Hizmetlerimiz

Güven Mahallesi Uydu Servisi

Güven Mahallesi Uydu Servisi ile birlikte burada en güzel işleri yapmak için kurulan bir uydu anten firmasıdır. Kısa zaman da büyük bir şöhrete kavuşan firmamız uydu anten tamirlerini, anten uydu kablosu değiştirmeyi, uydu montajını ve televizyon montajını gerçekleştirmektedir. Uydu sistemleri hakkın da aklınıza gelen ne varsa bizlerde satışı gerçekleşerek aynı zaman da montajını da kendimiz yapmaktayız. Eski evinizden söküp getirdiğiniz çanak antenlerin montajını hemen yapıyor ve bununla ilgili olarak televizyon kurulumunu da gerçekleştiriyoruz.

Yeni binalara taşınırken genel olarak sadece uydu anten kablosunu takmanız durumun da televizyona görüntü gelmesi gerektiğini düşünüyor olabilirsiniz. Aslında bunda haklılık payınız oldukça yüksek. Yalnız Güven Mahallesi Uydu Servisi olarak bizler şunu söylemeliyiz ki bina da merkezi uydu santralinin olması ve diğer binalar da yayınların kesintisiz bir şekil de izlenebiliyor olması sizin evinizde de olacağına ve hiçbir şey yapmadan çalışacağı anlamına gelmez.

Elektrikçi sizin evi yaparken birkaç hata yapmış olabilir. Bunlar olmayacak şeyler değil tabi ki. Çekilen uydu kablosu hatalı ve fabrika çıkışlı kopuk olabilir. Prizlerin yanlış bağlanması ve merkezi santral çıkışının bozuk olma ihtimali de oldukça yüksektir. Bu nedenle her türlü arızanın yaşanabileceği yeni binalar da taşınmanızdan hemen sonra televizyonunuzu kullanmak istiyorsanız Güngören de uyducu olarak açılan firmamızı yani Güven Mahallesi Uydu Servisi firmasını çağırabilirsiniz.

Bu konuda uzman olan arkadaşlarımız sinyal ölçüm cihazları ile ölçümleri prizden yaparak arızaya neden olan şeyi bulmaya çalışırlar. Hiçbir yeri kırıp dökmeden kısa zaman da sonuca ulaşan uzman arkadaşlarımızla tanışmak ve sorunları düzelmek için hemen randevularınızı oluşturmak için telefon aramalarını gerçekleştirebilirsiniz. Güven Mahallesi Uydu montajı telefonlarımızı hemen arayın.

admin

Merhaba ben Metehan Aslan. Televizyon servisi ve İstanbul uydu servis Hizmetlerin de, aynı zamanda "İpek uydu servisi" firmasında teknik servis uzmanı olarak çalışıyorum. Sorun yaşadığınız tv uydu arızalarını ve aklınıza takılan soruları YORUM kısmına yazarsanız sizlere kısa süre de yardımcı olabilirim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler