Blog

Nasa tv ultra hd Ve nasa Hd  tv frekansı

İnternette en çok izlenen ve merak uyandıran videoların başında uzay videoları, uzaylı ve uzaydan gelen seslerin videoları, ay ve güneş tutulmaları ayrıca uzayda yaşam olup olmadığına dair yapılan araştırmalar insanların ilgisini çekmiştir. Bu araştırmaları yapan en köklü kuruluşlardan biri olan nasanın artık kendine ait bir televizyon kanalının olduğunu sizlere duyuralım. İnternetten videoları takip etmekle kalmayıp artık canınız istediği zaman hem uzayı canlı izleyebilir hem de o esnadan mutlaka farklı ayrı bir konudan bahseden bir televizyon kanalının kurulması bir hayli heyecan verici.

Nasa tv frekansı için hiç beklemenize gerek yok. Çünkü frekanslar şu anda hodbird uydusun da yayında. Kanal iki farklı versiyonla karşımıza çıkıyor. Bunları biri HD biri de 4K ULTRA HD yayın yapmaktadır. Televizyonunuz hangisini destekliyorsa bu özelliklerden birini kullanabilirsiniz. 4k özelliği olmayan bir televizyon da kanal ismi çıksa bile görüntü gelmeyebilir. Yalnız HD olana bir televizyonda hd olan yayınları kaliteli bir şekilde izleme şansına sahipsiniz.

Kanal da şu ana kadar nasıl yayınların gerçekleştirileceği konusunda bir bilgilendirme mesajı yapılmamış olsa da, az çok kanal da nasıl bir yayın olacağını tahmin edebiliyoruz. Bazı zamanlar da uzayda bulunan uzay araçlarından canlı yayınlar ile karşımıza çıkar ve bazen de ellerinde bulunan büyük arşivlerden bazı kesitlerin bulunacağı programların yapılmasını beklemekteyiz.

  • UYDU: Hodbird13E
  • KANAL: Nasa tv hd, Nasa tv ULTRA HD 4K
  • FREKAN: 11373
  • SEMBOL: 27500
  • POLARİZASYON: H
  • FEC: 3 / 4

admin

Merhaba ben Metehan Aslan. Televizyon servisi ve İstanbul uydu servis Hizmetlerin de, aynı zamanda "İpek uydu servisi" firmasında teknik servis uzmanı olarak çalışıyorum. Sorun yaşadığınız tv uydu arızalarını ve aklınıza takılan soruları YORUM kısmına yazarsanız sizlere kısa süre de yardımcı olabilirim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler