Hizmetlerimiz

Tamirciler caddesi anten servisi

Tamirciler caddesi anten servisi firmamızı yakından görmek için sizleri konumda gösterilmiş olan adresimize bekleriz. Satılan malzemelerin büyük bir bölümünü bulabileceğiniz firmamız da anten tamirlerini yapabilmek için gerekli olan her şeye ve her türlü malzemeye sahibiz. Çanak antenler genellikle çok fazla kullanıldığın da çürüyerek ya ayar yapılmalı ya da hemen değiştirilmelidir. Sizlere tavsiyemiz çürüyen antenlerin değiştirilmesi için çalışma başlatmanızdır. Çünkü eskimiş ve ister lnb tutan parça olsun ister antenin sac kısmı olsun bu kısımlar eski olmasından dolayı yavaş yavaş aşağıya doğru inebilir ve bunun için de birkaç ayda bir belki de daha kısa bir söze sonra tekrardan çanak anten ayarının yapılması için tamirci arayabilirsiniz. Bir kere ödeme yaparak gerekecek olan bütün malzemelerin listesini uydu servisi arkadaşımızdan bulabilirsiniz. Bunun için gelen kişi ile de antenin sağlık durumu karşısın da bilgi alabilirsiniz.

Tamirciler uydu servisini seçin, karlı çıkın

Firmamızın elemanları tarafından yürütülen bu çalışmaya güvenebilirsiniz. Firmamızda bünyesinde çalışan çalışma arkadaşlarımız kesinlikle kimseyi kandırmadan sadece kendi işlerine odaklanmaktadırlar. Kablo bozuksa bozuk olduğunu, çanak anten kırık ise antenin yapılabileceğini yalnız kısa bir sonra tekrardan ayarının kayacağı konusun da sizleri bilgilendirmektedir. Dilerseniz o zaman hemen orada değiştirirsiniz. Dilerseniz de daha sonra olmak suretiyle 2. Bir bozulma yaşandığı zaman da değiştirebilirsiniz. Ama sizlere tavsiyemiz mademki anteniniz kırık ve kablonuz tamamen çatlamış sadece servis elemanımız oraya gelmişken sadece bir tek servis bedeli ve kullanılan malzemelerin bedelini ödeyerek bütün olumsuz olan şeylerin değişikliğini yapabilirsiniz.

Böyle konularda tasarruf edeyim biraz daha eski olan malzemeleri kullanayım derken aslında zarar ettiğimizin farkına değiliz. Diyelim ki Tamirciler caddesi anten servisi elemanı sizlere bozuk bu anten ve değiştirilmesi gerek dedi. Sizde aman şimdi ayarla da daha sonra değiştiririz derseniz ve aradan birkaç gün sonra bu anten bozulursa firmamız veya farklı bir firma tekrardan geldiği zaman hem anten değiştirme para ve hem de anten parasını alacaktır.

admin

Merhaba ben Metehan Aslan. Televizyon servisi ve İstanbul uydu servis Hizmetlerin de, aynı zamanda "İpek uydu servisi" firmasında teknik servis uzmanı olarak çalışıyorum. Sorun yaşadığınız tv uydu arızalarını ve aklınıza takılan soruları YORUM kısmına yazarsanız sizlere kısa süre de yardımcı olabilirim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler