyüp ilçesinde Eyüp merkez cami ismi ile adını taşıyan caminin hemen yanındadır kabri şerifi. Eyüp semtine geldiğiniz de hem camiye uğrayıp farz namazlarınızı kılabilir, orada bulunan muhteşem atmosferden faydalanabilir, Hz. Eyyüp el ensari hazretlerinin kabrine gidip dua edebilir, varsa dilekleriniz Rabbimizden hz. Eyyüp hürmetine deyip dua etmeniz ve oradan ayrıldıktan sonra Haliç kenarına giderek muhteşem istanbul boğazını izlemenin keyfine doyabilirsiniz.

Eyüp uydu servisi ile anten kurulumu

Eyüp uydu servisi firmamız Eyüp te bulunmaktadır. burada hangi mahallede olursanız olun Eyüp mahallelerinin tamamına Eyüp uyducu merkez mahallesinden gönderim sağlanarak hangi bölge olursa olsun servis araçlarımızla yapmış olduğumuz servis ile aynı günde tam manasıyla hizmet vermeye devam ettiğimizi sizlere belirtmek isteriz. Eyüp anten servisi eskimiş olan çanak antenlerin sinyal seviyesinin azalmış olacağını ve eskimiş olan uydu anten kablolarının çok fazla sinyal gönderimi sağlayamadığından dolayı değiştirmenizi önermektedir.

Eyüp uydu servisi bölgeleri arasında Yeşilpınar uydu servisi ve Alibeyköy uydu servisi bölgeleri de yer alır. Sizler dilerseniz ipekuyduservisi.com/Yesilpınar-uydu-servisi bağlantısına tıklayın dilerseniz de ipekuyduservisi.com/alibeyköy-uydu-servisi kısmından da ulaşmanız mümkün.

Uzman uydu tamircisinden randevu almak için hemen tıkla ara – 0541 762 22 52
Eyüp uydu servisi
Eyüp uydu servisi

Burada değiştirilmeyen ve ayrı ayrı eklerler birleştirilen uydu kablolarının ek yerlerinden sızan su ile televizyonunuzun sinyal yok sorunu ile karşılaşmasına sebep vermektedir. Ve her defasın da Eyüp çanak servisi Tarafından gönderilen ve ya hangi firma olursa olsun Eyüp televizyon servisi gibi firmalarla da yapılan görüşme sonucu tamircinin ek yerin den kabloyu yenilemesi sonucun da sizler yine de servis ücreti vermek zorun da olduğunuzdan dolayı bir defalığına mahsus kablonuzu ek ara konnektörlerle tutturulma dan yeni bir kablo montajı yapılıp senelerce kablo arızaları yüzünden boşuna para vermektense bir kere sadece kablo ve servis ücretini vererek tasarruf sağlamış olabilirsiniz.

Eyüp uyducu ve uydu tamircisi bir arada

Eyüp uydu servisi Sizlere daima en doğru olanı söyleyip dürüst işçilik yapmaktadır. Bizlere olan güveninizi kaybetmemek adına sizlere en kaliteli hizmet getirip en makul fiyatla işçilik ücreti almaktayız. Eyüp televizyon montajı Ve buna benzer işlerinizi firmamızca yapılan teknik servis iletişim merkezimizi aramanız durumunda size en yakın konumda bulunan Eyüp uydu servisi Tarafından Eyüp te hizmete devam eden çalışma arkadaşımız sizlere daima en güzelini ve en yeni fikirleri sunmanın mutluluğunuzu yaşamaktadır.

En son teknolojik cihazlarla çanak anten montajı ve anten ayarlamasını gerçekleştiriyoruz. Eyüp çanak anten montajı için yüksek kaliteli ve hd yayınlarında ölçümüzü yapacak olan satlock yani uydu bulucu cihazlara sahibiz. Türksatta bulunan en zayıf sinyal üzerinden en yüksek seviyenin yakalanması durumunda var olan bütün kanalların sorunsuzca açılması, yüksek görüntü ve ses teknolojinin iletilmesi, yağmurlarda fırtınada sinyalin kaybolmaması için elimizden gelen çabayı gösterdiğimizi belirtmek isteriz. Bununla ilgili olarak çanak antenin nereye montajının yapılacağı çok ama çok önemlidir.

Eyüp çanak antenci

Eyüp uydu servisi hızlı randevu garantisi

Çanak anten ayağının sabit kalması için öncelikle beton bir yere montaj yapılmasını tavsiye ederiz. Yalnız imkansızlıktan dolayı çatıda bulunan soba bacalarına da montajın yapılması sonucu çok güzel neticelere ulaşılabilir. Eyüp uydu montajı için size tavsiyemiz eğer çatınızı onarımdan geçiriyorsanız çok fazla uzun olmayacak şekilde iki veya üç adet çanağın bağlanabileceği şekilde çanak direkleri dikmeniz en iyi olan yöntemdir. Yalnız dikkat edeceğiniz birkaç husus vardır.

Çanak anten tamirine gittimiz Eyüpsultan mahalleleri

Ağaçlı, Akpınar, Akşemsettin, Alibeyköy, Çiftalan, Çırçır, Defterdar, Düğmeciler, Emniyettepe, Esentepe, Eyüp Merkez, Göktürk Merkez, Güzeltepe, İhsaniye, Işıklar, İslambey, Karadolap, Mimarsinan, Mithatpaşa, Nişancı, Odayeri, Pirinççi, Rami Cuma, Rami Yeni, Sakarya, Silahtarağa, Topçular, Yeşilpınar

Eyüp çanak antenci 45 dakika da kapında

Eyüpsultan uydu tamircisi aynı gün içerisinde kapınıza gelebilir. Hatta siz randevu oluşturduktan yaklaşık 45 dakika sonra bile hızlıca gelebilir. Eyüpsultan da çanak antenci arıyorsanız bizleri tercih etmenizin bir çok nedeni mutlaka vardır. Bu nedenle telefon numaralarımızı kayıt etmeniz karınıza olacaktır. Burada önemli olan bu çanak direğinin sağlam ve sallanıyor olmasıdır. Çatının tahtasına tutturulan direkler sağlam olmamakla birlikte sallanması açısından hem çatının zarar görmesi hem de direğin çok fazla sallanmasına sebep olacağından dolayı elinizdeki imkanları zorlayarak beton ile yapılmasını veya direğin çatının içine giren kısmı mutlaka beton ile kaynak makinesi ile beta beton dökerek te yapılabilmektedir. Bununla ilgili olarak  Eyüp uydu servisi tarafın direk dikme işlerini maalesef yapmamaktayız.

Bu sizler veya bir çatı ustası demirci ustası tarafından yapılması daha sağlıklı ve sağlam olacağından dolayı direk yapılıp sağlamlığını test sonra bizler gelip çanakların montajı ve ayarlanması konusunda sizlere yardımcı olabiliriz. Eyüp uyducu Telefonuna buradan ulaşamazsanız sitemizin iletişim sayfasındaki dükkan 0212 hatlı numaralarımızı aramanızı rica ederiz. Direk olarak sizlere teknik servis ekibimize yönlendirerek antenlerin anasıl ayarlandığı ve ayarlama ücreti konusunda yeterli bir bilgiye sahip olabilirsiniz. Aynı zaman da elinizdeki olan malzemeleri de telefonun diğer ucundaki Eyüp uyducu arkadaşımıza sorabilirsiniz.

admin

Merhaba ben Metehan Aslan. Televizyon servisi ve İstanbul uydu servis Hizmetlerin de, aynı zamanda "İpek uydu servisi" firmasında teknik servis uzmanı olarak çalışıyorum. Sorun yaşadığınız tv uydu arızalarını ve aklınıza takılan soruları YORUM kısmına yazarsanız sizlere kısa süre de yardımcı olabilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler