Hizmetlerimiz

Akşemsettin mahallesi uydu servisi

Özellikle kış ayların da Rakım olarak yüksek olan Akşemsettin mahallesin de çanak anten tamirleri daha fazla çıkmaktadır. Akşemsettin mahallesi uydu servisi  olarak bizler mahalleniz de sizler için sabah erken saatte akşam saatlerine kadar ev iş yerleri ve özel mülklere uydu teknik servis hizmeti veriyoruz. Aynı zaman da yeni alınan televizyonları duvara montaj, üniteye montaj ve masaya sabitleme işlemlerini de yapmaktayız. Akşemsettin mahallesi uyducu ismi ile de yakın çevrenizden bizleri araştırabilir ve teknik servis için randevu taleplerinizi bizlere iletebilirsiniz. Her türlü teknik destek için en kısa süre de sizleri Akşemsettin mahallesi uydu servisi  firmamıza bekliyoruz.

Bize ulaşabileceğiniz teknik servis numaralarımız aşağıda belirtilmiştir. Aynı zaman da bizzat Akşemsettin uydu servisi dükkânına uğrayabilir ve televizyon kurulum sinyal bulma işlemleri için detaylı bilgi alabilirsiniz. Kısa zaman da büyük işler yapan firmamız ile çalışmaktan sizler de mutlu olacak ve uygun fiyatlardan memnun kalmış olacaksınıkz.

Makaledeki yazı başlıkları

Akşemsettin mahallesi uydu montajı

Yeni evlere taşınmalar genellikle çanak antenlerin eski evden sökülmemesi ve yeni taşınan evde ise çanak anten seti alımları yaşanır. Yeni komple yeni çanak anten seti çok makul bir fiyata sizin olabilir. size önerimiz sadece çanak anten setini alıp başınıza bela etmeyin. Akşemsettin mahallesi uydu montajı yaptırmak için anten setine ihtiyacınız olduğunu ve montaj kurulum dahil fiyatını sormanızı tavsiye ederiz. Zaten set aldıktan sonra montaj ücreti neredeyse bedavaya gelmektedir.  Anten setlerinin için de aşağıda yazdığımız liste bulunmaktadır. Bunun haricinde istenen diğer malzemeler artı olarak hesaba eklenecektir. Kurulum dahil fiyatlarını araştırın , karlı çıkın.

Yüksek katlı daire de oturuyorsanız ve çatı katın da oturan apartman sakinleri veya yöneticiniz evin çatısına çanak anten montajını yaptırmam gibi ifadeler kullandığın da balkon ve camlarınız doğru yöne bakıyorsa balkona da uydu montajı yapabileceğimizi unutmayın. Duvar kenarına çanak anten çarpıyorsa ve anten yüksek sinyal alacak bir şekilde ayarlanamıyor uzaklaştırmak için ayrı bir özel aparat veya L ayak kullanılması gerekiyorsa, Montaja ek olarak ekleneceğini unutmayın. Akşemsettin mahallesi uydu servisi  her an yanı başınız da olmaya devam edecektir.

Akşemsettin mahallesi anten servisi

 • Akşemsettin mahallesi uydu anten arıza hizmetleri ve onarımları
 • Uydu alıcısı kurulumu için gerekli usb ve dosyaların temini
 • Çanakların montajı ve Akşemsettin mahallesi uydu tamiri Ayarı
 • Akşemsettin mahallesi uydu anteni kurulum ve malzemelerin montajı
 • Fırtınanın kopardığı çanak antenlerin montajı
 • Akşemsettin mahallesi çanak anten servisi tarafından verilen garanti uzatılması
 • Merkezi uydu santralinin çanak  anten ayarı,
 • Akşemsettin mahallesi uydu merkezi sistem kurulumu ve ücretsiz keşif desteği
 • Bina ortak antenlerin Akşemsettin mahallesi uydu arızası tespiti
 • Akşemsettin mahallesi uydu anteni sabitlenmesi ve sabit direk dikilmesi
 • Fırtınadan kaynaklanan Akşemsettin mahallesi uydu ayar hizmeti
 • Akşemsettin mahallesi uydu servisi tarafından yapılan antenlerin yer değişikliği
 • Akşemsettin mahallesi uyducu ve antenci işi yapanların kullandığı malzemelerin satışı
 • Uydu çanak anten kurulumu Akşemsettin mahallesi ve çevresine hızlı servis hizmeti
 • Elektronik malzeme ve Akşemsettin mahallesi  uydu servisi
 • Receiver kanal yükleme Akşemsettin mahallesi uydu servisi hizmeti
 • Akşemsettin mahallesi uydu kurulum yapabilmek için anten ayak çeşitlerin satılması

Akşemsettin mahallesi anten servisi firması eyüp’te Akşemsettin mahallesin de. Size olan yakınlığımız ile kısa süre de televizyonlarınızı tamir etmek için gelmekteyiz. Sadece firmamızın etrafında bulunan evlere değil, bütün Eyüp semtine her an koşacakmış gibi işimize dikkat ediyoruz. Aynı zaman da yetişemediğimiz durumlar da Eyüpsultan uydu servisi merkez firmamızdan da teknik servis temininde bulunabiliyoruz.

Çanak anten seti paketinde olan malzemeler

1 adet 80 / 85 cm büyüklüğün de next nextstar dayanıklı çanak anten

1 adet tek çıkışlı lnb ( Bir adet televizyon bağlanabilir)

1 adet çanak anten ayağı

5 Metre RG6 U6 dayanıklı uydu anten kablosu

admin

Merhaba ben Metehan Aslan. Televizyon servisi ve İstanbul uydu servis Hizmetlerin de, aynı zamanda "İpek uydu servisi" firmasında teknik servis uzmanı olarak çalışıyorum. Sorun yaşadığınız tv uydu arızalarını ve aklınıza takılan soruları YORUM kısmına yazarsanız sizlere kısa süre de yardımcı olabilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler