Hizmetlerimiz

Maslak uydu servisi

Televizyonu izlerken birden sinyal yok arızası ile karşı kaşıya kalabilirsiniz. Maslak uydu servisi sizlere bir telefon kadar yakın. Bazı zamanlar da telefon desteğini de veren firmamıza ulaşmak ve televizyonun sinyal arızasını gidermek için hızlıca aramanızı rica ediyoruz. Uydu servisi firmasına bağlı olan En yakın uyducu ile görüşerek hemen birkaç dakika da televizyon tamircisi veya konuya göre anten tamircisi arkadaşımızın gelmesini isteyebilirsiniz.

Günün her hangi bir saatinde televizyon da sinyal problemi yaşayabilirsiniz. Bu arızanın bir an önce tamir edilebilmesi için mümkün olan en erken saatte Maslak uydu tamircisini aramanız gerekir. Bazı zamanlar da dolu olan servislerden dolayı randevu almakta zorluk yaşayabilirsiniz. Bundan dolayı akşamları bile olsa televizyon çanak anten arızası verdikten hemen sonra Maslak Mahallesinde uyducuyu aramanız daha etkili bir karar olacaktır. Çünkü Randevuya geliş saatleri bizi arayan müşterilerimizin arama saatlerine göre değerlendirilmektedir.

Makaledeki yazı başlıkları

Televizyon kurulum ve montaj servisi

Yaz ve kış aylarında oda değişikliği ile birlikte televizyonların yerleri de değiştirilir. Yer değişikliği yapılırken bazı zamanlar her şey yolunda gitmeyebilir. Mesela; şu anda televizyonu kullandığınız odada uydu anten prizinin olması diğer odada da prizlerin olacağı anlamına gelmemektedir.

Eğer her odada uydu prizi yoksa ve bu prizlerin yerine eni bir anten kablosu çekmek isterseniz Maslak uydu servisi sizlere hemen yardımcı olabilir. Yeni kablo çekmek her zaman bazen lnb de boş olan çıkışlardan faydalanılabilir. Bazı zamanlarda da merkezi uydu sistemlerinde boş olan çıkışlardan da bu mümkün olabilmektedir.

Televizyonun kurulumunun yapılması için bütün gerekli olabilecek yedek parçaların hazır olması gerekmektedir. Televizyonu tv ünitesinde veya televizyon sehpasında kullanıyorsanız duvara montaj yapılması için tv askı aparatı olması gerekir. Bunun için önceden televizyon kutusunun içine bakıp tv askının olup olmadığını inceleyebilir veya Maslak Mahallesi uydu tamircisi arkadaşımızdan tv askısı isteyip tv montajının yapılmasını isteyebilirsiniz.

Televizyon montajı ve kurulumunun hemen aynın günde yapılabilmesi için erken saatlerde aramanız daha hızlı gelmemize vesile olacaktır. Maslak Mahallesi uydu servisi telefon numaramız hemen arayın ve profesyonel servis hizmeti ile tanışın.

Çanak montajının yapılıp sinyal ayarlanması

Televizyona bağlı çanak olmadan uydu kanallarının çekmesi mümkün değildir. Eğer televizyona bağlı internet üzerinden çalışan bir cihazınız yoksa o zaman da uydu anten satın almanız şart. Bunun için internet üzerinden veya size yakın olan uydu servisinden çanak anten satın alabilirsiniz. Çanak anteni satın aldıktan sonra sadece çanak montajı içinde olsa Maslak Mahallesi uydu montajı servisini çağırabilirsiniz.

Yalnız çanak anten malzemelerini bizden almanız ve ayrıca montajını da bize yaptırmanız çok daha uygun fiyatlara gelecektir. Bu nedenle orijinal ürünleri satın alıp montaj dahil fiyatların sizlere verilmesi için hemen Maslak uydu sinyal bulma firmasını arayabilirsiniz.

Sarıyer Maslak Çanak anten tamircisi

Çanak montajından sonra anten sinyal ayarlanması profesyonellik gerektiren bir iştir. Bu nedenle sizler çanak montajını yapmış veya yaptırmış olsanız da her zaman için en yüksek sinyal seviyesine ulaşamayabilirsiniz. Sinyal seviyesi ve sinyal kalitesinin yüksek olabilmesi için hd uyumlu uydu bulucu cihazların kullanılması gerekir. Öte yandan Çanak antenin ayarını yapan kişinin de bu işte uzman olması lazım. Sarıyer uydu servisi merkezi şubemizde yetişen uyducu arkadaşlarımız ile profesyonel teknik servis hizmeti sunuyoruz.

Yoksa bazı tv kanallarında parazitlenme yaşanırken bazılarında da sinyal yok hatası verebilmektedir. Bu durumlar ile karşılaşmak istemiyorsanız lütfen Maslak Mahallesi uydu servisi telefon numaralarımızı arayıp fiyat ve konusunda bilgi alabilir ve çanak montaj kurulum dahil fiyatlı paketlerden anten siparişini veriniz.

admin

Merhaba ben Metehan Aslan. Televizyon servisi ve İstanbul uydu servis Hizmetlerin de, aynı zamanda "İpek uydu servisi" firmasında teknik servis uzmanı olarak çalışıyorum. Sorun yaşadığınız tv uydu arızalarını ve aklınıza takılan soruları YORUM kısmına yazarsanız sizlere kısa süre de yardımcı olabilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler