Hizmetlerimiz

Kazlı çeşme uydu servisi

Zeytinburnu bölgesin de çok ünlü olan ve neredeyse herkes tarafından bilinen Kazlı çeşme mahallesin de bizler ipek uydu servisi firması olarak hizmet veriyoruz. Kazlıçeşme uydu servisi bünyesi altında yaptığımız çalışmalar sonucu burada bulunan birçok ev normal çatı antenleri kullanmaktadır. Yani merkezi uydu sistemleri ayarı ile merkezi uydu sistemlerine geçiş aşamasın da bulunan bu güzel mahallemiz de daire başı veya çatıda ortak olarak kullanılan bina ortak antenler bulunmaktadır. Merkezi uydu santralleri kullanıldığı zaman sadece çanak antenlerin azaltılmış olması anlamından ziyade daha sağlıklı ve güzel bir yayında sağlanmaktadır.

Her odanızda kullanabileceğiniz bu sistemleri ilk kurulum esnasın da ihtiyacınız olan televizyon sayısını belirleyip ona göre uydu kablosu çekimi yapmalısınız. Bunun yanında birden fazla çanak anten yayınları tek kablo üzerinden ve diseqc birleştirici kullanmadan doğrudan izleme şansına sahipsiniz.

Kazlıçeşme çanak antenci

Sıklıkla dile getirdiğimiz anten tamirlerinin nasıl yapıldığı konusunu sizlere açıklamak isteriz. Kazlı çeşme uydu servisi her an bir telefon ile kapınızda olmak için çalışmaktadır. Aynı zaman da sadece telefon ile değilse iletişim formlarından, firmamızın adres kısmını not alarak birebir ikili görüşmeler halinde de randevunuzu oluşturabilirsiniz. Sizlere anten ve uydu sistemler konusunda her bir sorunda yardımcı olmak için çalışmayı çok seviyoruz. Aynı gün içerisinde gelen servis elemanlarımız öncelikle arıza tespiti yapmaktadırlar.

Ardından konuşulan servis bedelinin dışında bir şey çıkacaksa, yani ek olarak ücret çıkması durumun da yapmadan önce sizlere ne kadar olduğunu söyler. Ardından sizler onay verdikten sonra yapım işlemlerine başlanır. Yalnız fiyat konusun da veya farklı bir nedenden dolayı tamirin yarım bırakılmasının istenmesin de sadece servis bedeli alınır. Kazlı çeşme uydu servisi sizler için günün her saatinde burada hizmet veremeye devam edecektir.

Zentinburnu Kazlıçeşme de en hızlı uydu servisi

Bazı zamanlar vardır ki iş yerinden sadece bir kaç dakika izin alabiliyoruz. Bazen de yetişecek çok önemli bir randevumuzun olmasından dolayı en geç bir saat içerisinde çanak anten montajı, uydu ayarı veya televizyon problemlerini ortadan kaldırıp randevuya yetişmemiz gerekebilir. İşte Zeytinburnu uydu servisi merkez şubemiz ile Kazlıçeşme uydu servisi firma çalışanlarımız sizlere bir kaç dakika içerisinde uydu tamircisi gönderebilmektedir. Sizler de hemen Kazlıçeşme de uyducu çağırmak istiyorsanız tercihinizi teknik servis çalışanlarımızdan yana kullanmanızı tavsiye ediyorum.

Müşteri memnuniyet oranımızın %100 olmasının başlıca nedenlerinden biri de en kaliteli hizmet ile en uygun fiyatlar ile hızlı servis hizmeti vermemizden kaynaklanmaktadır. Bu arada Kazlıçeşme de uydu montajı ile uydu ayarı yapan çalışma arkadaşlarımızı da unutmamamız gerekir. Uydu servisi telefonlarımızı arayıp randevu almak isterseniz lütfen 0541 762 22 52 numaralı telefonumuzu lütfen arayınız.

admin

Merhaba ben Metehan Aslan. Televizyon servisi ve İstanbul uydu servis Hizmetlerin de, aynı zamanda "İpek uydu servisi" firmasında teknik servis uzmanı olarak çalışıyorum. Sorun yaşadığınız tv uydu arızalarını ve aklınıza takılan soruları YORUM kısmına yazarsanız sizlere kısa süre de yardımcı olabilirim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler