Hizmetlerimiz

Fatih Uydu Servisi

Fatih, İstanbul’un güzide ve tarih kokan semtlerinden biridir ve İstanbul’un merkez ilçelerinden biri olarak kabul edilmektedir. Biz de İpek uydu servisi olarak bu güzide semtimizin her noktasına hizmet vermekten gurur duyuyoruz. İhtiyaç duyduğunuz her an, acil arıza durumlarınızda 7/24 fatih uydu servisi bizleri arayarak destek alabilirsiniz. Donanımlı ve profesyonel ekibimiz ve geniş servis ağımız ile ihtiyaçlarınıza göre çanak anten montajı, anten tamiri, televizyon kurulum ve montajı, merkezi uydu santrali kurulumları, bina ortak anten tamirleri hizmetleri vermekteyiz.

Görüntü kirliliğine sebep olan çanak antenlerin bulunduğu bölgelerde fatih çanak anten servisi merkezi çanak anten sistemi kurulumu yaparak tek bir merkezden tüm dairelere kablo dağılımları yaparak merkezi anten sistemleri oluşturuyoruz. Bu da müşterilerimiz için avantajlı ve maliyet açısından kazançlı bir durum olmaktadır. Televizyonlarınızda meydana gelen sinyal kayıpları, kanal donmaları gibi uydu cihazı arızaları, uydu için yön bulma, çanak anten kablo arıza ve kablo değişim talepleriniz için firmamızla irtibata geçebilirsiniz. Aynı zamanda müşterilerimize ücretsiz keşif hizmeti de vardır.

           Fatih Uydu anten ayarı

Televizyonunuzu satın alırken uydu sistemini de beraberinde edindiğinizden geriye sadece fatih uydu montajı işleminin doğru bir şekilde yapılması kalıyor. Çünkü uydu montajı daha sonrasında sıkıntı yaşanmaması adına hassasiyetle ve özenli bir şekilde yapılması gereken önemli bir iştir. Burada da devreye biz giriyoruz ve size sadece sorunsuz ve keyifli bir şekilde televizyonunuzu seyretmek kalıyor. Bizlere 0541 762 22 52 nolu telefondan ulaşabilir, isterseniz daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

 

admin

Merhaba ben Metehan Aslan. Televizyon servisi ve İstanbul uydu servisi üzerine "İpek uydu servisi" firması için makaleler yazıyorum. Sorun yaşadığınız tv uydu arızalarını yorum kısmına yazarsanız sizlere kısa süre de yardımcı olabilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Kapalı
Kapalı