Hizmetlerimiz

Barbaros Mahallesi Uydu Servisi

Bağcılar da tanınmış olduğumuz mahallelerden sonra şimdi de Barbaros Mahallesi Uydu Servisi ismi ile Barbaros mahallesin de hizmetimize bir yenisini eklemiş olduk. Sizlere en yakın uyducu ismini de bir yerlerden hatırlıyorsanız telefon numaralarımızı tuşlayabilirsiniz. Uydu sistemleri hakkında her ne varsa onun hakkında yardımcı oluyoruz. Çanak anteninizin yerinin sağlam olup olmadığı veya arızanın nedenini bulamadım en iyisi bir uydu servisi firmasını çağırayım da hemen bana yardımcı olsun diyorsanız hemen bizleri telefon numaralarımızdan aramanızı rica ediyoruz.

İstanbul uydu servisi Avrupa yakasının birçok yerinde olan servis arkadaşlarımız tek bir noktadan yönlendirilmektedir. Çok uzaklardan değil de sizlere yakın olan yerlerden geldikleri için artı bir servis bedeli yansıtılmamaktadır. Standart olan servis bedeli ödemenizin dışında bir şey ödemezsiniz.

Makaledeki yazı başlıkları

Bağcılar Barbaros Mah. çanak anten tamircisi

Burada yer alan binaların merkezi uydu sistemleri için Barbaros Mahallesi Uydu Servisi firmasını aramanızı ve ücretsiz keşif ile de keşif edilmesini isteyebilirsiniz. Eski binanızı tadilattan geçirmeden önce ilk işiniz merkezi uydu sistemlerine geçmeniz olsun. Eğer böyle yaparsanız ve mevcut olan binanızın dışında sarkan kablolarınızı iç tarafa alırsanız ondan sonra dış mantolama kaplama yaparsanız binanıza daha estetik bir görüntü sağlamış olursunuz.

Barbaros Mah. Uyducu Hemen Ara 0541 762 22 52

Dilerseniz mantolamanın da altında bırakabilir ve fazlaca bir masraf gerektirmeden hemen işin doğrusunu yapabilirsiniz. Bütün merkezi çanak antenlerini sökerek 3 tane çanak anten montajını dikkatli bir şekilde yaptırabilirsiniz. Türk kanalları, yabancı Avrupa kanalları ve digitürk kendi özel çanak anteni olmak üzere 3 adet çanak anten kurduğunuz da bütün daireler ek parçalar olmaksınız kendi özel kanallarını izleyebilecekler.

Bunu tek bir tane çanak anten ile de ayarlayabilirsiniz. Yalnız o zaman farklı yayınları izleyen kişiler bu duruma itiraz edebilmektedirler. Daha fazla bilgi ve randevu için Barbaros Mahallesi Uydu Servisi hep yanınız da yanı başınız da.

Barbaros uydu tamircisi için hemen ara

Bağcılar da Mahmutbey tarafın da kalan ve Bahçelievler sınırlarına dayanan bir mahalle olan Barbaros Mahallesi Uyducu hizmetimizi başlatmış bulunuyoruz. Bizlere ulaşmak için telefon numaralarımızı tuşlamanızı rica ederiz. Evinize merkezi uydu santrali kurmak veya aniden ortaya çıkan çanak anten arızaları için her daim burada yanınızda olacağız. Mevsimsel olarak baktığımız için kış aylarında daha çok arızaların meydana geldiğini görmekteyiz. Yaşanan arızaların hepsi sadece tek bir yerden oluşması söz konusu değildir. Aynı anda birden fazla arızanın da yaşandığına tanıklık etmişizdir.

Bunların ilk olarak meydana gelen arızanın çanak anten ayarının bozulması olduğunu gördük. Sonrasında uydu anten kablolarının arıza yapmasının ardından komple yenilemek zorunda kaldığımız bir kablo arızası da mevcuttur. Bunun ardından uydu alıcılarının bozulması da meydana gelebiliyor.

Tuner çıkışın da yani cihazın besleme gücünden meydana gelen bu arızaların yeni cihaz alma ile son bulduğunu, genel de eski cihazlar arıza yaptığı için teknik servis götürmeden tamire gerek yok denilip yeni cihaz alımları ile son bulmaktadır. Barbaros Mahallesi Uydu Servisi sadece birkaç dakika içerisin de arıza tespitini gerçekleştirmektedir.

Uydu montajı ile anten arızasının yapılması

Arızanın onarılması durumun da her hangi bir yedek parça malzeme kullanımı yaşanmadıysa ek olarak her hangi bir ücret vermenize gerek yoktur. Sadece sabit olarak telefon da söylenen ücreti vermeniz kafi. Yalnız ücret ile birlikte yedek parça kullanımı yaşandıysa zaten bu ücretler sizlere önceden söylenmektedir. Yedek parça tutarı ve servis bedeli alınır. Bunun dışında her hangi bir ücret alınmamakla birlikte ilk baştan söylenen ücretlerin dışına çıkılmadığı konusun da bizlere güvenebilirsiniz.

Barbaros Mahallesi Uydu montajı her zaman için sadece tek bir iş yapıldı ve gidildi anlamın da değil de müşterilerimizin bizlere haklarını helal etlerini, yaptığımız işleri beğenmelerini ve tavsiye üzerine müşteri gönderilmesini isteriz.

admin

Merhaba ben Metehan Aslan. Televizyon servisi ve İstanbul uydu servis Hizmetlerin de, aynı zamanda "İpek uydu servisi" firmasında teknik servis uzmanı olarak çalışıyorum. Sorun yaşadığınız tv uydu arızalarını ve aklınıza takılan soruları YORUM kısmına yazarsanız sizlere kısa süre de yardımcı olabilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler