Hizmetlerimiz

Karagümrük uydu servisi

Fatih Karagümrük‘te televizyon ve uydu sorunları mı yaşıyorsunuz? Burada tv arızaları Karagümrük uydu servisi tarafından hızlıca yapılıp televizyon problemlerinden sizleri kurtarmaktadır.  Uydu montajı gibi profesyonellik gerektiren bütün işler de yanınızda olmayı sürdürmekteyiz. Bize ulaşmak için sadece telefon açmanız ve adresinizi bildirmeniz yeterlidir.

Karagümrük, İstanbul’un Fatih ilçesinde yer alan, oldukça eski fakat gün geçtikçe nüfus yoğunluğu artan bir semttir. Bu nüfus yoğunluğunun, kaliteli Tv yayını izlemekle ilgili taleplerini İpek Uydu Servisi yıllardır büyük bir özveriyle karşılamaktadır. Daha çok Karagümrük, Edirnekapı ve Fatih civarına hizmet veren Karagümrük Uydu Servisi  çanak anten, uydu alıcı yani receiver, LNB, kablo gibi unsurların sadece satışını değil, kurulum, bakım, onarım gibi her çeşit servis hizmetlerini de sağlar. Karagümrük Uydu Montajı hizmeti ile hem en iyi kalitede satışını yaptığı antenin hem de önceden beri var olan antenlerin istenilen uyduya ayarlanmasını sağlar.

Makaledeki yazı başlıkları

Karagümrük Uydu antenci

Bazen uydu kanallarında birtakım eksilmeler, yayında donmalar, kanalların kendiliğinden silinmesi, fırtınalı ve yağmurlu havalarda uydu sinyalini kesilmesi gibi sorunlar ortaya çıkabilir. Böylesi durumlarda firma bir telefon uzaklığındadır. Karagümrük Çanak Anten Servisi olarak, ekonomik fiyata ve kaliteli, profesyonel ekipler ile firma tarafından sorun çözülür. Servis, sinyal ayarlarını yeniden yapar ve Tv izlenmeye hazır hale gelir. Bunların dışında binaların ortak olarak kullandığı antenlerin de kurulum ve onarımı başarıyla yerine getirilir.

Karagümrük uydu servisini hemen ara 0541 762 22 52

Multifeed adı verilen bir aparat sayesinde, günümüzde sadece bir anten ile aynı anda üç, dört uydu kanalını izlemek mümkündür. Eğer yakınlarda bina, ağaç gibi bir engel yoksa bunun kurulumu da rahatlıkla yapılabilir. Firmanın tüm bu imkanlarından yararlanmak isteyenler, gün boyu 0541 762 22 52 numarasını arayarak, randevu alabilirsiniz.

Karagümrük televizyon kurulum montaj servisi

Televizyonu televizyon ünitesin de kullanmaktan sıkıldınız mı? Çocuklar televizyon ekranına dokunup zarar mı veriyor? Ya da televizyon ekranı kırıldı ve tv ekran değiştirme servislerine para vermekten bıktınız mı? Karagümrük uydu servisi televizyon montajı ve tv kurulumu için sizlere aynı gün içerisinde hizmet verebilir. bunun için önceden almış olduğunuz veya televizyonu satın alırken beraberin de verilen televizyon askı aparatı ürününün olması gerekir.

Eğer elinizde askı aparatı yoksa Karagümrük çanak antenci telefonlarını arayıp televizyon duvara askı aparatı ile montaj yapılması için randevu oluştururken, hareketli tv askı aparatı veya sabit askı aparatını da getirmelerini isteyebilirsiniz. Gücünü Fatih uydu servisi firmasından alan Karagümrük uyducu ile görüşmek için numaramızı aramanız yeterli.

admin

Merhaba ben Metehan Aslan. Televizyon servisi ve İstanbul uydu servis Hizmetlerin de, aynı zamanda "İpek uydu servisi" firmasında teknik servis uzmanı olarak çalışıyorum. Sorun yaşadığınız tv uydu arızalarını ve aklınıza takılan soruları YORUM kısmına yazarsanız sizlere kısa süre de yardımcı olabilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler