Hizmetlerimiz

Bağcılar uydu servisi

UYDU SERVİSİ TIKLA ARA – 0541 762 22 52

Bağcılar ilçesi İstanbul Avrupa yakasında bulunan güzel ve belki de en kalabalık ilçelerden biri olma ünvanını taşımaktadır. Avrupa yakasının ortasında bulunan ve ulaşım sorunu olmayan, tem otoyolu ve e5 otoyolundan de bağcılara ulaşım sağlanabilmektedir. Bunun  yanı sıra Bayrampaşa esenler zeytinburnu, Bahçelievler,  Güngören ile sınırları paylaşmaktadır. Bununla ilgili olarak bizlerde sadece bağcılar uydu servisi olarak değil bu saymış olduğumuz diğer ilçeler bizlere yakınlığından dolayı televizyon montajı ve çanak anten montajı için de hizmet veriyoruz. Bağcılar anten servisi hizmetlerine ara vermeden devam etmekteyiz. Çanak anten montajın yapılırken dikkat edeceğiniz bazı hususları sizlere açıklamak isteriz.

Bunlar öncelik olarak güvenlik, malzeme kalite seçimi ve çanak anten montajındaki önemli hususlardan yanı sıra nasıl daha sağlam ve kaliteli işçilik yapılabilir onu konu üzerinden yoğunlaşmak gerekir. Takıldığınız bir konuda bağcılar uydu servisi teknik servis elemanlarımızın arayarak teknik servis istemeniz yeterlidir.

Bağcılar anten kurulumu

Öncelikle çanak anteniniz orijinal çanak seçimi yapmalısınız. Sac kalınlığının yanı sıra malzemenin de kaliteli olması gerekir. Yoksa çanağınız 6 ayda rüzgar dan kırılıp tamamen paslanır. Bunun la ilgili olarak satıcıdan kaliteli istiyorum diyebilirsiniz. Lnb olarak ta next v e diğer kaliteli markaları seçmenizi tavsiye ederiz. DB oranı 0.01 en iyi lnb seçimi olacaktır. Çanak anteniniz parçalar halinde alırsanız onu birleştirmek için epey bir gayret gösterirsiniz. Çünkü daha önce çanak anten birleştirmeyi yapmadıysanız bu sizin için çok zor hale gelebilir. Aracınıza sığıyorsa antenin satıcı tarafından parçalarının birleştirilmesini isteyebilirsiniz. Bağcılar anten servisi Firması bu konuda sizlere en önemli konularda yardımcı olmaktadır.

Bağcılar televizyon montajı

Binanızın çatısında anten direği varsa bu anteni direğe montaj yapmak çok daha basittir. Yalnız anten direği yoksa anten ayağını da montaj yapmakla uğraşırsınız. Montaj yapmak için zemin arama seçimini beton olan bölgelerden kullanmanızı tavsiye ederiz. Beton zemin olmaması durumun da tercihinizi sağlam olan bacalardan yana kullanmanız da etkili bir seçimdir. Çatınızda komşunun yan duvarı varsa ve bu duvar sizin evin çatı seviyesinden yüksekse onların duvarına da izin almak şartıyla montaj yapılabilir.

Yan duvardaki kısım da evin beton kolonları varsa o kolonlara yapmanız daha sağlam olacaktır. Bağcılar çanak anten servisi Olarak en önemli olan şey öncelikle çanak ayağının sağlam yere yapılmasıdır.

Uzman uydu tamircisinden randevu almak için hemen tıkla ara – 0541 762 22 52

Bunu yaptığınız taktirde çanak anteniniz ömürlük olarak kalacağına inanabilirsiniz. Antene bir şeylerin çarpması, antene daha sonrada lnb değişikliği gibi müdahale edilmesi çok aşırı rüzgardan dolayı çanağın yamulması ve antenin eskimesinden dolayı lnb  tutan parçanın aşağı doğru eğilip ayarın bozulması hariç ayak sağlam oldu mu bir şey olmaz Allah’ın izni ile. Bağcılar uyducu İsmini ilk defa duyuyorsanız bundan sonra sık sık duyacağınız anlamına gelir.

Bağcılar da uyducu çanak antenci

Bizleri tanıdıktan sonra hem sizler teknik servis ekiplerimizin numarasını kaydedersiniz hem de dostlarınıza sevdiklerinize tavsiye etmek adına tercihinizi bizden yana kullanabilirsiniz. Beton olan yere darbeli 10 numara matkap uç ile kalem ile işaretlediğiniz yerlere delik açınız. Beton olduğu için beton zemine uygun olan çelik dübel kullanmanız gerekir. Normal plastik düzenli vidalama kullanırsanız vidalar kopabilir. Sonrasında 12-13 anahtar ile 13 tarafı ile elinizden geldiği kadar sıkınız.

Bağcılar uydu montajı Malzemesini başka yerden alıp ta montajını da bizlerden yaptırabilirsiniz. Ya da bütün malzeme ve kurulum dahil uygun fiyatlı olarak ta  nakit ödeme yaparak uygun fiyatlı bir şekilde televizyon kurulumları, çanak anten ayarlaması, uydu kablosu bağlantısı, uydu ve çanak anten arızalarının giderilmesi, receiver uydu cihazı kanal ayarlama ile ilgili de yardım isteyebilirsiniz.

Bağcılar Bölgesine Verdiğimiz Hizmetler

 • Bağcılar uydu anteni ayarı ve gerekli işlemler
 • Uydu anteni montajı Bağcılar nöbetçi uyducu isteme
 • Bağcılar uydu anten kurulumu ile ilgili yapılan en son çalışmalar
 • Yağmur ve fırtına ile sallanan antenlerin sabitlenmesi
 • Bağcılar uydu anten montajı için gerekli olan malzeme tedariki
 • Anten servisi Bağcılar teknik servis hizmetleri
 • Bağcılar uydu anten servisi ve antenlerin ayarlanması
 • Anten kurulumu yapan servis malzemelerin satışı
 • Uydu tamircileri yakın elektrikçilerin yönlendirilmesi
 • Bağcılar uydu anten arıza hizmetleri ve onarımları
 • Uydu alıcısı kurulumu için gerekli usb ve dosyaların temini
 • Çanakların montajı ve Bağcılar uydu tamiri Ayarı
 • Bağcılar uydu anteni kurulum ve malzemelerin montajı
 • Fırtınanın kopardığı çanak antenlerin montajı
 • Bağcılar çanak anten servisi tarafından verilen garanti uzatılması
 • Merkezi uydu santralinin çanak  anten ayarı,
 • Fırtınadan kaynaklanan Bağcılar uydu ayar hizmeti
 • Bağcılar uydu servisi tarafından yapılan antenlerin yer değişikliği
 • Bağcılar uyducu ve antenci işi yapanların kullandığı malzemelerin satışı
 • Receiver kanal yükleme Bağcılar uydu servisi hizmeti
 • Bağcılar uydu kurulum yapabilmek için anten ayak çeşitlerin satılması
 • Bağcılar uydu servisi yılların verdiği tecrübenin adresi!

 

admin

Merhaba ben Metehan Aslan. Televizyon servisi ve İstanbul uydu servis Hizmetlerin de, aynı zamanda "İpek uydu servisi" firmasında teknik servis uzmanı olarak çalışıyorum. Sorun yaşadığınız tv uydu arızalarını ve aklınıza takılan soruları YORUM kısmına yazarsanız sizlere kısa süre de yardımcı olabilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler