Hizmetlerimiz

Tayakadın uydu anten servisi

UYDU SERVİSİ TIKLA ARA – 0541 762 22 52

 

Yeni yerleşim yerlerin de genel de yeni yapılaşma sağlanmaktadır. Eski binaların yerini yeni binalar yer alırken eski olan yapıların da komple tadilattan geçirilerek yepyeni bir hale getirmektedirler. Tayakadın uydu servisi burada ki binaların çanak anten sistemlerini yapmaktadır. Merkezi uydu sistemleri normal çanak antenlere göre çok daha iyi bir şekilde yapıldığından dolayı bozulma ihtimalleri çok daha azdır. Bütün dairelerin kabloları binaların iç tarafındaki kablo hatlarından geçtiğinden dolayı yıpranma gibi bir sorun ile karşı karşıya kalmazlar. Bu kabloların uzun yıllar boyunca yeni bir şekilde kullanılması pekte şaşırtıcı olmayacaktır.

Tayakadın çanak anten montajı

Çanak anten montajının yapılabilmesi için ilk önce yerinizin müsait olması gerekir. Tayakadın uydu montajı için gelen arkadaşımızdan binanızın en uygun yeri için keşif yapmasını isteyebilirsiniz. Keşif esnasın da belirlenecek olan yerin sizin tarafınızdan da onay verilmesi gerekir. Onay alınan yerin sağlamlık testi yapıldığından dolayı gözünüz arkada kalmasın. Tuğla, beton veya ince çürük duvarların hepsine de ayrı ayrı dübel ve vidalar takılmaktadır. Özellikle çürük yerlerin tamiratının yapılması uzun saplama olan kancalar ile yapılmaktadır. Bundan dolayı evin içi değil de balkonların iç tarafına geliyorsa her hangi bir açıdan sıkıntı çıkmamaktadır. Yalnız bu antenlerin oda kısmına gelmesinden dolayı çirkin bir görüntü oluşması ile ilgili olarak farklı bir yer seçilme arayışına başlanır.

Bu durumdan ziyade olarak Evinizin etrafında yüksek binaların olmaması gerekir veya bunun dışında antenin bakacağı yöne doğru çok büyümüş olan ağaçlarında olmaması gerekir. Ağaçlar ve binalar işimizi bir hayli zor duruma solabilir. Özellikle antenin bakacağı yönde oldukların da ve çatıya çıkma izni olmadığı zaman veya çatıda bile seviye düşük geliyorsa Tayakadın uydu anten servisi veya farklı başka firmaların da yapabileceği pek bir şey yoktur.

Uzman uydu tamircisinden randevu almak için hemen tıkla ara – 0541 762 22 52

admin

Merhaba ben Metehan Aslan. Televizyon servisi ve İstanbul uydu servisi üzerine "İpek uydu servisi" firması için makaleler yazıyorum. Sorun yaşadığınız tv uydu arızalarını yorum kısmına yazarsanız sizlere kısa süre de yardımcı olabilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler