Hizmetlerimiz

Maltepe Mahallesi uydu servisi

İstanbul’da iki ayrı yerde Maltepe ismi altında bölgeler bulunur. Bunların ilk, Anadolu yakasındaki Maltepe bölgesi, birde Avrupa yakasın da bulunan Zeytinburnu Maltepe Mahallesidir. Bizler de maalesef şu an için sadece Avrupa yakasında faaliyet göstermekteyiz. Firmamızın ismi de Maltepe Mahallesi uydu servisi olarak geçmektedir. Eğer hızlı bir şekilde çalışmayan çanak antenlerin onarılmasını istiyorsanız hızlıca çalışan servis personellerimizle iletişime geçebilirsiniz. En kısa sürede gelen uyducularımız aynı zaman da söylenen arızaların tamirinin yapılması için ellerinden gelen gayreti göstermektedirler.

Aynı şekilde yeni evinize yeni komple çanak anten seti ile montajın yapılmasını istiyorsanız aynı şekilde bütün malzemelerin tedarikini gerçekleştiriyoruz. Sizler hiç yorulmadan ve acaba nerede çanak antenler satılıyor diye merak etmeden, araştırmadan bizler bütün ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Aynı şekilde sadece telefon ile arayarak evinizin konumunu ve çanak anteni nereye takacağımız konusun da bizlere bilgi verirseniz telefonda bile sizlere çanak antenin çekip çekmeyeceği ve net fiyat bilgisini Maltepe Mahallesi uydu servisi adı altında paylaşabiliriz. Aynı zaman da eski evinizden sökülen antenlerin de sadece ve sadece montaj bedelini ödeyerek kurulumunu yaptırmanız mümkün. Yalnız bütün malzemelerin olması durumun da montaj bedelinin yanı sıra hiçbir ücret alınmaz. Çanak antenlerinizi sökerek yeni eve getirme işlemini uygularken lütfen çanak antenlerin kırılmamasına, yamulmamasına, üzerine bir şey konulmamasına dikkat edelim. Antenler diğer malzemeler gibi değildir. Çok hassas olduklarından en ufak bir yamulma da birçok HD kanalı çekmeyebilir. Ayrıca yolda gelirken yamulursa çanak anteni oradan söküp getirmek gibi gösterdiğiniz çabanız da sizlere artı kar olarak kalacaktır. Maltepe Mahallesi uydu servisi sizlere iyi günler diler.

admin

Merhaba ben Metehan Aslan. Televizyon servisi ve İstanbul uydu servis Hizmetlerin de, aynı zamanda "İpek uydu servisi" firmasında teknik servis uzmanı olarak çalışıyorum. Sorun yaşadığınız tv uydu arızalarını ve aklınıza takılan soruları YORUM kısmına yazarsanız sizlere kısa süre de yardımcı olabilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler