Hizmetlerimiz

Gümüşdere Mahallesi uydu servisi

Özellikle kira da oturanların daha çok uydu servislerine işi düşmektedir. Gümüşdere Mahallesi uydu servisi çalışanları olarak sıklıkla ev değiştirmek zorunda kalan müşterilerimizin çanak antenlerini eski evde bırakmaları karşısında da her zaman yeni ürünler aldıklarını şahit olduk. Aslında yeni taşınan evler de merkezi uydu santralinin olmaması ve bina ortak sistemin de bulunmaması karşısında sizleri eski evde bıraktığınız çanak antene muhtaç edebilmektedir.

Böyle bir durumda yeni komple çanak anten seti almak yerine eski taşındığınız evde ki çanak anteni sökerek yeni evde montaj yapılması için Gümüşdere Mahallesi uydu servisi çalışanlarımızı çağırabilirsiniz. Bu durumda sadece uydu montajı ücreti ödemiş olacaksınız. Komple çanak anten seti almanın size her zaman için daha da masrafa sokacağını unutmamalısınız. Uydu anteni aldınız ama uydu kablosunu sökemediniz diyelim. Bizde istediğiniz uzunluk da uydu kablosu bulunmaktadır. Uydu montajından hemen sonra uydu kablosunu da hızlıca çekebiliyoruz.

Çanak anten sinyal yükseltmesi

Televizyon bazı uydu kanallarında sinyal yok veya zayıf yazması Gümüşdere Mahallesi uydu servisi çalışanlarını çağırmanız gerektiği anlamına gelmektedir. Sizler her ne kadar kanal ayarı ve bazı televizyon ayarlarını kendiniz yapıyor olsanız da kanallar da sinyal yok yazması eklinizde cihaz olmadan yapabileceğiniz bir arıza değildir. Çanak antende bulunan ürünleri daha da çok karıştırıp masraf çoğaltmadan Gümüşdere Mahallesi uyducu çağırmanız en iyi yöntem olacaktır.

Çanak anten sinyal ayarı yapma ve zayıf olan kanalların sinyalini yükseltmek için son sistem 4K uyumlu uydu bulucu cihazlar kullanıyoruz. Bu cihazlar ile bütün tv kanallarının sinyalinde hiç bir değişim olmadan hızlıca gezebilirsiniz. Çanak anten ayarının yapılmasından sonra mutlaka lnb ince ayarını da yapıp öyle teslim ediyoruz. Lnb ince ayarının yapılmaması durumun da televizyon kanallarının bazıların da takılmalar meydana gelebilmektedir.

Televizyon duvara veya tv ünitesine montajı

Televizyonu tv sehpasında kullanmaktan sıkılmış olabilirsiniz. Ayrıca güvenlik açısından televizyonun duvara asılmasından yana olmanız da gayet normaldir. Eski veya yeni olan bütün televizyonları tv ünitesine veya duvara montaj edebiliyoruz. Sizler sadece televizyonu nereye montaj ettirmek istediğinizi belirleyin. Çalışma arkadaşlarımız sizlere en kısa sürede ulaşarak televizyonun en sağlam bir şekilde duvara montajını gerçekleştirerek teslim edeceklerdir.

Bildiğiniz üzere televizyon montajının yapılabilmesi için özel olarak üretilmiş olan televizyon askı aparatlarının olması gerekir. Tv askısı televizyonu satın alırken bazı televizyon kutularının içerisinde çıkmış olsa da genellikle televizyon askıları televizyon ile birlikte verilen ürünler değildir. Eğer televizyon kutusunda televizyon askı veya buna benzer bir ürün ile karşılaşmadıysanız o zaman Gümüşdere Mahallesi uydu servisi firmamızdan randevu alırken mutlaka televizyon askı siparişini de vermeniz gerekmektedir.

Gümüşdere Mahallesi uydu servisine nasıl ulaşırım

Televizyon da sinyal yok hatası aldığınızda mutlaka televizyon ayarları ile oynamadan önce Gümüşdere Mahallesi uydu servisi telefon numaralarımızı arayınız. İletişim bilgilerimiz aşağıda yer almaktadır. Ayrıca Gümüşdere Mahallesi uydu tamircisi iletişim sayfamızdan da adres ve konum bilgilerimize hızlıca ulaşmanız mümkün.

Sizler de yeni bir çanak anten ve uydu montajını yaptırmak isterseniz bizlere kısa sürede ulaşabilirsiniz. Bunun yanında televizyonda üstesinden gelemediğiniz bazı arızalarında yaşanması üzerine tercihinizi yine Gümüşdere Mahallesi uyducu ve uydu servisi çalışanlarımızdan yana kullanabilirsiniz.

admin

Merhaba ben Metehan Aslan. Televizyon servisi ve İstanbul uydu servis Hizmetlerin de, aynı zamanda "İpek uydu servisi" firmasında teknik servis uzmanı olarak çalışıyorum. Sorun yaşadığınız tv uydu arızalarını ve aklınıza takılan soruları YORUM kısmına yazarsanız sizlere kısa süre de yardımcı olabilirim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler