Hizmetlerimiz

Tivibu uydu alıcısında kanal sıralaması yapılır mı?

Tivibu uydu alıcısı normal uydu alıcısı arasında çok fazla fark yoktur Yanlız tek bir farkı Digiturk D Smart Kablo TV ve Turkcell Plus uydu alıcıları gibi kanal sıralaması yapılamayan cihazlardır. Tivibu uydu alıcısında kanal sıralaması yapılır mı? Tivibu kumandanızın bir numarasına bastığınız zamanı Tivibu kanal tanıtımları olan bir tane kanal çıkmaktadır Bu 1 sırasındaki kanal sizlere Tivibu dünyasını tanıtmaktadır. Gelecek olan filmleri gelecek aydaki olan maç yayınlarını ve tanıtım paketlerini sizleri bu kanalda. Sizlere de eğer Tivibu paketlerinde sınırlı olanı kullanıyorsanız 3 paketlerden ne olup bittiğini Bu kanaldan izleyebilirsiniz.

Kanalları favorilere ekleme

Tivibu kanal sıralaması ancak favorilere ekleme ile mümkün olabilir. istediğiniz kanallarını favorilere ekleyebilir ve favoriler arasında da sıralama yapabilirsiniz. Bunun dışında her hangi bir ayar maalesef bulunamamaktadır.

Ayrıca TV bu kendine has 3 tane paketten oluşmaktadır pakette ilk olan başlangıç paketidir. Bu başlangıç paketi Şu an için belirtmiş oldukları ücret 11 TL’dir 11 TL verdikten sonra normal uydu cihazlarındaki yayına alabildiğiniz kanalları  TV bu kalitesi ile ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. 2. Paket olan sinema paketidir. Bu sinema paketinde vizyona girmeyen filmler ve en çok izlenen filmleri burada anlık olarak takip edebilir ve gönlünüzce eğlenerek en son çıkan filmleri burada HD kalitesinde izleme şansına sahipsiniz. Maç yayınlarını çok mu seviyorsunuz maç yayını olmadan bir hayat düşünemiyorum. Televizyon izlemenin keyfini izleyerek mi geçer bu şekilde düşünüyorsanız şayet Buyrun 3. Paketimiz olan maç yayınları paketi Tam da size göre. Tivibu platformunun En Son pakette olan maç yayınları Şampiyonlar Ligi paketidir bu paketi aldığınız takdirde sadece maçları değil  giriş paketi Sinan paketini de almış olacaksınız yani başlangıç paketini almış olduğunuz da normal kanalları izleyeceksiniz. Sina paketini aldığınız olmasaydı sinema ve giriş paketindeki normal kanalları izleyeceksiniz. Tivibu uydu alıcısında kanal sıralaması yapılır mı? Ama spor paketini aldığınız zaman hem giriş paketi hem sinema paketi hem de spor paketini aynı anda izleyebileceksiniz. Bütün kanalları kendinize göre sıralamak yerine en başta dediğimiz gibi Tivibu’da kanal sıralaması yapmadan kolaylıkla ilk maç yayınlarını Ondan sonra sinema kanalları Ondan sonra favoriler olarak Kanal D Show Atv Star Fox gibi televizyon kanallarını 21 ve 22 tuştan itibaren izleyebileceksiniz.

admin

Merhaba ben Metehan Aslan. Televizyon servisi ve İstanbul uydu servis Hizmetlerin de, aynı zamanda "İpek uydu servisi" firmasında teknik servis uzmanı olarak çalışıyorum. Sorun yaşadığınız tv uydu arızalarını ve aklınıza takılan soruları YORUM kısmına yazarsanız sizlere kısa süre de yardımcı olabilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler