Hizmetlerimiz

GRT tv frekansı. Yani bir kanal açıldı

Türksat uydusu yüzlerce kanal barındırma hizmeti veriyor. Her gün kanalların hd frekanslarına geçmesi, eski frekanslarını kapatması, yeni kanalların açılması ve maddi yükümlülüğü taşıyamayıp kapatan televizyon ve radyo kanallarına ev sahipliği yapmaktadır. Şimdi aldığımız bir habere göre türksatta yeni yayında olacak bir kanalın daha olacağıdır. Bu kanalın ismi ilk belirlemelere göre GRT TV olarak yayın yapması beklenmektedir. Frekansları açıklanan kanalın nasıl bir yayın politikasını gerçekleştireceğini henüz bilmemekteyiz. Bundan dolayı kanala eit olan yayın akışlarını veya görüşlerimizi sunmamız çok zordur. Yakın zaman da kanala ait diğer iletişim bilgileri, yayın akışı, ve programları ile ilgili detaylı bilgiye sahip olabileceğiniz bir makale hazırlamayı düşünüyoruz.

GRT TV FREKANSI için burada belirttiğimiz dışında farklı bir frekansı yoktur. Şu anda yayın kesilmediği sürece sadece bu frekansları kullanmaktadır. Sizler şayet bunları eklemenize rağmen yine de kanalı bulamıyorsanız uydu alıcınızın frekanslarının bir tık yukarı veya aşağıdan alması ile doğrudan ilgili olabilir. Yani diyelim ki kanalı frekansı 12032 olduğunu düşünürsek sizler bunu girmenize rağmen yine de açılmıyorsa 12033 olarak arama yapmanız gerekir. Bazen bu metot işe yaramaktadır. Bir kanalın frekansı birçok televizyonda aynı görünürken farklı televizyonlarda çok farklı bir frekans olarak görmeniz mümkün.

UYDU İSMİ: Türksat4a

KANAL İSMİ: GRT Tv

FREKANS: 12685

POLARİZASYON: V – Dikey

SEMBOL: 30.000

admin

Merhaba ben Metehan Aslan. Televizyon servisi ve İstanbul uydu servis Hizmetlerin de, aynı zamanda "İpek uydu servisi" firmasında teknik servis uzmanı olarak çalışıyorum. Sorun yaşadığınız tv uydu arızalarını ve aklınıza takılan soruları YORUM kısmına yazarsanız sizlere kısa süre de yardımcı olabilirim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler