Hizmetlerimiz

Esenler birlik mahallesi uydu servisi

UYDU SERVİSİ TIKLA ARA – 0541 762 22 52

Uydu antenleri özellikle kış aylarında sorun çıkarmaktadırlar. Birlik mahallesi uydu servisi firması sizler için kurulan ve evlere servis veren yeterli düşeyde servis elemanı bulunan bir özel servis firmasıdır. Televizyonla ve uydu cihazları aniden kendiliğinden bozulan cihazlar olduğundan dolayı günün hangi saatin de bozulacağını kestirmek pek mümkün değildir. Özellikle yeni bir semte taşındıysanız burada bazı dükkanların nerede olduğunu öğreninceye kadar aylar ve belki de seneler geçmektedir.

Soğuk havalar da dışarı çıkmadan evinizde ki rahatlığı bozmadan veya en üst kattan aşağıya asansörü kullanamadan inip çıkma zahmetin de bulunmamak için mutlaka telefon rehberiniz de birlik mahallesi uydu servisi olarak yazılmış olan telefon numaramızın olması gerektiği düşüncesindeyiz. Aynı günde sizlere verilecek olan randevu ile istemiş olduğunuz saatin dışına çıkmadan teknik servisi evinizdeki arızanın nedenini bulup çözüme kavuşturması ile yönlendirmekteyiz. Yeni bir eve taşınmalar esnasın da bazı sorunlar çıkabilir. Bunu her bir şeyi hazır olan bir eve geçmiş olsanız bile sinyal yok hatasını almanız çok doğaldır. Çünkü uydu sistemleri açısından yön farklılığı olmasa da televizyon ve bina sistemin de birkaç değişikliğe rastlayabilirsiniz.  Örnek olarak televizyonların bazı modellerin de anahtar çıkışı kapalı konumdadır. Bu da merkezi uydu santrali olan yerler de çalışmayacak anlamına gelir. Sizler dilerseniz birlik mahallesi uydu servisi firmasını arayarak anahtar seçiminin nasıl yapıldığını öğrenebilir dilerseniz de, kendiniz de yapmayı deneyebilirsiniz.

Anahtar seçimi kapalı yazan televizyonlar hiçbir şekil de görüntü vermez. Eğer bazen görün verse de bazı kanalların çektiğini bazılarının da çekmediğini görürsünüz. Bu çeken üç beş tane kanalın da sinyalinin gidip geldiğini görürsünüz. Bu durum anten bağlantılarınız da bir hata olduğu anlamına gelmez. Bundan dolayı çanak antenlerin ayarı ile oynamamanızı tavsiye ederiz. Birlik mahallesi uydu servisi telefonlarını aramanızı ve randevu oluşturmanızı tavsiye deriz.

admin

Merhaba ben Metehan Aslan. Televizyon servisi ve İstanbul uydu servisi üzerine "İpek uydu servisi" firması için makaleler yazıyorum. Sorun yaşadığınız tv uydu arızalarını yorum kısmına yazarsanız sizlere kısa süre de yardımcı olabilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler