Hizmetlerimiz

Güngören uydu servisi

UYDU SERVİSİ TIKLA ARA – 0541 762 22 52

Güngören uydu servisi olarak sizlere ilçemizi tanıtan ve yaptığımız işlerden bahseden olumlu tepkiler alınacak bir makale hazırladık. Güngören uydu teknik servis hizmetleri sizlere hayırlı mutlu ve umutla dolu günler, geceler ve gelecekler diler. En sıkı dostluklarımızın yaşandığı mutlu müşteri potansiyeli bulunan yapmış olduğumuz iş imkanları, iş beceri ve tecrübelerimizi kanıtlamış olduğumuz yerlerden biridir. Güngören bölgesi. İstanbul da toplam da 39 adet ilçe bulunur. Bununla ilgili bizler sadece şu an için söylemek gerekirse sadece Avrupa yakasına hizmet sağlamaktayız. O da Avrupa yakasının tamamına değil de maalesef ki İstanbul dan neredeyse çıkışın da bulunan ve ulaşım açısından çok fazla zorlandığımız veya o bölgede firma şubelerimizin olmamasından kaynaklanan problemlerin getirmiş olduğu sıkıntılar çektiğimiz bölgelere gitmemekteyiz.

Güngören uydu servisi çok yakın bir zaman da kurulan nadide ve en bir firma şubelerimizden birini sizlere tanıtmanın gururu ve mutluluğu içerisin de olduğumuzun bilgisini vermek isteriz. Sizler için mutlaka ve mutlaka en kısa sürede hangi adam gelecekse ve şikayette bulunduğunuz arızaya hakim olacak kişiyi sizlere göndermek için yoğun çaba sarfetttiğimizi söylemek isterim Güngören anten servisi Hizmet programlarım gereği çanak antenlerle alakalı bulunan ne kadar sorun varsa hepsini gözünüzün önünde yapmaktayız. Burada aklınıza takılan ve kafanızda soru işareti uyandıran problemlerinizi mutlaka bize bildiriniz.

Bizler sadece parasal açıdan iş yapmıyoruz. Yakın dostluklar kurarak geleceğe yönelik mutlu ve sadık potansiyeline sahip imkanlar da hazırlıyoruz. Bizler firmalarımıza eleman alırken yoğun deneyim testinden geçirmeden asla ve asla kimselerle çalışmıyoruz. Dürüst, ahlaklı, işini bilen, tam anlamıyla ne bizi ne de müşteriyi mağdur etmeyecek derecede işler yapmasını sağlamaktayız.  Yani evinize gelen çanak anten montajı Güngören ile ilgili olarak bizlerden bilgi alabilirsiniz.

Güngören de anten servisi

Çanak antenler ile ilgili ne konu olursa olsun bütün arızaların kaynağını bilirler. Arızanın neyden kaynaklandığını detaylı bir şekilde sizlere söylerler. bir dahaki arızalarda bizleri veya çanak anten tamirlerinden anlayan kişileri çağırmadan önce arıza verebilecek önemli parçaları sizlere gösterir. Bir daha ki sefere aynı detayı tekrar yaparsa mutlaka öncelikle buraya bakınız diye de sizlere not olarak söylemektedirler. Kablonuz her hangi bir yerden koptuğunda orayı dilerseniz ek konnektör ve ara konnektörler vasıtasıyla birleştirebilirsiniz. Dilerseniz de yeni bir kablo çekmenizde de hiçbir mahsuru yoktur. Yalnız unutmamanız gereken bir konu var Güngören televizyon servisi taşıtasıyla kopan kablonun kolay ve maliyetsiz yoldan ek olarak bağlanması yerine yen. Bir komple kablo değiştirmeniz seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Ek yapmanız halinde bu kısmı dilediğiniz kadar kablo ile izole edin yine de bir sebepten dolayı su almaktadır. Ya yukarda kalan kısmın kablo çatlağından süzülerek o ek yerinde su toplanıp çürümektedir ya da bantlı yere dilediğiniz miktarda bant sürün yine de su girmektedir.

Uzman uydu tamircisinden randevu almak için hemen tıkla ara – 0541 762 22 52

Güngören çanak anten

Maalesef bu konuda bir şey yapılamamaktadır. Sizlere tavsiyemiz  böyle bir durumla karşılaşmamak ve her defasında uydu servis bedelini ödemek yerine bir defalığına mahsus kablonuzu çektirip RG6 U6 model bir uydu kablosunu takmanız en iyisi ve en güzelidir. Tabi ki sizleri zorlamıyoruz, sadece doğru olanı söylüyoruz seçim sizlere kalmış. Maddi imkansızlıklardan dolayı elinizdeki para tam çıkmayabilir ve şimdilik kalsın diyebilirsiniz. Seçim sizin .

Böyle bir durumun varlığından haberinizin olması için teknik servise gelen Güngören uydu servisi personelimiz sizlere gerekli olan uyarıları belirtecektir. Merkezi uydu sistemleri ile ilgili olarak aynı anda birde fazla televizyon çalıştırabilmek için ya merkezi uydu santrali montajını yaptırıp her bir televizyon için bir adet uydu kablosunun inmesi gerekir ya da ortak uydu anteni kullanıyorsanız yine de aynı şekilde tek bir kablodan indirmek yerine ayrı ayrı kablolar kullanılarak çok lnb kullanabilir ve 8 adet 4 adet gibi televizyonları ayrı cihazlardan ayrı televizyonlar dan ve ayrı kablolar taşıtasıyla izleyebilirsiniz.

Çok kısa sürede televizyon ve çanak anten tamirini yapmak için gelen arkadaşlarımız, sizlerin hayat performansını hiçbir şekil de etkilemeden işini hızlı ve profesyonel bir şekilde yapmaktadır. Özellikle çanak anten tamirlerinizi hiçbir şekilde düşünmeyin.

Güngören bazı hizmetlerden örnekler

 • Televizyon duvara veya üniteye montajının yapılması
 • Eski televizyonun sökülüp yeni televizyon ayarlarının yapılması
 • Anten servisi Güngören teknik servis hizmetleri
 • Güngören uydu anten servisi ve antenlerin ayarlanması
 • Tv Antenci Güngören televizyonların arıza tespiti
 • Anten kurulumu yapan servis malzemelerin satışı
 • Uydu tamircileri yakın elektrikçilerin yönlendirilmesi
 • Güngören uydu anten arıza hizmetleri ve onarımları
 • Uydu alıcısı kurulumu için gerekli usb ve dosyaların temini
 • Çanakların montajı ve Güngören uydu tamiri Ayarı
 • Güngören uydu anteni kurulum ve malzemelerin montajı
 • Fırtınanın kopardığı çanak antenlerin montajı
 • Güngören çanak anten servisi tarafından verilen garanti uzatılması
 • Merkezi uydu santralinin çanak  anten ayarı,
 • Güngören uydu merkezi sistem kurulumu ve ücretsiz keşif desteği
 • Bina ortak antenlerin Güngören uydu arızası tespiti
 • Güngören uydu anteni sabitlenmesi ve sabit direk dikilmesi
 • Fırtınadan kaynaklanan Güngören uydu ayar hizmeti
 • Güngören uydu servisi tarafından yapılan antenlerin yer değişikliği
 • Güngören uyducu ve antenci işi yapanların kullandığı malzemelerin satışı
 • Uydu çanak anten kurulumu Güngören ve çevresine hızlı servis hizmeti
 • Elektronik malzeme ve Güngören  uydu servisi
 • Receiver kanal yükleme Güngören uydu servisi hizmeti
 • Güngören uydu kurulum yapabilmek için anten ayak çeşitlerin satılması
 • Güngören uydu montajı ve daha birçok hizmet burada!
 • Güngören uydu servisi yılların verdiği tecrübenin adresi!

Sizler bizlere arızanın ne olduğunu söyleyin gerisini bize bırakın. Güngören uyducu İle ilgili telefon numaralarımıza sitemizin iletişim bölümüne bakarak ulaşmanız halinde Güngören uyducu ile ilgili her şeye ulaştınız demektir. Aynı anda birden fazla çanak anten montajını da yaptırabilirsiniz. Birden fazla çanak seçenekler, türksat, hodbird ve digitürk seçenekleri olabilir. Bu 3 adet çanak anteni tek bir kablo üzerinden televizyonlarınıza dağılım gerçekleştirilebilir. Aynı zaman da azerspace uydusunu da bu çanak anten topluluğuna aktarmak mümkün. 4 adet çanak antene kadar normal disecq seçeneği için normal aparat alınabilir. 4 tane çanaktan fazla olan kurulumlar için 8 li olan çanak anten aparatı kullanılması gerekir. Güngören Uydu servisi Sizleri bilgilendirmeye ve bilginiz olmadığı bir konu için internet sitesinden bilgi aktarmaya devam ediyor. Sizler her hangi bir neden ile digitürk üyeliğinizi sonlardır kararı alırsanız ya kendiliğinden uydulu televizyonunuzun olması gerekir veyahut uydu alıcınızın olması gerekir. Digitürk firması üyelik iptalin de bulunan bireysel kullanıcının anlaşmasına göre değişkenlik göstererek kullanıcının uydu alıcısını teslim etmesini istemektedir. Kullanıcı bu cihazı teslim eder ve ya televizyon ayarlarını yaptırıp normal bir çanağa bağlar ya da hd çıkışlı veya sd çıkışlı bir receiver alması gerekir. Bazen de kullanıcı bu digital receiver bende kalsın deyip parasını verir. Ama unutulmaması gereken bir konu var ki o da bir çok digitürk receiver uydu alıcısı üyelik olmadan türksatta normal bir uydu cihazı gibi kullanılamaz. Bunun altını çizmek istiyoruz.  Güngören anten ayarı için burada hep yanınızdayız.

 

admin

Merhaba ben Metehan Aslan. Televizyon servisi ve İstanbul uydu servis Hizmetlerin de, aynı zamanda "İpek uydu servisi" firmasında teknik servis uzmanı olarak çalışıyorum. Sorun yaşadığınız tv uydu arızalarını ve aklınıza takılan soruları YORUM kısmına yazarsanız sizlere kısa süre de yardımcı olabilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler