Hizmetlerimiz

Hamidiye Mahallesi uydu servisi

Hamidiye Mahallesi uydu servisi, Kâğıthane bölgesinde faaliyet vermeye başladı. İstediğiniz gibi hızlı, güvenli, işi bilen, televizyon tamirinden ve çanak anten ayarından çok iyi anlayan ve çok uygun fiyatlar ile çalışan bir ekibe sahibiz. Hamidiye mahallesin de çanak antenci ve uydu tamircisi olarak çalışan arkadaşlarımız ile tanışmak ve uydu servis randevusunu almak için lütfen 0541 762 22 52 numarasından bizi hemen arayın.

Sizlere elimizden geldiğince bir uyducunun yapabileceğinden daha fazlasını sunma gayreti ve sevinci içerisindeyiz. Yanımız da bizimle birlikte çalışan uydu tamircisi arkadaşlarımızın her biri ile çalışırken mutlaka müşterilere karşı dürüst ve saygılı olmasının yanı sıra asla kandırmamaları konusunda çeşitli nasihatler vermekteyiz. Çalışmaya başlamadan önce ve sonrasında da çeşitli imtihanlardan geçen Hamidiye Mahallesi uydu servisi personellerine sonuna kadar güvenebilirsiniz.

Makaledeki yazı başlıkları

En kaliteli işçilik ve uygun fiyatlar ile verdiğimiz hizmetler

Bazen yapılacak iş küçük olsa da çağırdığınız bir çanak anten tamircisi sizlerden çok büyük paralar isteyebilir. Sizler işin çok az olduğunu ve sadece bir kablo bağlama ya da sadece bazı kanalların çekmesi için ufak bir çanak anten ayarı yapılacak deseniz bile yine de uyducu veya gelen usta servis bedelinde indirim yapmayabilir. Bizler yapılacak işe göre uydu tamir bedelini alıyor ve sizleri sabit uydu servisi bedelinden de kurtarmış oluyoruz.

İstediğiniz saatte Hamidiye Mahallesi uydu servisi çalışanlarına ulaşabilir, uydu sistemleri konusunda istediğiniz ürünlerin temini için bizleri arayabilir ve istediğiniz şekilde de anten tamirlerinin yapılmasını isteyebilirsiniz. İşte sizlere yaptığımız bazı işlerin detayları;

Çanak anten kablo değişikliği

Çanak anten kabloları bir süre sonra güneşten kuruyup birçok yerinde çatlaklıklar oluşmaya başlar. Kablolar çatlamadan önce aslında anten kablolarının değiştirilmesi gerekir. Yalnız her zaman için anten kabloları kontrol edilemediğinden dolayı televizyon sinyal yok hatası verdiği zaman değiştirebiliyoruz. Hamidiye mahallesinde çanak anten kablo değişikliği için hemen arayın.

Lnb değiştirme veya çoklu lnb takma

Lnbler bildiğiniz üzere 1, 2, 4, ve 8 çıkışlı olmak üzere 4 tane çeşit vardır. Bu lnbleri ihtiyacınıza göre almanız yarar var. Sadece bir tane televizyon kullanacaksanız ve ilerleyen zamanlar da ikinci bir televizyon da düşünmüyorsanız o zaman da çift çıkışlı bir lnb almanıza da gerek yok. Lnb değiştirme ve lnb bozulmaları için Hamidiye Mahallesi uyducu arkadaşlarımızı arayabilirsiniz.

Receiver uydu alıcısı ayarlama

Uydu cihazlarını ayarlamak yeni çıkan televizyonlara göre daha kolaydır. Özellikle yeni çıkan receiver uydu alıcılarını da ayarlamak sizin için kolay olabilir. Yalnız tabi ki bazı zamanlar a uydu cihazlarına kanal yükleme, kanal taşıma ve istemediğiniz kanalları silmek istediğiniz de yardıma ihtiyacınız olabilir.

Aynı zaman da çalışan bir uydu cihazına kanal yüklemek için ayarlar kısmına girdiğiniz de uydu cihazının ayarlarını tamamen bozabilme ihtimalinizin de olduğunu unutmamanız gerekir. Hamidiye Mahallesi uydu servisi dükkânımızda kanal yükleme ve diğer konular için bize ulaşmanızı ve derhal servis istemenizi rica ediyoruz.

Hamidiye Mahallesinde tv kurulumu ve montajı

Televizyonların kurulumunu yaptırmak için Hamidiye Mahallesi tv kurulumu ve televizyon montaj ekibimizden yardım isteyebilirsiniz. Sizlere günün her saatinde yardımcı olabilecek çalışkan ve işinin hakkını veren uydu tamircisi uzmanları ile çalışıyoruz. Televizyonu masaüstünde ve tv ünitesinde izlemekten sıkıldıysanız sizin için duvara asabilir ve hatta her tarafa dönebilen askı aparatları ile montajını yaparak tv montajını sizin için yapabiliriz.

Televizyon kanal ayarlama işlemini de aynı zanda gelen uyducu arkadaşlarımızın yapmasını isteyebilirsiniz. Bu sayede Hamidiye Mahallesi tv kanal kurulumu için gelmeyip sadece televizyon montajı için gelmiş olan personellerimizin televizyon kanal kurulumunu da aynı anda yapabilirler. Hamidiye Mahallesi uydu servisi ve ürün ihtiyaçlarınız için lütfen arayın.

admin

Merhaba ben Metehan Aslan. Televizyon servisi ve İstanbul uydu servis Hizmetlerin de, aynı zamanda "İpek uydu servisi" firmasında teknik servis uzmanı olarak çalışıyorum. Sorun yaşadığınız tv uydu arızalarını ve aklınıza takılan soruları YORUM kısmına yazarsanız sizlere kısa süre de yardımcı olabilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler