Blog

Türk Ve Yabancı Sinema Filmi Yayınlayan Tv Kanalları

Sürekli Türk ve Yabancı sinema filmi yayınlayan tv kanalları ve frekansını mı arıyorsunuz? O halde Sinema tv kanalları, Türk filmi yayınlanan televizyon kanalları, Yabancı film oynayan televizyon kanalları ve 24 saat açık tv kanalları ile ilgili harika öneriler almaya ne dersiniz?

Yeşilçam filmlerini veren kanallar, sürekli Türk sinema filmleri ve yabancı filmler yayınlayan televizyon kanalları ve kanal frekanslarını sizler için derledik. Sizler de burada belirtilen televizyon frekanslarını televizyonlarının kurulum menüsüne girerek popüler film tv kanallarına sahip olabilirsiniz. Burada belirtilen tv kanalları ile canınız ne zaman televizyon da Türk filmi izlemek istese sürekli Türk filmi yayınlayan kanalı açıp keyfinize bakabilirsiniz.  Ayrıca açık televizyon kanalları izleme, sinema televizyon kanalları hangileri ve film yayınlayan tv kanallarına buradan ulaşabilirsiniz.

Bilgilendirme: Yabancı sinema film kanalları, Türk sinema film kanalları, yerli film kanalları,  Türk sineması film kanalları ve yeşilçam filmlerini veren kanalların listesi ve frekansları %100 çalışmaktadır. Her bir kanal özenerek seçilmiş ve test edilmiştir. Buradaki listeyi farklı sitelerdeki sürekli Türk sineması ve yabancı filmleri veren kanalların listesine benzetmeyiniz. Ayrıca bu liste tamamen özgün kalacak ve  Yeni film kanallarının çıkması halinde buradan yayınlanacaktır.

Makaledeki yazı başlıkları

Sürekli Türk Filmleri Yayınlayan Tv Kanalları ve Frekansları

Sürekli Türk Filmleri Yayınlayan Tv Kanalları ve Frekansları
Sürekli Türk Filmleri Yayınlayan Tv Kanalları ve Frekansları

Televizyon da reklamları izlemekten sıkıldınız mı? Dizi izlemek artık can sıkıcı bir hal mi almaya başladı? Sürekli Türk filmi yayınlayan tv kanallarını açıp stresten uzaklaşmak mı istiyorsunuz? Size burada Türk filmi yayınlayan televizyon kanal frekansları ve tam listeyi hazırladık. Burada belirtilen televizyon kanallarını tv kanal listenizde bulabilir ya da yeni bir kanal aramı yaparak da film kanallarına sahip olabilirsiniz.

Burada belirtilen Türk filmi veren kanallar televizyon kanal listenizde yoksa, silinen kanalları geri yükleme makalesinden destek alabilirsiniz. Şimdi gelin Türk filmi yayınlayan televizyon kanalları ve frekanslarına hep birlikte bakalım. Birinci kanalımız;

Kaçkar Tv

Sürekli Türk filmleri yayınlayan tv kanalları listesinin başında Kaçkar Tv var. Kaçkar tv yayın akışında sürekli Türk filmleri yer almaktadır. Bu filmler genellikle en çok izlenen ve daha önce çok fazla beğenilen popüler Türk filmleri arasında yer almaktadır. Sizler televizyon kanal listenizi inceleyerek Kaçkar tv’yi bulup hemen Türk filmlerini veren tv kanallarını açarak televizyon izlemenin keyfine varabilirsiniz. İşte en beğenilen Türk filmlerini izleyebilmeniz için Kaçkar tv frekans bilgileri;

Kanal ismi: Kaçkar Tv

Frekans: 12379

Sembol: 27500

Polarizasyon: Dikey (V)

Tivi6 Kanalı ve frekansı

Televizyon Türk sinema filmleri yayınlayan kanallardan biti de Tivi6 televizyonudur. Tivi6 uzun zamandır Türksat uydusunda Türk filmlerini yayınlayan kanallardan biridir. Televizyon kanal listesinde Tivi6 kanalı varsa hemen bu kanalı açıp Türk filmlerini izleyebilirsiniz. Eğer televizyon kanal listesinde Tivi6 kanalı yoksa o zaman aşağıda belirttiğimiz Tivi6 frekansını televizyonunuza ekleyerek sürekli Türk ve yabancı fimleri oynatan kanallara sahip olabilirsiniz. İşte Tivi6 frekansı ve diğer bilgileri;

Kanal ismi: Tivi6

Frekans: 12264

Sembol: 27500

Polarizasyon: Dikey (V)

Eymen Tv

Türksat uydusunda sürekli Türk filmleri yayınlayan televizyon kanallarından bir tanesi de eymen TV kanalıdır. Eymen TV her ne kadar günün 24 saati Türk filmlerini yaratıp sinema filmleri yayınlamasa da özellikle akşam, gece, sabah ve hafta sonları ardarda Türk filmlerini yayınlamaktadır. Televizyonda Türk sinema filmlerini izlemeyi seviyorsanız eymen TV kanalından kanalı Denizli’nin başına alabilirsiniz. İşte Türk sinema filmlerini yayınlayan eymen Tv’nin frekans bilgileri

360 Tv

360 televizyonu uzun yıllardır Türksat uydusunda yayın yapan profesyonel ve oldukça tanınmış televizyon kanalları arasındadır. Kanal 360 sayesinde özellikle akşam ve sabah saatlerinde Türk filmlerini izleyebilirsiniz. Sürekli Türk filmleri yayınlayan kanallar arasında 360 TV oldukça popülerdir. Türk sinema kanallarını izlemeyi seviyorsanız 360 TV kanalı işlerinizin başına eklemeyi unutmayın. İşte 360 TV frekans bilgileri

Türkmeneli TV

Televizyonda Türk filmlerini veren televizyon kanallarından biri de Türkmeneli TV kanalıdır. Türkmeneli TV yeşilçam filmleri, Türk sinema filmleri, yabancı filmleri ve bazen de yabancı sinema filmlerini yayınlamaktadır. Türksat uydusunda yeşilçam filmleri veren kanallardan biri de Türkmeneli TV olduğundan dolayı bu kanalı da sürekli Türk ve yabancı filmleri veren televizyon kanalları listesi arasına ekleyebilirsiniz. İşte Türkmeneli Tv’nin kanal frekans bilgileri

Sürekli Yabancı Film Yayınlayan Tv Kanal Ve Frekansları

Sürekli Yabancı Film Yayınlayan Tv Kanal Ve Frekansları
Sürekli Yabancı Film Yayınlayan Tv Kanal Ve Frekansları

Televizyondaki dizilerden sıkıldıysanız yabancı sinema filmlerini izlemek biraz bile olsun bu can sıkıntınızı giderebilir.  Türksat uydu kanallarında sinema filmleri oynatan kanallara ulaşmak her ne kadar kolay olsa da sürekli olarak canınız istediğinizde yabancı sinema kanallarına ulaşamayan bilirsiniz. İşte bundan dolayı sürekli yabancı sinema filmleri oynatan kanalların arayışına girmek isteyebilirsiniz.

Eskiden Türksat uydusunda bazı kaçak kanallar vardı. Kaçak kanalları izlemek için bu televizyon kanallarının frekansına girip televizyon ya da uydu da arama yapmanız gerekirdi. Türksatın kaçak kanalları kapatması ile birlikte sürekli Türk sinema kanalları, Yeşilçam filmlerini veren kanallar ya da yabancı sinema filmlerini veren kanallar neredeyse kalmadı. Aşağıda sizler için yabancı sinema filmlerini oynatan kanalların frekanslarını ve listesini hazırladık. Bu frekansları televizyonunuza girmeniz halinde yabancı sinema kanallarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. İşte televizyonda sürekli yabancı film oynatan kanalların listesi;

Tv 41

Sürekli yabancı filmleri yayınlayan tv kanallarını öğrenmek ve devamlı bu kanallardan yabancı film izlemek isterseniz televizyonunuza Tv 41 kanalını ekleyebilirsiniz. Tv 41 kanalında popüler yabancı filmleri izleyebilir ve sürekli yabancı fimler yayını veren tv kanalına tv 41 ile ulaşabilirsiniz. Tv 41 kanalını eklemek için aşağıda yer alan frekans bilgilerini kullanabilir ve yabancı sinema filmleri veren kanalların tadına varabilirsiniz. İşte sinema filmi yayınlayan kanalın frekans bilgileri;

Kanal ismi: Tv 41

Frekans: 12285

Sembol: 27500

Polarizasyon: Dikey (V)

Tv 4;

Sürekli yabancı sinema filmi yayınlayan kanalların ikinci Tv 4 kanalıdır. Yani eski ismi ile Karamel tv olarak da geçmektedir. Tv 4 kanalında hemen, hemen her gün ödüllü yabancı filmler yayınlanmaktadır. Bu popüler yabancı tv filmleri Tv 4 ekranlarında yayınlanmaktadır. Sizler de Sürekli yabancı film veren televizyon kanalları ve frekanslarını arıyorsanız Tv 4 kanalı doğru bir tercih olabilir. Tv 4 frekans bilgileri aşağıda yer almaktadır.

Kanal ismi: Tv 4

Frekans: 12310

Sembol: 15000

Polarizasyon: Dikey (V)

Kablo tv: 48. kanal

Tivibu: 58. kanal

TLC Tv

TLC Tv Sürekli yabancı sinema fimi yayınlayan kanal listesinde 3. sırada yer alıyor. Gündüz genellikle çok özel belgeseller yayınlayan Tlc tv, Akşamları sürekli yabancı filmler yayınlayan tv kanalları arasında yer almaktadır. TLC TV kanalı tv kanal listenizde mutlaka vardır. Eğer yoksa Tlc tv kanalını televizyona ekleyip yabancı film izleme şansını elde edebilirsiniz.

Kanal ismi: TLC Tv

Frekans: 12015

Sembol: 27500

Polarizasyon: Yatay (H)

Tivibu: 53 sırada

Dsmart: 36 kanal da

Kablo Tv: 34. Kanal da

Beyaz Tv

Beyaz tv kanalı her ne kadar haber kanalı gibi görülse de özellikle akşamları tam bir yabancı tv sinema şölenine dönüşmektedir. Belki daha önce denk gelmemiş olabilirsiniz ama Beyaz tv kanalın da özellikle akşamları birbirinden güzel yabancı sinema filmleri yayınlanmaktadır. Beyaz tv kanalını sürekli yabancı film yayınlayan tv kanalları listemizin başına ekliyoruz.

  • Kanal ismi: Beyaz Tv
  • Frekans: 12380
  • Sembol: 27500
  • Polarizasyon: Dikey (V)

Sinema Filmi Yayınlayan Televizyon Kanalları Ve Frekansları

Sinema filmi yayınlayan televizyon kanallarını sizlere sunarken beyaz TV kanalını yazmadan geçemeyeceğim. Beyaz TV ile özellikle akşam, hafta sonu ve sabah saatlerinde popüler yabancı sinema filmlerini izleyebilirsiniz. Yabancı sinema filmlerini yayınlayan kanallar arasında beyaz TV her ne kadar sürekli sinema filmleri yayınlamasa da bu kanalı listemizin başına ekleyebilirsiniz.

  • Kanal ismi: Beyaz Tv
  • Frekans: 12380
  • Sembol: 27500
  • Polarizasyon: Dikey (V)

Yeşilçam filmlerini yayınlayan televizyon kanalları

Yeşilçam filmleri geçmişten günümüze en çok izlenen ve çok beğenilen film kanallarıdır. Sürekli yeşilçam filmlerini veren televizyon kanallarına ulaşabilmek oldukça zordur. Geçmişte bir çok televizyon kanalında sürekli yeşilçam filmlerine rastlamak mümkündür. Ayrıca Uyduda kaçak yayın yapan kanalların birçoğu da yeşilçam filmlerini oynatırlardı. Şimdiyse yeşilçam filmlerini veren kanalların sayısı bir hayli azaldı.

bizler ise sürekli yeşilçam filmlerini oynatan kanalların listesini sizler için hazırladık. Sizde bu kanalların güncel haline ulaşmak ve yeşilçam filmlerini İzlemek istiyorsanız bu kanalları televizyon kanal listenize ekleyebilirsiniz.

Türkmeneli TV

Tv 360

admin

Merhaba ben Metehan Aslan. Televizyon servisi ve İstanbul uydu servis Hizmetlerin de, aynı zamanda "İpek uydu servisi" firmasında teknik servis uzmanı olarak çalışıyorum. Sorun yaşadığınız tv uydu arızalarını ve aklınıza takılan soruları YORUM kısmına yazarsanız sizlere kısa süre de yardımcı olabilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler