Hizmetlerimiz

İstoç uydu servisi

İstoç İstanbul Avrupa yakasın da bulunan bir bölgedir diyebiliriz. Burada iki adet ismi istoç olan bölge vardır. Bunların bir tanesi Oto alım satım hizmeti verilen ve bir diğer ismi de oto ticaret merkezi olan istoç isimli bölge, bir diğer bölge ise Toptancıların bulunduğu, market, hediyelik eşya, oyuncak, züccaciye, elektrik ve elektronik gibi ürünlerin satışının yapıldığı bir yer olduğunu hatırlatmak isteriz. Bizler bu her iki yerde de istoç uydu servisi firması olarak hizmet vermeye devam diyoruz. Burada her iki yerde de saymış olduğumuz yerlerin tamamına uydu hizmetleri konusun da her türlü malzemeyi ellerin de barındıran, profesyonel olarak bu işi yapmayı benimsemiş ve işinin en iyisi olan servis arkadaşları ile birlikte çalışıyoruz. Birçok tahmin edilmesi bile zor olan arızaları hemen kısa süre de yapabilen firmamızda ki elemanlarımıza istoç uydu servisi firması arayıp bularak ulaşabilirsiniz.

Özellikle burada bulunan toptancıların bulunduğu yerde çatılara çıkmak için merdiven bulunmamaktadır. Burası inşa edilirken çatıya çıkmak sanki hiç gerekmeyecekmiş gibi maalesef ki merdiven yapılmamış. Bu eksik dediğimiz ya da böyle yapılması gerektiğine inanılan iş yerlerinin çatılarına ulaşmak orada bulunan çatma merdivenle çatılara çıkma zorunda bırakıldığından dolayı çatıya çıkmak çok sıkıntılı bir hale gelmiştir. İstoç uydu kurulumu için çatılar da olan çanak antenlerinizin tamir edilmesi veya çatıya istoç uydu servisi tarafından uydu montajının yapılması için öncelikle telefon ile bilgi almanız gerekir.

En kısa süre de verdiğiniz adreste olan firmamız sadece buraya değil etrafında bulunan bir diğer yerlere de uydu montajı, uydu kurulumu, kanal ayarlama, anten ayarlama gibi hizmetleri de hemen yapabilmektedir. Daha detaylı bilgi için mutlaka bizimle 0541 762 22 52 numaralı istoç uydu servisi için bizi arayın.

 

admin

Merhaba ben Metehan Aslan. Televizyon servisi ve İstanbul uydu servis Hizmetlerin de, aynı zamanda "İpek uydu servisi" firmasında teknik servis uzmanı olarak çalışıyorum. Sorun yaşadığınız tv uydu arızalarını ve aklınıza takılan soruları YORUM kısmına yazarsanız sizlere kısa süre de yardımcı olabilirim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler