Hizmetlerimiz

Tozkoparan uydu servisi

UYDU SERVİSİ TIKLA ARA – 0541 762 22 52

İpek uydu servisi firması veya bir başka ismi ile Tozkoparan uydu servisi firması sizlerin bir telefon kadar yakınınızda. Uydu sistemleri ile ilgili her türlü zarı için bizleri aramanız yeterlidir. Burada kısa bir süre için de hemen söylediğiniz adrese uyducu arkadaşımızı yönlendirmekteyiz. Aynı zaman da ücretlerin çok fazla olmadığı makul olan her bir şeyin fiyatları da abartılmadan çok fazla çıkar elde etmeden işimize bakmaktayız.

Bizimle çalışarak uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz bir çanak anten sahibi olursunuz. Üstüne bir şey düşmediği sürece, fırtına ve kardan dolayı uçmadığı zarar görmediği sürece hiçbir şekilde çanak antenlerin ayarı bozulmamaktadır. Bizler ilk olarak Tozkoparan uydu montajı yaparken yeri ona göre seçiyoruz. Bununla ilgili olarak çürük olmayacak derece de sağlam yerleri tespit ederek müşterinin onayına sunuyoruz. Ardından bir mahsuru olmadığın da bizim seçtiğimiz yere anten montajının yapılmasına başlıyoruz. Yaklaşık olarak yer seçimi çanak anten montajı, televizyona kadar kablo çekilmesi, pencere de kablo geçecek kadar bir delik olmadığı sürece deliğin de delinmesi ve ardından en son olarak televizyonu ayarlamak ile birlikte ortalama geçen süre 45 dakikadır.

Güngören Tozkoparan ve diğer mahalleler

  • Abdurrahman Nafiz Gürman Mahallesi
  • Akıncılar Mahallesi
  • Gençosman Mahallesi
  • Güneş tepe Mahallesi
  • Güven Mahallesi
  • Haznedar Mahallesi
  • Mareşal Çakmak Mahallesi
  • Mehmet Nesih Özmen Mahallesi
  • Merkez Mahallesi
  • Tozkoparan Mahallesi

Yani Tozkoparan anten ayarı için bizlere yaklaşık 45 dakikanızı ayırmanız yeterlidir. Kısa bir süre için de oluşan arızaların nedenlerini bularak ve bir daha oluşmaması için müşteriye bilgi aktararak sizlere yardımcı olmaya çalışıyoruz. Sitemizin üst tarafında bulunan telefon numaralarımıza ulaşmak için dilerseniz bir yere not alabilir ve telefonu İnternet sayfasından çıkardıktan sonra kaydettiğiniz telefon numarasını arayabilirsiniz. Dilerseniz de eğer cep telefonunuz ile Web sitemize giriş yaptıysanız telefon numarasının olduğu yere tıklarsanız otomatik olarak telefonunuz Tozkoparan uydu servisi firmasını arayacaktır.

admin

Merhaba ben Metehan Aslan. Televizyon servisi ve İstanbul uydu servis Hizmetlerin de, aynı zamanda "İpek uydu servisi" firmasında teknik servis uzmanı olarak çalışıyorum. Sorun yaşadığınız tv uydu arızalarını ve aklınıza takılan soruları YORUM kısmına yazarsanız sizlere kısa süre de yardımcı olabilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler