Hizmetlerimiz

Kağıthane uydu servisi ile uydu tamircisi hizmeti

Yeni aldığınız televizyonun kurulumunu yaptıracağınız birilerini bulamadınız mı? Kağıthane uydu tamircisi ve tv kurulumu için hizmet veren Kağıthane uydu servisi firması tamda istediğiniz gibi profesyonel hizmet vermektedir. Televizyon kurulumu söz konusu olduğu zaman televizyon ayarlarından ve gerekirse sıfırdan kurulumunu yapacak derece de çok iyi bir şekilde işten anlayan birilerini bulmanız gerekir. Her zaman içinde profesyonel bir uydu tamircisi bulmanız kolay olmayacaktır.

Kağıthane uyducu arkadaşlarımız, çanak anten sorunları ve televizyon kurulumunu baştan sona kadar çok iyi derece de yapabilen arkadaşlara sahibiz. Televizyonun marka ve modeli ne olursa olsun. Tv kurulumunu, tv ayarlamayı, televizyonu duvara asmayı ve televizyonu çanak antene bağlayıp ayarlarını yaptırmak isterseniz Kağıthane uydu servisi çalışanlarından randevu alabilirsiniz.

Şişli Kağıthane uydu tamircisi

Şişli de veya bir başka deyişle Kağıthane’de uydu tamircisi olarak her uydu, tv, anten, uydu alıcısı, anten kablosu, kanal yükleme, merkezi uydu sistemleri kurulumu, merkezi sistem tamiri, merkezi sistemden kablo çekme veya televizyonun internete bağlanması gibi isteklerinizi karşılayabilecek profesyonel kadro sahibiz. Randevularınızı oluşturduktan yaklaşık 45 dakika sonra anten tamircisi arkadaşlarımız tarafından verdiğiniz adres ziyaret edilir. En hızlı ve makul fiyatların birleşme noktası olan Kağıthane uydu servisi dükkanına sizleri de bekleriz.

kagithane-uyducu

Yeni bir eve taşındığınız zaman çoğunlukla çanak anten sorunları ile karşı karşıya kalırsınız. Bazen bu sorunlar sadece televizyonların yeniden ayarlanması ile sınırlı olurken, bazen de yeni bir çanak anten kurulumuna kadar da iş uzayabilir. Televizyonu duvara bağladığınızda televizyon da sinyal yok hatası alıyorsanız sorunun büyüklüğünü anlayabilmek ve antenci çağırabilmeniz için Kağıthane de anten tamircisi işini yapan bir firmayı aramanız gerekir. Sizden önce orada oturup taşınan kişinin evi nasıl kullandığını ve taşınırken televizyon uydu sisteminde ne tür değişiklikler yaptığını tahmin edemeyeceğinizden dolayı mutlaka bir uydu servisi çalışanından yardım almalısınız.

Kağıthane uyducu neler yapar?

  • Evlere ve iş yerlerine çanak anten kurulumu
  • Sinyal sorunlarını giderme ve uydu ayarı​
  • Türksat 4A uydusu kanal arama ve düzenleme​
  • Digiturk, D-Smart, Tivibu için çanak anten kurulumu​
  • Duvara askı aparatı ile Led, smart tv, Lcd ve Plazma TV montajı​
  • HD uydu alıcı, çanak, Lnb, kablo gibi malzemelerin satışı
  • Uydu Sinyal Seviye Ayarı, Duvara Led TV Montajı
  • Duvara Led ve Lcd TV Montajı, Çanak Anten Montaj Hizmeti
  • Uydu Çanak Anten Montajı, Uydu Santral Sistemi Kurulumu
  • Uydu Malzemeleri Satışı ve buna benzer hizmetler vermekteyiz.

45 dakika da Kağıthane uydu tamircisi kapında

Kağıthane uydu servisi telefonunu (0541 762 22 52) aradığınız da yaklaşık olarak 45 dakikalık kısa bir süre içerisinde uydu tamircisi personellerimiz yanınızda olacaklardır. Yapılacak işe ve işçiliğine göre yanlarında istediğiniz veya gerekli olabilecek malzemeleri de yanlarında getiren arkadaşlarımızın işçiliğine hayran kalacaksınız. Devamlı olarak çalışma arkadaşlarımız ile toplantılar yapıp müşteriler ile ilişkilerini kontrol altına alıyoruz. Yapılan işçiliğinin fotoğraflarını çekip personelden sorumlu ilgili kişiye atmalarını istiyoruz. Bu sayede bizler personelimizin yanında değilsek bile tıpkı bir gözetim altındaymış gibi işlerini çok iyi yapmaktadırlar. Zaten işlerini çok titiz yapan arkadaşlarımız bizlerin de denetlemelerimizi yapmamızdan sonra Kağıthane uydu servisi firması değerlerine değer katmaktadır.

Bizleri arayıp çok acil işlerinin olduğunu ifade eden müşterilerimiz randevu geliş sırasına göre eleman gönderimi yapılır. Bir müşterimizi televizyon ve uydu sorunlarından daha çabuk kurtarabilmek için diğer sırası gelen müşterilerimizi mağdur etmeden sırasıyla personel gönderimi sağlamaktayız. 45 dakika da hızlı çanak antenci randevularınız için bizi hemen aramanızı rica ediyoruz.

Kağıthane de hizmet verdiğimiz mahalleler

ÇAĞLAYAN, ÇELİKTEPE, EMNİYET EVLERİ, GÜLTEPE, GÜRSEL, HAMİDİYE, HARMANTEPE, HÜRRİYET, MEHMET AKİF ERSOY, KAĞITHANE MERKEZ MAHALLESİ, NURTEPE, ORTABAYIR, SEYRANTEPE, SULTAN SELİM, ŞİRİNTEPE, TALATPAŞA, TELSİZLER, YAHYA KEMAL, YEŞİLCE

Diğer hizmet bölgelerimize ulaşmak için ipekuyduservisi.com/hizmet/ adresine gözatabilirsiniz.

admin

Merhaba ben Metehan Aslan. Televizyon servisi ve İstanbul uydu servis Hizmetlerin de, aynı zamanda "İpek uydu servisi" firmasında teknik servis uzmanı olarak çalışıyorum. Sorun yaşadığınız tv uydu arızalarını ve aklınıza takılan soruları YORUM kısmına yazarsanız sizlere kısa süre de yardımcı olabilirim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler