Hizmetlerimiz

Mimarsinan Mahallesi uydu servisi

Mimarsinan Mahallesinde hizmet vermemizin amacı, çanak anten tamirlerini hızlı bir şekil de yapmak ve buradan da yakın çevreler de olan diğer mahallelere hizmet vermektir. Ayrıca televizyon kurulumu ve çanak antenlerin montajı için de bizlerden yani Mimarsinan Mahallesi uydu servisi firmamızdan yardım alabilirsiniz. Ne zaman yağmur yağsa hiçbir şekilde televizyon izleyemiyorum diyorsanız anten tamiri için bizleri arayabilirsiniz.

Sadece ve sadece tv kanalları yağmurlu havalar da gidiyorsa bunun için arkadaşımızın bakması gerektiğini unutmayın. Bu durum da telefon ile fiyat bilgisi vermek elbette yanlış olur ama muhtemelen çanak anten değişikliğine veya yer değişikliğine gidilmesi yüksek ihtimaldir.

Makaledeki yazı başlıkları

Mimarsinan uydu montajı ve anten ayarı

Paslanıp en ufak bir rüzgar da bile sallanan uyduları mutlakla değiştirmeniz gerekir. Yoksa bir kaç günde bir Mimarsinan uydu servisi veya buralar da çalışan diğer uydu tamircisi kişilerden yardım istemek zorunda kalacaksınız. Her geldiğinde de uydu teknik servis ücreti alan uyduculara para yetiştirmeniz mümkün olmayabilir. Bu nedenle Uydu montajından bir kaç ay sonra televizyon kanalları çanak antenden dolayı bozulduysa mutlaka eski anteni değiştirme kararını almalısınız.

Antenler ilk kurulum yapıldığı zaman çok fazla sallanmayacak bir yere montaj yapılmalıdır. Mesela anten direkleri yapılıp 1, 2, 3, 4 tane anten montajı bu direğe yapılıyor ama antenin demiri çok kalın olmadığı sürece ve bu demirler yerden çok uzunsa kesinlikle en ufak bir rüzgar da veya karda gidecektir. Rüzgarlı havalar da bile izleme şansı neredeyse sıfırdır. Mimarsinan Mahallesi uydu servisi sizleri bu konuda bilgilendiriyor. Anten direği yaparken direğin yere değen kısmını ve yukarıdaki T şeklinde olan demiri kablın ve sağlam demirden yaptırınız. Çanak antenlerin bağlandığı yeri de ince demirden yani çanak anten alınırken üzerinde verilen anten ayakları seviyesin de olmalıdır.

Ayrıca direğin yerden az bir şey yüksette olmalıdır. En faza bir metre olmalıdır. Eğer imkanınız varsa anten direğini üç ayrı yerden veya iki ayrı yerden yere sabitleyiniz. Tek bir yerden olan direkler sallanmaktadır. Mimarsinan Mahallesi uydu servisi sizler için anten montajını yapmakta ve anten ayarı için de mutlak gelmektedir.

  • Mimarsinan mahallesi çanak anten servisi tarafından verilen garanti uzatılması

  • Merkezi uydu santralinin çanak  anten ayarı,

  • Mimarsinan mahallesi uydu merkezi sistem kurulumu ve ücretsiz keşif desteği

  • Bina ortak antenlerin Mimarsinan mahallesi uydu arızası tespiti

Mimarsinan uydu servisini hemen ara

Size çok yakın olan bir uydu servis tamircisinden yardım almanız gerekirse bizler mimarsinan Mahallesinde tamir işlerini yapıyoruz. Buraya sizleri de bekler ve lazım olabilecek ürünleri satın almanızı rica ediyoruz. Uydu servis numaralarımızdan bizlere ulaşmak için lütfen 0541 762 22 52 numaralı telefonu arayın.

admin

Merhaba ben Metehan Aslan. Televizyon servisi ve İstanbul uydu servis Hizmetlerin de, aynı zamanda "İpek uydu servisi" firmasında teknik servis uzmanı olarak çalışıyorum. Sorun yaşadığınız tv uydu arızalarını ve aklınıza takılan soruları YORUM kısmına yazarsanız sizlere kısa süre de yardımcı olabilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler