Hizmetlerimiz

Yeşilpınar uydu servisi, anten ayarı tamiri

UYDU SERVİSİ TIKLA ARA – 0541 762 22 52

Eyüp semtinin gelişmeye açık olan bölgesi haline geçen yeşilpınar da yeşilpınar uydu servisi firmasını açmış bulunuyoruz. Firmamız da sadece anten tamirlerini yapmakla kalmayıp eviniz de özel olarak teknik servis hizmeti sunmaktayız. Her geçen gün televizyon ve uydu antenlerin çok fazla sayıya ulaşması sebebiyle televizyon sorunları da gün geçtikçe daha fazla artmaktadır. Eskiden her evde sadece bir tane televizyon olurken şu anda, iki, üç, dürt ve hatta beş tane televizyon kullananları da gördük. Durum böyle olunca her bir televizyon için çatıdan yani çanak antenden uydu anten kablosu gelmesi gerekir. İşte tüm bunları yeşilpınar uydu servisi  yapmaktadır. En kaliteli hizmet ile indirimli ve kaliteli malzemeyi bir arada sizlere sunuyoruz.

Yeşilpınar uydu servisi dükkanımız hemen Mevlana caminin yanında yer alır. Profesyonel uzman Uydu Tamircisi en geç 30 dakika da kapınıza gelebilir.

Asıl meselenin anten den kaynaklandığını söylemek gerekirse televizyon sayısı çoğaldıkça lnb ve merkezi uydu santral çoğaltılması ve üretimi de çoğalmaktadır. Tüm bunları kapsayan gelişmeler ile keşke her televizyona bir kablo çekilmese veya tek kablo üzerinden bir den fazla televizyon çalışabilse diyen müşterilerimizin sayısı bir hayli fazla olduğunu düşünüyoruz.

Yeşilpınar uydu servisi ile anten montajı

Çanak anten arızaları sorunun yaşanmış olduğu bina ve arızanın ne olduğu konusun da çeşitli değişen zorluk dereceleri bulunur. Ama yeşilpınar uydu montajı yaptırmak için de öncelikle yerinizin olması gerekir. Kimi çatı teras katı sahibi kimseyi çatı katına çıkmasını istememektedir. Böyle olunca da herkes evinin balkonuna, yan duvarına ve hatta karşı caddenin yani yolun diğer tarafın da olan binaya bile çanak anten montajı yapıldığını gördük.

yeşilpınar uydu servisi
yeşilpınar uydu servisi

Yaşanmış olan tecrübelerimizi sizlerle paylaşıyoruz ve telefonla bizlere yeşilpınar uydu montajı yapılacak dediğiniz de ilk önce çanak anten nereye yapılacak ve yeriniz var mı diye sormamız gerektiğini unutmayın. Çünkü özellikle İstanbul da ve büyük kentler de yaşanan çatı katı sorunu belki de güneydoğu bölgesin de çatı olmadığı için çok fazla yaşandığını düşünmüyoruz.

Yeşilpınar merkezi uydu sistemleri arıza bulma ve tamiri

Kiremitlerin kırılması sonucu alt kata çatı arasına ve tavanların çökmesine bile neden olacak damlamaların meydana getireceği bir zararla karşılaşmamak için çatıya anten montajının istememesini gayet doğal karşılamaktayız. Yalnız yeşilpınar uydu servisi olarak bizler sizlere merkezi uydu santrali kullanmanızı öneriyoruz.

Uzman uydu tamircisinden randevu almak için hemen tıkla ara – 0541 762 22 52

Merkezi uydu santrali yeşilpınar bölgesin de kurulumunu yaptırarak sadece çatıya konulacak bir tek çanak anten ile bütün dairelerin faydalanacağını unutmayın. Merkezi uydu sistemleri tamiri ve arıza bulma için Eyüp uydu servisi ipekuyduservisi.com/eyup-uydu-servisi/ şubemiz ilgilenmektedir. Bu bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Yeşilpınar uydu tamircisi
Yeşilpınar uydu tamircisi

Yeşilpınar anten servisinde verilen hizmetler

 • Yeşilpınar mahallesi uydu anten montajı için gerekli olan malzeme tedariki
 • Tv Uyducusu ve televizyon servisi ilgili her şey
 • Uydu kurulumu ve gerekli ayarlamanın yapılması
 • Eski televizyonun sökülüp yeni televizyon ayarlarının yapılması
 • Anten servisi Yeşilpınar mahallesi teknik servis hizmetleri
 • Uydu tamircileri yakın elektrikçilerin yönlendirilmesi
 • Yeşilpınar mahallesi uydu anten arıza hizmetleri ve onarımları
 • Uydu alıcısı kurulumu için gerekli usb ve dosyaların temini
 • Çanakların montajı ve Yeşilpınar mahallesi uydu tamiri Ayarı
 • Yeşilpınar mahallesi uydu anteni kurulum ve malzemelerin montajı
 • Fırtınanın kopardığı çanak antenlerin montajı
 • Yeşilpınar mahallesi çanak anten servisi tarafından verilen garanti uzatılması
 • Merkezi uydu santralinin çanak  anten ayarı,i
 • Yeşilpınar mahallesi uydu servisi tarafından yapılan antenlerin yer değişikliği
 • Yeşilpınar mahallesi uyducu ve antenci işi yapanların kullandığı malzemelerin satışı
 • Uydu çanak anten kurulumu Yeşilpınar mahallesi ve çevresine hızlı servis hizmeti
 • Elektronik malzeme ve Yeşilpınar mahallesi  uydu servisi
 • Receiver kanal yükleme Yeşilpınar mahallesi uydu servisi hizmeti
 • Yeşilpınar mahallesi uydu kurulum yapabilmek için anten ayak çeşitlerin satılması
 • Yeşilpınar mahallesi uydu montajı ve daha birçok hizmet burada!
 • Yeşilpınar mahallesi uydu servisi yılların verdiği tecrübenin adresi!

Yeşilpınar uydu tamircisi ile hızlı anten servisi

Yeşilpınar uydu tamircisi personellerimiz günde bir kaç yere uğramadan ve gelen siparişlweri de bitirmeden asla dükkanı kapatıp gitmezler. Bir sipariş alındığı zaman ne pahasına olursa olsun randevu oluşturma saatine göre Yeşilpınar uyducu arkadaşlarımız gitmektedir. Çok büyük aksilikler olmadığı sürece siparişleriniz bir sonraki güne kalmaz. Sizler bu sayede aynı günde Yeşilpınar uydu servisi ve malzeme satış dükkanından istifade etmiş sayılırsınız.

Antenlerin tamirlerini yaptırmak için ilk önce çanak anten montajı nereye yapılmışsa oranın açık olup olmadığına bakmanız gerekir. Çatı arasında olan çanak antenler genel de kapalı kapılar ile kilitlenmektedir. Anahtar siz de değilse ilk önce bu anahtarı temin etmeniz gerekir. yeşilpınar uydu tamircisi  servisi olarak bizlere telefonla yeterli bilgiyi verdikten sonra hemen aynı saat içerisinde kapınıza teknik servis personelini gönderiyoruz.

Sizler için zamanın ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Yaşadıklarımız, deneyimlerimiz, servis yaptığımız bölgeler ile hayatta verilen sürenin ne kadar önemli olduğu ve bu süreli hayat ile de zamanınızın bir çok bölümünü teknik servis tarafından çalınmasına karşı olduğumuzu söylememizin hiçbir mahsuru yok sanırım. Bizler verdiğimiz sözü tutarak yeşilpınar anten ayarlama işlemleri için aynı saatte en geç gün içerisin de yanınızdayız.

admin

Merhaba ben Metehan Aslan. Televizyon servisi ve İstanbul uydu servis Hizmetlerin de, aynı zamanda "İpek uydu servisi" firmasında teknik servis uzmanı olarak çalışıyorum. Sorun yaşadığınız tv uydu arızalarını ve aklınıza takılan soruları YORUM kısmına yazarsanız sizlere kısa süre de yardımcı olabilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler