Hizmetlerimiz

Tayakadın uydu anten servisi

Tayakadın da uydu tamircisi olarak bizler Tayakadın Mahallesinin ilk olarak açılmış olan uydu sistemleri arıza bakım ve tamir dükkânıyız. Tayakadın uydu servisi olarak burada ki binaların çanak anten sistemlerini yapmaktayız. Bina sistemleri çoklu lnb kullanılan binaların yanı sıra bir de merkezi uydu sistemleri kurulumunu da aynı günde gerçekleştirmekteyiz.

Merkezi uydu sistemleri normal çanak antenlere göre çok daha iyi bir şekilde yapıldığından dolayı bozulma ihtimalleri çok daha azdır. Bütün dairelerin kabloları binaların iç tarafındaki kablo hatlarından geçtiğinden dolayı yıpranma gibi bir sorun ile karşı karşıya kalmazlar. Bu kabloların uzun yıllar boyunca yeni bir şekilde kullanılması pekte şaşırtıcı olmayacaktır. Sizler de hem normal çanak antenlerinizin montaj ve ayarını yaptırmak hem de binanıza merkezi uydu santralinin kurulumu yaptırmak isterseniz lütfen bizi hemen arayın.

Makaledeki yazı başlıkları

Tayakadın çanak anten montajı

Çanak anten montajının yapılabilmesi için ilk önce yerinizin müsait olması gerekir. Tayakadın uydu montajı için gelen arkadaşımızdan binanızın en uygun yeri için keşif yapmasını isteyebilirsiniz. Keşif esnasın da belirlenecek olan yerin sizin tarafınızdan da onay verilmesi gerekir. Onay alınan yerin sağlamlık testi yapıldığından dolayı gözünüz arkada kalmasın. Tuğla, beton veya ince çürük duvarların hepsine de ayrı ayrı dübel ve vidalar takılmaktadır. Özellikle çürük yerlerin tamiratının yapılması uzun saplama olan kancalar ile yapılmaktadır. Bundan dolayı evin içi değil de balkonların iç tarafına geliyorsa her hangi bir açıdan sıkıntı çıkmamaktadır. Yalnız bu antenlerin oda kısmına gelmesinden dolayı çirkin bir görüntü oluşması ile ilgili olarak farklı bir yer seçilme arayışına başlanır.

Bu durumdan ziyade olarak Evinizin etrafında yüksek binaların olmaması gerekir veya bunun dışında antenin bakacağı yöne doğru çok büyümüş olan ağaçlarında olmaması gerekir. Ağaçlar ve binalar işimizi bir hayli zor duruma solabilir. Özellikle antenin bakacağı yönde oldukların da ve çatıya çıkma izni olmadığı zaman veya çatıda bile seviye düşük geliyorsa Tayakadın uydu anten servisi veya farklı başka firmaların da yapabileceği pek bir şey yoktur.

Televizyon kurulum ve montaj servisi

Televizyonu satın aldınız ama tv kurulumu yapamıyor musunuz? Tayakadın uydu servisi sizlere hemen yardımcı olmak için Tayakadın da uyducu arkadaşlarımızdan birini yönlendirmektedir. Televizyon kurulumu ve televizyonu duvara askı aparatı ile montajından hemen sonra televizyon sinyal sorunlarını da anında yaptırabilirsiniz. Arnavutköy uydu servisi merkez şubemize bağlı olan firmamızdan güvenle servis isteyebilirsiniz.

Çanak anteniniz yoksa ve dairenize uydu kablosundan sinyal gelmiyorsa o zaman da sizlere hemen komple çanak antens etini önererek anında montajını da yapabiliyoruz. Hemen Tayakadın uydu tamircisi telefonlarını arayın ve profesyonel uydu servi hizmetlerinden yararlanın.

admin

Merhaba ben Metehan Aslan. Televizyon servisi ve İstanbul uydu servis Hizmetlerin de, aynı zamanda "İpek uydu servisi" firmasında teknik servis uzmanı olarak çalışıyorum. Sorun yaşadığınız tv uydu arızalarını ve aklınıza takılan soruları YORUM kısmına yazarsanız sizlere kısa süre de yardımcı olabilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler