Hizmetlerimiz

Fenertepe uydu servisi

Fenertepe uydu servisi sizler için sabahın ilk ışıklarının ardından akşam saatlerine kadar acil hızlı uydu servisi hizmetlerini sunmaktadır. Burada belirtilen saatlerin dışında da ortalama olarak günde birkaç taneden fazlası da yollanabilmektedir. Evinizde, iş yeriniz de, dükkanınız da, çiftlik ve yazılığınız da meydana gelen anten arızalarının çözülmesi için yoğun olarak çalışmaktayız.

İster yeni bir çanak anten siparişini verebilir veya sizin elinizde bulunan mevcut çanak antenin montajını yapabiliriz. Aynı zaman da uzun zamandır kullandığınız fakat her hangi bir sebepten dolayı kendi kendine giden sinyal hatası veren çanak antenlerin tamirlerini de yapıyoruz. Aynı anda birden fazla olacak şekilde Fenertepe uydu servisi olarak teknik personellerimizi göndermekteyiz. Oluşan arızaların asıl nedenini bilmemeniz çok normaldir. Bunun için sizler çanak anten dokunmadan bizleri aramalı ve bununla ilgili de en kısa süre de çözüleceğine emin olabilirsiniz.

Fenertepe de televizyon servis hizmetleri

Kayaşehir uydu servisi ve Fenertepe anten tamircisi olarak açılan şubede uzman teknik servis ekiplerine anında ulaşabiliyorsunuz. Bunun için Başakşehir uydu tamircisi veya diğer yerlerde bulunan çanak antenci arkadaşlarımızdan da bu konuda yardım isteyebilirsiniz.

Yeni bir televizyon kurulumu için fenertepe anten servisi firmasını da çağırabilirsiniz. Eski evinizde merkezi uydu santrali olmuş olabilir. Böyle sistemler hemen anında anten sorunları yaşanmadan bağlamanız halinde televizyonunuza görüntü gelecektir. Yalnız yeni evinizde merkezi sistem bulunmadığı takdirde hemen normal bir adet çanak anten montajını yaptırmalısınız. Yeni kablonun çekileceği bir komple çanak anten seti kurulumunun ardından televizyonlarınızın hemen eskisi gibi sorunsuz bir şekilde çalışacağına şahitlik edeceksiniz.

admin

Merhaba ben Metehan Aslan. Televizyon servisi ve İstanbul uydu servis Hizmetlerin de, aynı zamanda "İpek uydu servisi" firmasında teknik servis uzmanı olarak çalışıyorum. Sorun yaşadığınız tv uydu arızalarını ve aklınıza takılan soruları YORUM kısmına yazarsanız sizlere kısa süre de yardımcı olabilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler