Ürünler

Millenium Hd uydu alıcısı

Millenium hd uyumlu uydu alıcısı için bize ulaşın. Hem ucuz hem de görüntü kalitesi yüksek olsun diyorsanız bu cihazı tercih edebilirsiniz.

admin

Merhaba ben Metehan Aslan. Televizyon servisi ve İstanbul uydu servis Hizmetlerin de, aynı zamanda "İpek uydu servisi" firmasında teknik servis uzmanı olarak çalışıyorum. Sorun yaşadığınız tv uydu arızalarını ve aklınıza takılan soruları YORUM kısmına yazarsanız sizlere kısa süre de yardımcı olabilirim.

4 Yorum

 1. merhaba bizim uydumuz mılleıum 20000 televizyonda birden dondu ama diğer televizyon kumandası çaışıyor sorun sizce uyduda mı ve neden böyle bir sorun oldu?

  1. Merhabalar.
   Diğer televizyonb kumandası çalışıyor dediğiniz tv kumandasından mı bahsediyorsunuz? Dondu derken bir kanal da takılı mı kaldı yoksa tv çalışıyor ama hiç bir kanal değiştiremiyor musunuz? detaylı yazarsanız yardımcı olabilirim

 2. Merhaba. Millenium mln 17500 uydu alıcım var. Bir anda ekran siyah beyaz oldu. Bazı yazılar Arapça gözüküyor sistem arayüzünde. Menü tuşuna bastığımda şifre istiyor. Ancak biz hiç şifre belirlemedik 0000,1111,1234 gibi kombinasyonları denedim ancak sonuç alamadım. Master kodunu ise internette bulamadım lütfen yardım eder misiniz ?

  1. Alptuğ merhabalar.
   Millenium mln 17500 skartlı uydu alıcısı modelinin admin şifresi 0000 (4 tane sıfır) olarak satılmaktadır. Cihaz zaten şifreli gelir. Siz değiştgirmediğiniz sürece cihazı şifresi aynı kalır. Evde ki diğer kişilere sormanızı veya nereden aldıysanız onlara sormanız da yarar var. Değişitrmiş olabilirler. Ayrıca bu yeni çıkan bir cihaz olmasından dolayı master kod şifreleri internet ortamında bulunmamaktadır. Uydu alıcısının kendiliğinden siyah beyaz olması ve menünün arapçaya dönmesi yazılım hatası ile ilgilidir.

   Uydu alıcısının garantisi mevcutsa satın aldığınız yer işle görüşmenizi tavsiye ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler