Hizmetlerimiz

Binevler çanak anten servisi

Çanak antenlerin montajını kendiniz de yapabilirsiniz. Yalnız önemli olan montajını yapmak değil ayarlamasını iyi yapıp anten montajının sağlam bir zemine yapılmasıdır. Binevler çanak anten servisi olarak ilk önce çanak anteni nereye koymak istediğinizi belirlemekteyiz. Balkonlara, camların önlerine, balkon veya cam korkuluklarına, çatının beton olan zeminlerine, sağlam olan bacaların kenarları ve üst kapak kısımlarına, varsa hazır olan sağlam, sallanmayan direklere v en son olarak sizim binadan daha yüksek olan komşunuzun yan duvarına da koyulabilir. Yeter ki sizler en uygun olan yerlerden birini bizlere söyleyen yeter. Merkezi sistem kullanılan binalar da yönetici olan kişiye çok iş düşmektedir. Yönetici sadece insanları uyarmak için uyarı kağıtları asmakla kalmayıp binanın sorunları ile de ilgilenmesi gerekir. Asansörün ne kadar güvenli olduğunu araştırmalı, Binanın dış kapısı ve çatının yukarıya giriş tarafının ne kadar sağlam olduğu ile ilgili kontroller yapılmalı. Binevler çanak anten servisi olarak bizler gözlemlediğimiz kadarını söyleyebilirim ki yöneticinin Merkezi uydu santralinde ki arızayı hemen yapmaması veya dairelere bilgi vermeden öylece bırakması veya tamam yaptıracağız biraz sabredin.

Binevler çanak anten tamircisi

Hem benim tamircim birkaç güne kadar gelecek denildiğinde daire sahipleri hem daha fazla beklemek istemediklerinden hem de onlara göre vurdumduymaz olan yöneticinin yaptıracağı yok deyip çanak anten seti kurulumunu yaptırıyorlar. Çok fazla böyle konular ile karşılaştığımızdan dolayı belirtmek istedim. Bir bina da merkezi uydu sistemleri varsa bütün binanın onu kullanması gerektiğini düşünüyoruz.

Binler evler çanak antenci

Bütün elektronik olan malzemelerin bozulduğu gibi sizin merkezi santralinizde arızalar mutlaka meydana gelecektir. Önemli olan bu arızayı varsa yönetici ve eğer yoksa da bina da güvenebileceğiniz bir kişinin ilgilenmesidir. Her daire kendi kafasına göre Binevler uydu servisi firması veya farklı firmaları ararsanız mağduriyet söz konusu olacağından dolayı bu konuyu dikkate almanızı rica ederiz.

admin

Merhaba ben Metehan Aslan. Televizyon servisi ve İstanbul uydu servisi üzerine "İpek uydu servisi" firması için makaleler yazıyorum. Sorun yaşadığınız tv uydu arızalarını yorum kısmına yazarsanız sizlere kısa süre de yardımcı olabilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Kapalı
Kapalı