Hizmetlerimiz

Binevler çanak anten servisi

Binevler uydu servisi ile artık bozulan çanak anten ve televizyonların  tamirini aynı günde yaptırabilirsiniz. Özellikle çanak anten ve televizyon ile ilgili lazım olabilecek her türlü uydu sistemleri yedek parçasını bizden alabilirsiniz. çanak antenlerin montajını kendiniz de yapabilirsiniz. Yalnız önemli olan montajını yapmak değil ayarlamasını iyi yapıp anten montajının sağlam bir zemine yapılmasıdır.

Binevler çanak anten servisi olarak ilk önce çanak anteni nereye koymak istediğinizi belirlemekteyiz. Balkonlara, camların önlerine, balkon veya cam korkuluklarına, çatının beton olan zeminlerine, sağlam olan bacaların kenarları ve üst kapak kısımlarına, varsa hazır olan sağlam, sallanmayan direklere en son olarak sizim binadan daha yüksek olan komşunuzun yan duvarına da koyulabilir.

Yeter ki sizler en uygun olan yerlerden birini bizlere söyleyen yeter. Merkezi sistem kullanılan binalar da yönetici olan kişiye çok iş düşmektedir. Yönetici sadece insanları uyarmak için uyarı kağıtları asmakla kalmayıp binanın sorunları ile de ilgilenmesi gerekir. Asansörün ne kadar güvenli olduğunu araştırmalı, Binanın dış kapısı ve çatının yukarıya giriş tarafının ne kadar sağlam olduğu ile ilgili kontroller yapılmalı.

Binevler çanak anten tamircisi

Hem benim tamircim birkaç güne kadar gelecek denildiğinde daire sahipleri hem daha fazla beklemek istemediklerinden hem de onlara göre vurdumduymaz olan yöneticinin yaptıracağı yok deyip çanak anten seti kurulumunu yaptırıyorlar. Çok fazla böyle konular ile karşılaştığımızdan dolayı belirtmek istedim. Bir bina da merkezi uydu sistemleri varsa bütün binanın onu kullanması gerektiğini düşünüyoruz.

Binevler çanak anten servisi olarak bizler gözlemlediğimiz kadarını söyleyebilirim ki yöneticinin Merkezi uydu santralinde ki arızayı hemen yapmaması beraberin de bazı sorunları getirmektedir. Çünkü merkezi uydu santrali bozulduğu zaman bütün daire sakinleri etkilendiklerinden dolayı herkes kendisi yapmak ve yaptırmak ister. Bu nedenle Sultangazi uydu servisi ve diğer ilçelerde ki şubelerimizin her hangi bir tanesine gitseniz bile en kısa sürede uydu servisi için servis çıkaracaklardır. İsterseniz Gazi mahallesi uydu servisi sayfasından da bilgilere ulaşabilirsiniz.

Binler evler çanak antenci

Bütün elektronik olan malzemelerin bozulduğu gibi sizin merkezi santralinizde arızalar mutlaka meydana gelecektir. Önemli olan bu arızayı varsa yönetici ve eğer yoksa da bina da güvenebileceğiniz bir kişinin ilgilenmesidir. Her daire kendi kafasına göre Binevler uydu servisi firması veya farklı firmaları ararsanız mağduriyet söz konusu olacağından dolayı bu konuyu dikkate almanızı rica ederiz.

admin

Merhaba ben Metehan Aslan. Televizyon servisi ve İstanbul uydu servis Hizmetlerin de, aynı zamanda "İpek uydu servisi" firmasında teknik servis uzmanı olarak çalışıyorum. Sorun yaşadığınız tv uydu arızalarını ve aklınıza takılan soruları YORUM kısmına yazarsanız sizlere kısa süre de yardımcı olabilirim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler