Hizmetlerimiz

Davutpaşa uydu servisi

Davutpaşa, İstanbul‘un Esenler ilçesine bağlı yerleşim yeridir. Bizde burada Davutpaşa uydu servisi olarak hizmet veren uydu sistemleri firmasıyız. Ayrıca Davutpaşa İstanbul’ un merkez noktaları diye tabir edilen mahalleler arasındadır. Davutpaşa’da kullanılan televizyonlara ait uydu cihazları bakım ve onarımı Davutpaşa uydu servisi tarafından yapılmaktadır. İpek uydu servisi adı altında oluşturulan bu kuruluş, çanak kurulumu, anten tamiri, anten montajı gibi alanlarda faaliyet göstermektedir. Son dönemlerde teknolojinin gelişme göstermesi ile birlikte, son çıkan televizyonlar ve uydu cihazları üretilmektedir.

Uydu cihazlarının içerisinde yer alan bazı uygulamalar ile hayat artık daha pratik hale gelmiştir. Fakat bu uydu cihazlarının kullanımı kolaylık sağladığı gibi bazı bakımları ve kurulum işlemleri yapılması gerekmektedir. Davutpaşa çanak anten servisi, ihtiyaç durumunda evlere gelip, çeşitli kontrollerin ardından çözümler sağlamaktadır.

Davutpaşa çanak antenci ile profesyonel servis

Davutpaşa’da çalışan Davutpaşa çanak antenci çalışanlarımız Çanak antende sinyal yok ile ilgili yaşanılan her türlü sorunun üstesinden gelebilen profesyonel uyducu arkadaşlara sahibiz. Davutpaşa uydu montajı, uydu santrali kurulumu, televizyon kırık ekran değiştirme, televizyon kurulumu ve binaların ortak antenleri gibi hizmetler de vermektedir. Verilen fiyatlara yıllık bakım ve kontrol de dahil olmaktadır. Uydu cihazlarının farklılığı ve çeşitleri bulunduğundan ötürü kurulum işlemleri bazen zaman almaktadır. Bu konuda uydu cihazları kurcalanmamalı ve oynanmamalıdır. Uydu servisi sizlere en üstün hizmeti sunabilmek için 7 gün 24 saat aktif olarak çalışmaktadır.

Profesyonel çalışanlar ve işinde uzman teknikerler ile kurulum ve onarım işlemleri ekstra ücret ödemesi yapılmadan gerçekleştirilir ve hazır duruma getirilir. Tek yapılması gereken fişi takıp televizyonu seyretmek olacaktır. İhtiyaç durumunda 0541 762 22 52 numaralı telefondan gece gündüz ulaşım sağlanmaktadır. Kanal ayarlama ve kanal yükleme işlemlerinin tamamı Davutpaşa Mahallesi uydu servisi dükkânında yapılmış olup en uygun fiyatlar ile sizlere teslim edilmektedir.

admin

Merhaba ben Metehan Aslan. Televizyon servisi ve İstanbul uydu servis Hizmetlerin de, aynı zamanda "İpek uydu servisi" firmasında teknik servis uzmanı olarak çalışıyorum. Sorun yaşadığınız tv uydu arızalarını ve aklınıza takılan soruları YORUM kısmına yazarsanız sizlere kısa süre de yardımcı olabilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler