Hizmetlerimiz

İskender paşa mahallesi uydu servisi

Fatih’te yaşayan veya buranın yerlisi olan kişilerin İskender paşa mahallesini bilmemeleri mümkün değil. Burası Fatih ilçesinde bulunan güzel mahallelerden biridir. Sizler burada ikamet ediyorsanız ve televizyon problemleriniz varsa İskender paşa mahallesi uydu servisi firmasından destek alabilirsiniz. Ayrıca sabah saatleri ile akşam saatlerine kadar çok özel durumlar olmaksızın aynı gün içerisinde hizmet vermekteyiz.

İskender paşa mahallesi uydu servisi ile iletişime geçmeniz halinde saati ve tarihi sizler için en uygun olan zamanı beraber seçme imkanına sahip olabilirsiniz.

Makaledeki yazı başlıkları

İskenderpaşa Mahallesi uydu montajı ve ayarı

İskenderpaşa uydu servisi veya diğer ilçeler de bulunan uydu teknik servis firmalarından yaptırdığınız çanak antenler bir süre sonra bozulabilmektedir. Günler geçer yıllar geçer ve çok büyük titizlikle kurulan çanak antenlerinizin ayarları bozulur. Daha dün çekiyordu ne oldu da durup dururken çekmemeye başladı demeniz çok normaldir. Evet, aslında haklısınız. Hiçbir şey çarpmadan kimse uğraşmadan bile antenler neden bozuldun ki?

Çanak antenler ilk kurulduğun da ister İskender paşa mahallesi uydu servisi firmasına yaptırın ister diğer firmalara yaptırın hiç önemli değil. Kullanılan anten kablosu zaman içinde çatının kenarlarına sürtmelerden dolayı veya güneş ışınları kar soğuk gibi olumsuz hava şartlarına maruz kalan anten kablosu bozulabiliyor. Ayrıca lnb önündeki kapağın çürümesi veya kırılması sonucu içine su girerek bozulma ihtimalleri çok yüksektir. Ondan sonra çanak anten lnb tutan parçanın çürümesi sonucu fazla ağırlığa daha fazla dayanamadığından o parçanın aşağıya doğru inme ihtimali çok yüksektir.

Sinyali düşük çanak antenlerini ayarını yapmak

Çanak antenlerin kendi kendine bozulması veya bazı ağır cisimlerin çarpması sonucunda televizyon da sinyal bozulması meydana gelir. Bazı durumlar da sadece bir kaç kanal çekse de genellikle hiç bir kanal da tv uydu yayını olmamaktadır. Bu ve buna benzer durumlar da İskenderpaşa uydu servisi ve buraya çok yakın olan merkez şubemiz olan Fatih uydu servisinden de destek almanız mümkün. ipekuyduservisi.com/hizmet/ sayfasından diğer servis bölgelerimize ulaşabilirsiniz.

Böyle olması durumun da İskender paşa mahallesi anten servisi firmasını arayarak yeniden kurulum anten ayarlaması veya kablo değiştirme işlemlerinin yapılmasını gerektiğini lütfen unutmayın. Zaman içinde olan bu nedenler ne anten montajını yapan kişinin ne de ev sahibinin bir suçu yoktur.

Firmamızın telefon bilgileri sitemizin üst kısmında yer alan bilgi de açıkça ifade edilmiştir. Adres ve telefon bilgilerimiz de burada yer almaktadır. Ayrıca iletişim forumunu doldurarak ta özel durumlar için bir fiyat bilgisi alabilirsiniz.

admin

Merhaba ben Metehan Aslan. Televizyon servisi ve İstanbul uydu servis Hizmetlerin de, aynı zamanda "İpek uydu servisi" firmasında teknik servis uzmanı olarak çalışıyorum. Sorun yaşadığınız tv uydu arızalarını ve aklınıza takılan soruları YORUM kısmına yazarsanız sizlere kısa süre de yardımcı olabilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler