Hizmetlerimiz

Çınar mahallesi uydu servisi

İstanbul’un an kalabalık yerleşim yerlerinden birine sahip olan Bağcılar ilçesin de Çınar Mahallesi uydu servisi firma ismi ile sizlere hizmet etmekten büyük şeref duyuyoruz. Burada yapılan çanak antenlerin montajını, arızaları, anten ayarlamasını ve televizyon kurulumları ile en çok bildiğimiz işi yapıyoruz. Bizle profesyoneli olduğumuz uydu sistemlerini işini yapmaktan ve Çınar Mahallesi anten ayarı hizmetini sürdürdüğümüz bu projeden büyük mutluluk duyuyoruz.

Bizlere ulaşan anten arızaları hemen sizin adresinize en yakın olan teknik servis personelimize aktarımını yaparız. Sonrada en kısa sürede gelecek olan elemanımız hemen sorunun ne olduğunu çok kısa bir sürede bularak arızanın nereden kaynaklandığını, bir daha arıza vermemesi için ne yapmalı ve kendi önerilerini sizlerle paylaştıktan sonra hemen işe koyulmaktadır.

Çınar Mah uydu tamircisi ile profesyonel hizmet

Bağcılar uydu servisine bağlı olan Çınar Mahallesi uydu servisi firmamız da her zaman için uzman ekiplerimiz ile profesyonel hizmet vermeye devam ediyoruz. Eğer televizyonunuz da anten hatalı yazıyorsa ve bir an önce uydu servis çalışanlarını çağırmak isterseniz Çınar uydu tamircisi arkadaşlarımızı arayabilirsiniz.

Çınar Mahallesi uyducu ile her bir arızanın süresi çok daha azalacaktır. Kısa zamanlı olarak yapılan işlemlerde servis ücretinde her hangi bir değişikliğe gidilmemektedir. Sadece kumandanın bir tuşuna basarak sorunları yapmış olsa bile servis bedelinin tamamını ödeyeceğinizi ve diğer taraftan yapılacak tamir işlemi Çınar Mahallesi anten servisi tarafından 1 saat bile sürmesi durumun da aynı ücret ile sonuçlanacağını unutmayın.

Uydu anten kablosu değiştirme

Televizyona çanak antenden sinyal gelmiyorsa ilk önce bakamanız gereken yer uydu kablosudur. Çünkü uydu kabloları sıklıkla bozulan ürünlerdendir. Kablonuz da ek aparatı olması durumun da defalarca uydu servisi firması ile karşı karşıya gelmiş olmalısınız. Çünkü ek aparatlarını sizler istediğiniz kadar güzel bir şekilde bantlarla bile bağlasanız yine de su girmesine engel olamayabilirsiniz.

Ek aparatına su girmesi her zaman bant üzerinden su alıyor anlamına gelmemektedir. Bazen üst tarafta kanal veya aşağıya doğru meyilli olan anten kablosu güneş ve soğuk havadan dolayı hafif bile olsa çatlamalar yaşandıysa yağmur yağdığı zaman veya kar yağdığı zaman bu yerlerden sıvı teması elde edilir.

Bundan sonra da ek aparatı olan yerlerde oksitlenmeler meydana gelir ve bu durum da bazı kanallar veya bütün kanalların sinyalleri kaybolmaktadır. Çınar Mahallesi uydu servisi ile tanıştıktan sonra hemen ek yerini yenilemek yerine kalıcı çözümleri sizlere sunmaktadır. Örnek vermek gerekirse şayet ek yerini tamir etmesi sadece 2 dakika sürmektedir yalnız kablonuzun tamamen değiştirilmesi konusun da sizlere yardımcı olabilir. Eğer tamamen değiştirecekseniz ücret konusunu kendisi ile görüşerek tam olarak veya yaklaşık fiyatı sizlere çıkarabilir.

admin

Merhaba ben Metehan Aslan. Televizyon servisi ve İstanbul uydu servis Hizmetlerin de, aynı zamanda "İpek uydu servisi" firmasında teknik servis uzmanı olarak çalışıyorum. Sorun yaşadığınız tv uydu arızalarını ve aklınıza takılan soruları YORUM kısmına yazarsanız sizlere kısa süre de yardımcı olabilirim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler