Hizmetlerimiz

Çanak anten fiyatları

Karasal antenler şu anda fazla kullanılmadığından dolayı çanak anten fiyatları ve modellerini araştıran bir çok kişi olduğundan dolayı sizlere bir kaç çanak anten modelleri ve fiyatlarını listelemek istedik. Çanak antenlerin tamamı aynı işlemi görmekte ve uydunun yer yüzüne göndermiş olduğu sinyalin alınması ve sonradan lnb uç kısmına yansıtması işlemini yapmaktadır. Çok fazla bir faktörü görünmese de aslında antenler ile ilgili en önemli görevi çanak antenler yapmaktadır.

Antenlerin yamuk olması sebebiyle televizyon yayınlarını alamayabilirsiniz. Bazen gözle görülmeyecek kadar bile yamuk ve kırık olmamasına rağmen yine de istediğiniz hd kanallar çekmeyebilir. Bu nedenle çanak anten fiyatları araştırırken en ucuz çanak anten olanını da alabilir fakat daha uzun yıllar kullanmak için biraz daha kaliteli almanızı tavsiye ediyoruz.

Resimli çanak anten fiyatları

Çanak anteni hangi uyduya çevireceğiniz konusun da bir karar vardıktan sonra anten siparişi vermenizi tavsiye ediyoruz. Bildiğiniz üzere çok fazla değişik boyutlar da ve farklı fiyatlar da çanak antenler vardır. Büyük antenleri tercih etmenin sebebi biraz daha yüksek sinyal almasıdır. Yani türksat dışında bir antene ihtiyacınız varsa 90 cm olan antenleri tercih etmeniz daha doğru bir seçim olacağını düşünüyoruz.

  1. Bu çanak antenimiz 100 cm boyutun da next marka bir anten modelidir. Bu anten yüksek kalili malzemeden üretildiğinden uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz bu güzel ürün içim hemen sipariş verebilirsiniz. Ortalam bu çanak anten fiyatı 110 türk lirası civarındadır.

Makaledeki yazı başlıkları

next 100 cm Büyük çanak anten

2. Çanak antenimiz yine bir next nextstar çanak anten modelidir. 60 cm boyutun da olan bu anteni küçük çaplı yer kaplamayan ve fiyat olarak en ucuz çanak anten modeli olan bu antenin fiyatı ortalama 45 tl ile 60 tl arasındadır.

next nextstar 60 cm çanak anten

3. Çanak anten fiyatları listemiz de 3 numaralı sırada olan antenimiz son yılların popüler olan delikli çanak anten modelidir. Çok fazla yüksek olan binaların rüzgara karşı çanak antenleri korumak ve rüzgardan korumak için kullanılan anten modelidir. Bu çanak antenin fiyatı 70 tl ile 150 tl arasındadır. Orjinal ve farklı malzeme modelleri olduğundan fiyat değişmektedir.

Next delikli çanak anten siyah renk

4. Bu çanak anten fiyatına geçmeden önce hemen yukarıda bulunan siyah renk delikli çanak anten ile aynı model ve kalitededir. Tek farkı sadece kırmızı olmasıdır. Bu modeldeki çanak anten fiyatları 70 ile 150 tl arasıdır.

Next delikli çanak anten kırmızı renk

admin

Merhaba ben Metehan Aslan. Televizyon servisi ve İstanbul uydu servis Hizmetlerin de, aynı zamanda "İpek uydu servisi" firmasında teknik servis uzmanı olarak çalışıyorum. Sorun yaşadığınız tv uydu arızalarını ve aklınıza takılan soruları YORUM kısmına yazarsanız sizlere kısa süre de yardımcı olabilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler