Hizmetlerimiz

Cep telefonundan uydu sinyalini yakalama programı

Tam bir bilgisayar hastası olan kişilerin bile cep telefonların birer akıllı telefona dönüşmesinin ardından bilgisayarı tamamen bırakmalarına cep telefonları sayesinde tedavi edilmiştir desek abartmış olmayız. Telefonlar ile neler yapılmıyor ki. Cep telefonundan uydu sinyalini yakalama programı ve buna benzer çanak anten ayarla programını indirmek ile kullanmak istiyorsanız burada anlatılanları doğru bir şekilde yapmalısınız. Kısa bir zaman önce cep telefonların hazır kart kontörlü olan telefon hatlarından kısa mesaj sms bile atılamazken şimdi ise her bir şeyi telefonlar üzerinden yapmaktayız.

Sık sık çanak anten ayarınız bozuluyorsa ve bunun önlemini alamıyorsanız cep telefonlarınıza burada anlatacağımız programı yüklerseniz ikide bir uyducu çağırmanıza gerek kalmadan kendi çanak anteninizi kendiniz ayarlayabilirsiniz. Bu program android işletim sistemi taşıyan telefonlar için geliştirilmiştir. Apple olan telefonlarda bu program var bilmiyoruz. Dilerseniz satellite direktör yazarak apple içinde çıkan sonuçlara bakabilirsiniz.

Makaledeki yazı başlıkları

Cep telefonu ile uydu sinyali bulma programları

  1. Satellite director – Program şu an için 4 yıldız almış

https://play.google.com/store/apps/details?id=zekitez.com.satellitedirector&hl=tr

  1. Satellite finder – Program şu an için 4 yıldız almış

https://play.google.com/store/apps/details?id=satfinder.erstudior.satellitedirector&hl=tr

  1. DVBFinder – Program şu an için 4 yıldız almış

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dvbfinder.dvbfinder&hl=tr

Programı nasıl kullanacağım?

Programın çalışma mantığı çok basit. Kamera yardımı ile çanak anten ayarını bulmaya çalışan bu programı kullanmaya başladığınız zaman tıpkı hiç bilmediğiniz bir oyunu indirdiğinizde hangi tuşun ne işe yaradığını anlamak için hepsine tek tek basıyorsanız aynı şekilde, bununda zaten 3 tane seçeneği bulunan bu prgramı kısa bir zaman içerisinde çözebileceğinize inanıyoruz.

Programı burada dilerseniz indirme şansınız var. Kullanımı konusunda Google play de ürünün kendi sayfasında kullanımı ile ilgili bir video hazırlanmış dilerseniz o videoyu da izleyerek yeterli bir bilgiye sahip olabilirsiniz.

Cep telefonundan uydu sinyalini yakalama programını indirmeden önce telefonunuzun sensör ayarını iyi bir şekilde yapmalısınız. GPS açık olmalı, telefonun internete bağlı olmalı ve en önemli özellik olan pusula özelliğinin telefonunuza olması gerekir. Aksi takdirde sağlıklı bir şekilde çanak anten ayarını yapamayabilirsiniz.

admin

Merhaba ben Metehan Aslan. Televizyon servisi ve İstanbul uydu servis Hizmetlerin de, aynı zamanda "İpek uydu servisi" firmasında teknik servis uzmanı olarak çalışıyorum. Sorun yaşadığınız tv uydu arızalarını ve aklınıza takılan soruları YORUM kısmına yazarsanız sizlere kısa süre de yardımcı olabilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler