Hizmetlerimiz

GSTV HD FREKANSI

Güncel kanalların frekanslarını buradan www.ipekuyduservisi.com sitesinden takip edebilirsiniz. Çanak antenlerin yapılması ve onarılması işlemlerini yaparken sıklıkla Galatasaray taraftarlarının Türksatta neden bir kanalımız yok diye dert yandıklarını görmekteyiz. Bu durumu daha önce de Galatasaray taraftarları dillendirirken yıllardır yapılacak bir şeyin olmadığını görmekte ve bu durumu sessizce izlemektedirler. Galatasarayın hd olan kanalı da tıpkı diğer normal kanal gibi oda eutelsat uydusunda yayında olacak. Gstv hd frekansı için burada söylemiş olduğumuz bilgilerden ibarettir. Yalnız bilmenizde yarar var. Digitürkte zaten bir kanalı eklemek için her hangi bir ayar yapmanıza gerek yoktur. Otomatik olarak güncelleme yapılan udyu alıcılarında bir kanalın gelmesi ve silinmesi saniyeler almaktadır.

Eğer cihazınız çok eski ise ve kanalları kendisi hiçbir şekilde ayarlamıyorsa o26 zaman menğ tuşundan kolay arama bölümünden üyesi olduğunuz uyduya göre türksat için türksat kolay kurulum, eutesal ie eutelsat 7a/7b kolay kurulum kısmını tıklayarak kanallarınızı hemen anında güncelleyebilirsiniz. Ama sizler bir proje için veya hiçbir şekilde kanalı eklemekte başarılı olamadığınız için GSTV HD frekansını istiyorsanız hemen kodları buraya yazalım.

Uydu ismi: EUTELSAT 7A/7B Uydusu

Tv kanalı: GSTV HD

Frekansı: 11554

Sembol oranı: H Veya YATAY

Polarizasyon: 30000

admin

Merhaba ben Metehan Aslan. Televizyon servisi ve İstanbul uydu servis Hizmetlerin de, aynı zamanda "İpek uydu servisi" firmasında teknik servis uzmanı olarak çalışıyorum. Sorun yaşadığınız tv uydu arızalarını ve aklınıza takılan soruları YORUM kısmına yazarsanız sizlere kısa süre de yardımcı olabilirim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler