Hizmetlerimiz

Haznedar uydu anten servisi

Evinizde oluşan uydu sistemlerinde ki tamirlerin onarımlarını aynı gün de yapıyoruz. Haznedar uydu servisi ismini daha önce sık sık duyduysanız adı geçen firmanın haznedar da olduğu ve kısa zaman da oluşan bütün tamirlere çözüm bulduğunu hatırlatalım. Sizlere sadece telefon numaralarını arayıp adres bilgilerinizi bırakmanız yeterli. İlk günkü gibi yepyeni bir sisteme sahip olmak için çanak anten ve beraberinde ki malzemeleri yenisi ile değiştirebilirsiniz. Güngören Haznedar anten servisi için hemen bizi arayıp randevu alabilirsiniz.

Sık sık antenlerin bozulması ortada olan bir problemden dolayı olduğunu tahmin etmekteyiz. Genel olarak çanak anten ayağının sallanmadan güzel bir şekilde montajının yapılması, çanak anten sacının çok fazla paslı olmaması ve LNB ile uydu kablosunun içine su girilmemiş olup sağlam bir yapıya sahip olmaları gerekmektedir.

Haznedar televizyon uydu anten tamir servisi

Eğer bu saydıklarımızdan sadece bir tanesinde bile arıza olması durumun da televizyonunuz da devamlı olarak aralıklarla sinyal yok yazması muhtemeldir. Haznedar uydu servisi ile birlikte bu konuları aşacak ve bir daha farklı bir ürün bozulmadan televizyonunuz da problem çıkmayacaktır.

Çanak antenlerin çok paslı olmasının zararlı yönleri küçük bir yağmur da bile antenin sallanmasından dolayı sinyalin kaybolmasıdır. Eski olan antenler sallanma paylarının oldukça fazla olması hem anten yönü ile ilgili oluşan sıkıntıların oluşması hem de ayar yapıldıktan kısa bir süre sonra tekrardan bozulması normal bir durumdur.

Televizyon kurulum ve kanal ayarlama servisi

Aynı problemden dolayı sıklıkla antenci Haznedar anten servisi firmalarını çağırıyorsanız o zaman yolunda gitmeyen ve en ufak bir dokunuşta bozulan bir anteniniz var demektir. Her defasın da servis çağırmak yerine yeni bir tane alıp eskisinin yerine takmanız daha iyi olacaktır.

Böyle yaparak daha iyi bir sonuç elde edeceğinizi hatırlatır ve bununla ilgili de daha başarılı bir karar almış olacaksınız. Eski olan ve her zaman aynı hatayı veren sistemlerle neden uğraşasınız ki? Çanak anten değişecek denildiğin de ilk önce kulağa çok para gidecek ne kadar az olursa o kadar iyi olur düşüncesi ile yok değiştirmeyelim böyle ayarla gitsin derseniz yarın öbür gün tekrar bozulacak ve tekrardan haznedar uydu servisi firmalarına servis bedeli ödemek zorunda kalırsınız.

 

admin

Merhaba ben Metehan Aslan. Televizyon servisi ve İstanbul uydu servis Hizmetlerin de, aynı zamanda "İpek uydu servisi" firmasında teknik servis uzmanı olarak çalışıyorum. Sorun yaşadığınız tv uydu arızalarını ve aklınıza takılan soruları YORUM kısmına yazarsanız sizlere kısa süre de yardımcı olabilirim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler