Hizmetlerimiz

Şamlar köyü uydu servisi

Başakşehir ilçesine bağlı olan bu güzel köyümüze hizmet etmeyi çok seviyoruz. İsmimiz Şamlar uydu servisi olarak bilinse de aslında firmamızın ismi olan ipek uydu servisi firması olarak değiştirilmiştir. Şamlar köyü her ne kadar Başakşehir bölgesine bağlı olsa da burayı tanımayanlar veya ilk defa gelenler Başahşehir levhasını gördüklerin de şaşkınlıklarını üzerinden bir süre atamıyorlar.

ŞAMLAR UYDU SERVİSİ HEMEN ARA 0541 762 22 52

Aslında Arnavutköy’e daha çok yakın olan bu bölgemiz toprak ve mevki olarak Başakşehir ilçesine bağlanmış durum da. Şamlar uydu tamircisi olarak çalıştığımız uzun yıllardan bu yana hep Şamlar köyü ve yeni Şamlar için hizmet ettik. Bu süreden sonra da Şamlar köyü uydu servisi her zaman hep yanı başınızda olmaya devam edecektir. Ayrıca şunu da ifade etmeliyim ki Kayaşehir uydu servisi ile de çok fazla bir uzaklığımız olmadığından dolayı buradaki şubemizden de bazen işlerimizin yoğun olması hasebiyle uydu montajı, tv ayarı, uydu sinyal bulma, çanak sinyali yakalama ve lnb değiştirme gibi işlemler için yardım alabiliyoruz.

Şamlar’da uydu montajı ile anten ayarı

Bizler Şamlar uydu servisi olarak Şamlar da oturan köyünü bırakmayan ve köyün güzel yaşantısını herkese aşılamaya çalışan değer Şamlar köyü sakinleri hizmet etmenin mutluluğu içerisindeyiz. Uydu sistemleri ile alakalı olarak aklınıza gelen her türlü konu da sizlere yardımcı olmak için burada olduğumuzu hemen söyleyelim. Ayrıca çanak anten montajı yapılırken de eksik olan bir malzeme için hemen işini bırakıp doğrudan firmaya gidip gelmeye gerek kalmadan zaman kaybı yaşamadan da her türlü malzemenin temini için firmamızı aradığınız da ayağınıza gelecektir.

Yeni bir çanak anten aldınız ve bunu bir türlü ayarlayamadınız. Anteni çok fazla sağa sola sallamadan yamultmadan ve bununla ilgili bilmediğiniz için vidaları çok fazla sıkmadan hemen Şamlar köyü uydu servisi telefonlarını arayarak adres bilgilerinizi aktarabilirsiniz. Telefon desteğin de bulunan teknik servis ekibimiz hemen sizlere yakın olan arkadaşımızı yönlendirmekteyiz. Ayrıca Şamlar köyü uyducu olarak ta bizleri aradığınız zaman ulaşabilirsiniz.

Şamlar Köyü Bölgesine Verdiğimiz Bazı Hizmetler

  • Şamlar Köyü uydu anten servisi ve antenlerin ayarlanması
  • Tv Antenci Şamlar Köyü televizyonların arıza tespiti
  • Anten kurulumu yapan servis malzemelerin satışı
  • Uydu tamircileri yakın elektrikçilerin yönlendirilmesi
  • Şamlar Köyü uydu anten arıza hizmetleri ve onarımları
  • Uydu alıcısı kurulumu için gerekli usb ve dosyaların temini
  • Çanakların montajı ve Şamlar Köyü uydu tamiri Ayarı

admin

Merhaba ben Metehan Aslan. Televizyon servisi ve İstanbul uydu servis Hizmetlerin de, aynı zamanda "İpek uydu servisi" firmasında teknik servis uzmanı olarak çalışıyorum. Sorun yaşadığınız tv uydu arızalarını ve aklınıza takılan soruları YORUM kısmına yazarsanız sizlere kısa süre de yardımcı olabilirim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler