Hizmetlerimiz

Gaziosmanpaşa uydu servisi

UYDU SERVİSİ TIKLA ARA – 0541 762 22 52

Gaziosmanpaşa uydu tamircisi ile televizyon ayarlama ve çanak anten sorunlarınız anında sonuç bulacak. Gaziosmanpaşa uydu servisi iletişim numaralarımızı neden aramanız gerektiğini biliyor musunuz? Bir uydu tamircisi ve uyducu personellere ne zaman ihtiyacınız olur? Televizyon da sinyal yok yazdığın da, çanak anten tamiri ve ayarı yaptırmak için ve ayrıca televizyon kurulumu içinde elbette bir uydu servisine ihtiyaç duyarsınız. Gaziosmanpaşa çanak antenci ile burada yazılanların tamamı ve çok daha fazla kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Öncelikle karışıklığa ve yanlış anlaşılmaya sebebiyet vermemek için Gaziosmanpaşa uydu servisi İstanbul da bulunan Gaziosmanpaşa semti olduğunu belirtmek isteriz. Türkiye de birkaç ilde daha Gaziosmanpaşa ismin den ilçe ve bölge ismi olduğun dan dolayı bazı durumlar da bu semtlerin aynı isimle olması itibari ile yaşanan karmaşıklığın önüne geçmek için İstanbul Avrupa yakasın da bulunan ilçemizden bahsettiğimizin altını çizmek isteriz.

Gaziosmanpaşa uydu servisi için tıkla ara – 0541 762 22 52

Eski den Arnavutköy bölgesine kadar hep bir bölge olarak sayılan Gaziosmanpaşa, Arnavutköy ve sultangazinin ayrı ayrı ilçe olmasından dolayı Gaziosmanpaşa’nın da eskiye nazaran biraz daha küçülmeye yol açtığını görmüş olduk. Şu anda sınırları içerisinde bulunan  Bayrampaşa ilçesi ve Eyüp ilçesi ile komşu olmaktadır. Çok fazla bilmeyen veya gezmeyen birileri Eyüp ilçesine bağlı bulunan bazı bölgeleri Gaziosmanpaşa bölgesine ait olduğunu söyler veya aynı durum diğer bir ilçemiz içinde geçerli olmaktadır.

Gaziosmanpaşa uydu servisi ile anten ayarı

Gaziosmanpaşa uydu servisi

Gaziosmanpaşa anten servisi Firmamızı arayın ve hemen ihtiyacınız olan bütün elektronik malzemeleri firmamızdan alarak montaj dahil kurulum ücreti ile makul ve düşük bir fiyata kurulumu gerçekleştirebilirsiniz. Hem firmaya gelerek ürünleri kendiniz bakarak seçebilir, veya telefon ile bizleri arayıp buradaki uzman olan arkadaşlarımızla birlikte ürün seçimleri hakkında detaylı bir bilgi alarak gerekli olan cihazların ve malzemelerin seçiminde sizlere doğru ve maksadınıza yakışır ihtiyacınızı karşılayacak bir biçimce sizlere yardımcı olmasını isteyebilirsiniz.

Uzman uydu tamircisinden randevu almak için hemen tıkla ara – 0541 762 22 52

Gaziosmanpaşa çanak servisi Anten ayarı, çanak anten montajı, uydu kablosu kopması kablo koptu televizyon monta kurulumu kanal ayarlama ve kanal arama ayarları için teknik servisimizdeki arkadaşımız sizlere yardımcı olabilir.

Gaziosmanpaşa uydu kurulumu

Fiyat politikamız genel olarak neredeyse hep aynı fiyat üzerinden yapılmaktadır. Yani çanak anten montajı ile anten sinyal bulma ayarlaması arasındaki fiyat neredeyse aynıdır. Gaziosmanpaşa uydu servisi  Firmasında genel olarak tek fiyat üzerinden iş yapıldığından dolayı hem çanak anten montajlarını hem de anten kurulumlarını aynı anda yaptırmanız mümkün.

Gaziosmanpaşa çanak antenci

Fiyat listesi karmaşasına son vermek amacıyla yapılmış olan bu prosedür tamamen sizlere daha iyi hizmet amacı ile gerçekleştirilen bu çalışmamın içine Gaziosmanpaşa uydu montajı İşleri de dahildir. Yalnızca merkezi uydu sistemleri arızalarının karmaşık çözümleri, birkaç çanağın ayarlanması, hem çanak anten montajı yapılıp hem de televizyon montajının yapılması veya Gaziosmanpaşa uydu servisi Çağrılıp ta çanak montajı yapıldıktan sonra sekizli 8’li lnb takılarak 8 ayrı daireye sıfırdan kablo bağlanması durumu gibi konularda artı olarak özel fiyattan tarif uygulanmaktadır.

Hizmet verdiğimiz Gaziosmanpaşa Mahalleleri

Bağlarbaşı, Barbaros Hayrettinpaşa, Fevzi Çakmak, Hürriyet, Karadeniz, Karayolları, Karlıtepe, Kazım Karabekir, Merkez, Mevlana, Pazariçi, Sarıgöl, Şemsipaşa, Yeni, Yenidoğan, Yıldıztabya

Gaziosmanpaşa çanak antenci

Merkezi uydu santrali kablo değişikliği ve birden fazla dairenin bir apartmanda bozulması durumun da yine de farklı fiyat tarifesi üzerinden uygulanmaktadır. Gaziosmanpaşa televizyon servisi sizler için daima en doğru en kaliteli ve en son teknoloji ile yapılmış olan ürünleri sizlere aktarmanın mutluluğunu yaşadığını sizlere belirtmemizde hiçbir sakınca olduğunu düşünmüyoruz. Çatınızda bulunan eski çanak antenlerinizi kullanarak kullanmadığınız veya başka uydulara çevirmek istediğiniz çanaklarınız varsa bunları tek bir kablo üzerinden binlerce kanalı izleyebilmek artık mümkün.

 

4 adet veya daha fazla çanağı aynı kablodan receiver uydu ayarlarınızı yaptıktan hemen sonra hangi uydu hangi disecq girişine bağlandıysa o uyduyu bularak kanal taraması yaptırdıktan hemen sonra şifresiz olan kanalları izleyebilirsiniz.

Gaziosmanpaşa anten ayarı

Dünyaca ünlü olan Türksat dışında hodbird, Eurobird, eutelsat, astra uydularını izlemek için bizleri aramanız gerekmektedir. Gaziosmanpaşa uyducu telefonunu arayıp  gerekli bilgiler ve adımları izledikten sonra elindeki iş yoğunluğuna göre sizlere randevu verilir. Bunun artından sizlere en yakın olan çanak anten montajını yapabilecek dostlarımız dan bir tanesini adresinize yönlendirilmek üzere oradaki arkadaşımıza talimat göndeririz.

O arkadaşımız da en kısa sürede Gaziosmanpaşa uyducu ismine yakışır bir şekilde gerekli malzemelerin temini ve elinizde bulunan eksik malzemeler ile detaylı olarak gerekli kontroller yapıldıktan hemen sonra çanak anten montajı için yola koyulmaktadır. Bunların dışında bir şey lazım olmadığı sürece Gaziosmanpaşa uydu servisi firması ve çanak anten  kurulumu için hiç bir engelin olmadığını sizlere belirmek isteriz.

admin

Merhaba ben Metehan Aslan. Televizyon servisi ve İstanbul uydu servis Hizmetlerin de, aynı zamanda "İpek uydu servisi" firmasında teknik servis uzmanı olarak çalışıyorum. Sorun yaşadığınız tv uydu arızalarını ve aklınıza takılan soruları YORUM kısmına yazarsanız sizlere kısa süre de yardımcı olabilirim.

2 Yorum

 1. Gaziosmanpaşa Küçükköy de oturuyorum. Merkezi uydu santrali kullanıyoruz ama gelen sinyal seviyesinden hiç memnun değilim. Yöneticide ilgilenmiyor. Ben kendi dünleri dairem için 4 tane televizyonun çalışması için çanak anten taktırmak istiyorum. Sizin Gaziosmanpaşa’ya yakın mı? Gaziosmanpaşa uydu servisi yazınca siz çıktınız. Ben küçükköydeyim. Bana fiyat verir misiniz lütfen? Bir de akşam işten geliyorum ancak akşam çanak anten montajı için gelebilirsiniz. Telefon numaranam 0532 729 ** **

  1. Sevgili Salih Seven.
   Merkesi uydu sistemleri her ne kadar çok fazla tercih edilse de yıllar içerisinde eskidiği zaman sıfırdan bir bakım gerekebilir. Bakımsız kalan santral ve çanak anten kabloları bütün bina sakinlerinin çanak antenden şikayetçi edecek bir duruma sokabilir.

   Sizin 4 adet televizyonunuzu merkezi santralden ayırarak yeni takacağımız orijinal next nextstar marka çanak anten setleri ile sizleri bu sıkıntılı durumdan kurtarabiliriz.
   Şubemiz küçükköy de. Konum için ipekuyduservisi.com/iletisim sayfasına bakabilirsiniz.

   Akşam veya sabahın erken saatinde olmuş hiç fark etmez. Sizler uygun bir anınızda bizi arayıp randevu alabilirsiniz. Çanak anten tamircisi arkadaşlarımız sizlere hizmet etmekten onur duyacaklardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler