Hizmetlerimiz

Çanak anten sistemleri

Ortak olarak beraber kullanılan sistemlerin isimleri oldukça değişik olarak anıldığından dolayı bizler bir bakıma merkezi uydu santrali olan veya çoklu bir lnb kullanılarak bütün binanın kullanmış olduğu sistemlere çanak anten sistemleri adını da vermekteyiz. Bu sistemler en baştan yapılırken uzman olan ekipler tarafından yapılması ile ileride meydana gelecek olan arızaların özünü kesmiş olacaksınız. Sık sık arıza veren çanak antenlerin yerine tek bir sefer de sağlam malzemeler kullanılarak gerekli olan titizlikle işlerin yapılmasının ardından çok daha kaliteli bir yayın alacağınıza ve başınızın ağrımayacağın dan emin olabilirsiniz. En ucuz çanak anten sistemleri almak yerine yerinde doğru kararlar verebilen bir teknik servis ekibi ile bu durumu konuşmanız en doğru olanı olacaktır. Her şeyin ucuz yollu olanını almak bazen güzel sonuçlar doğurmayabilir. Merkezi santralin en ucuzunu, lnb ve çanak antenlerin piyasa da olanların en ucuz ve pek tercih edilmeyenlerin kullanımı, sonrasın da uydu servisi firmasından binanıza keşif yapmak için gelen kişinin önerilerini dikkate almalısınız. En baştan keşif isteğin de bulunurken fiyat almak ve nasıl olursa olsun bana şu fiyattan fazla maliyet çıkarma demenizden kaynaklanan sorunlar çıkabilir.

Bunun yerine tamamen her şeyi çanak anten sistemleri kurulumu için gelen kişiye bırakır ve hangi malzemeleri kullanacaksınız? Kabloları nereden indireceksiniz? Kaç adet ve ne marka kullanacaksınız? Kablolar ne marka olacak daha iyisi var mı? Çanak antenden santrale gelen kabloları izole edilecek mi? gibi soruları sorabilir sonrasın da malzeme kalitesini düşürmeden çıkan fiyat üzerin de pazarlık yapabilirsiniz.

Çanak anten sistemleri kurulumu için en ucuz fiyatlandırmayı arıyorsanız internet üzerinden ve mahalle araların da satılan bir sürü merkezi uydu sistemleri kurulum malzemeleri bulunuyor. Bunlardan her hangi birine de yaptırabilirsiniz. Yalnız en ucuz mantığı ile iş yaptırırsanız ilerisi için sorun çıkmaması için bir neden görmemekteyiz. Uydu firmaları ya işçilikten kısacak ya da malzeme kalitesinden.

admin

Merhaba ben Metehan Aslan. Televizyon servisi ve İstanbul uydu servis Hizmetlerin de, aynı zamanda "İpek uydu servisi" firmasında teknik servis uzmanı olarak çalışıyorum. Sorun yaşadığınız tv uydu arızalarını ve aklınıza takılan soruları YORUM kısmına yazarsanız sizlere kısa süre de yardımcı olabilirim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler