Hizmetlerimiz

Cuma mahallesi uydu servisi

Her bir yere giden servisimiz ilk etapta kendi mahallesine hizmet vermektedir. Burada firmamızın çok uzun yıllar boyunca bir geçmişi olduğundan dolayı burada ki dostlarımıza cuma mahallesi uydu servisi olarak bir başka değer vermekteyiz. Aynı zaman da kısa süre de İstanbul’un birçok yerine giderek profesyonel ve işini düzgün bir şekil de yapmaya çalışan bir firma olduğumuzu ıspatlamaya çalıştık. Yeni alınan televizyonlar genel de sinyal yok hatası ile karşı karşıya kalırlar. Bunun için de yetkili teknik servisler televizyonu kurmaya gelseler bile anten tamiri ile ilgili sorunları yapmazlar. Onlar sadece televizyonu garantisini başlatarak televizyonun kutusundan sağlam çıkarıldığına emin olmak için gerekli işlemleri yaparlar.

Bundan sonraki olan bütün çanak antenler ile ilgili sorunları cuma mahallesi uydu servisi olarak devam ettirmekteyiz. Böyle bir sorunla karşı karşıya kalmanız durumun da hemen telefon numaralarımızı internet üzerindeki web sitelerimizden, forumlardan ve tanıtımımızın yayınlandığı diğer sayfalardan kolaylıkla bulabilirsiniz. Cuma mahallesi anten kurulumu yazmanız yeterli olabilir.

Eski televizyonun çalışmış olduğu bir yere sizler yeni ince ekranlı televizyon bağlarsanız eskisinin çalıştığı yer de o çalışmayabilir. Çünkü ikisi aynı sinyal seviyesi ile çalışmamaktadır. Bunun için mutlaka uydu servisi firmalarının göz atması gerekir. Özellikle yeni binalar da ilk taşınma esnasın da genel olarak sıfır bina olduğundan dolayı televizyonu kurar kurmaz çalışmayabilir. Bazen prizin içinde oluşan hatalardan dolayı bazen de farklı olabilecek derece de önemli sayılan cuma mahallesi uydu servisi tarafından tespit edilen hatalardan kaynaklanan sorunlar yaşanabiliyor.

admin

Merhaba ben Metehan Aslan. Televizyon servisi ve İstanbul uydu servis Hizmetlerin de, aynı zamanda "İpek uydu servisi" firmasında teknik servis uzmanı olarak çalışıyorum. Sorun yaşadığınız tv uydu arızalarını ve aklınıza takılan soruları YORUM kısmına yazarsanız sizlere kısa süre de yardımcı olabilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler