Hizmetlerimiz

Hırkai şerif mahallesi uydu servisi

Fatih bölgesin de bulunan tarihi yapısıyla tıpkı bir doğa harikası olan ve maneviyatı yüksek olan Hırkai şerif mahallesi fatih İstanbul’da bulunuyor. Burada bizler açmış olduğumuz firmamızın ismini Hırka-i şerif mahallesi uydu servisi olarak koyduk. Hem burada bulunan vatandaşlarımıza hem de buranın civarında ki birçok mahalleye uydu sistemleri tamircisi olarak çalışıyoruz. Hem buradaki evler de bulunan çanak anten montajının yapılması hem de Hırka-i şerif mahallesi uydu kurulumu için de sizlere elimizden geldiğince hızlı bir şekil de yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bizler sabah dükkanımızı açarken Besmele ile Açar ve kandırıp kandırılmaktan Cenabı Allah’a sığınırız. Almış olduğumuz paranın hakkını vermekte ve alacağımız ücreti telefon da bütün çıplaklığıyla açıklayarak gitmekteyiz.

İnsanın kafasın da hiçbir soru işareti muhal vermeyecek şekil de işler yapıyoruz. Aynı zaman da yeni alınan televizyonları merkezi uydu santraline bağlamak biraz zor olabilir. Bunun için mutlaka Hırka-i şerif mahallesi uydu servisi firmamızdan destek almanızı öneriyoruz. Yeni alınan cihazlar bazen fabrikasyon olarak bazen de merkezi sistemler de oluşan olumsuz arızaların yüzünden bir türlü ayarları yapılamayabilir. Bunun için mutlaka firmamızın teknik servis desteğinde yardımcı olan arkadaşlarımızla görüşebilir ve aklınıza gelen her ne varsa hiç çekinmeden bizimle paylaşabilirsiniz.

Günler kısa olması bizim erken paydos edeceğimiz anlamına gelmemektedir. Bizler haftanın her gününü aynı hızda çalışarak anten sorunlarınızı Hırka-i şerif mahallesi uyducu ismi ile yapmaktayız. Aynı zaman da uydu montajı için de bizimle iletişim halinde olabilirsiniz.

Merkezi sisteme sahip olduğunuz bir binanız varsa ve bu sistemin çok eski olduğunu, bazı kanalların olmadığını, çıkışların bozuk ve artık vida tutmaz hale geldiğini düşünüyorsanız hırka-i  şerif mahallesi anten servisi firmasını hemen arayın, Çok düşük bir ücret ile santral değişimini gerçekleştirelim.

admin

Merhaba ben Metehan Aslan. Televizyon servisi ve İstanbul uydu servis Hizmetlerin de, aynı zamanda "İpek uydu servisi" firmasında teknik servis uzmanı olarak çalışıyorum. Sorun yaşadığınız tv uydu arızalarını ve aklınıza takılan soruları YORUM kısmına yazarsanız sizlere kısa süre de yardımcı olabilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler