Hizmetlerimiz

Beşyüzevler uydu servisi

Bayrampaşa ve Gaziosmanpaşa arasın da yer alan bir bölge olduğundan dolayı çok eski zamanlardan beri adına Beşyüzevler denilmiştir. Burası yaklaşık olarak taş köprü Metro durağından başlayıp ali Fuat Başgil ve çevresine kadar Beşyüzevler uydu servisi olarak anılmaktadır. Kısa zaman içerisin de telefon açmanız dan itibaren hemen söz verdiğimiz saatte yanınızda oluyoruz. Çanak anten montajı ve anten ayarlarının yapılması konusun da işin de gerçek anlamda uzman olan arkadaşlarımızla tanışarak sizler de gerçek Beşyüzevler uydu montajı avantajlarından yararlanacaksınız.

Kapı komşunuz olan firmamızla yapacağınız görüşme sonrasın da dilerseniz akşam işten geliş saatinizi de düşünerek o saate göre randevunuzu oluşturmak için arkadaşlarımızla görüşebilirsiniz. Aynı zaman da Beşyüzevler uydu servisi olarak antenden gelen kablolarında değişimleri için sizlere yardımcı oluyoruz. Eskimiş olan anten kabloları içinden su girip televizyona kadar suyun ilerlemesi sonucu televizyon ve uydu alıcıların bozulma ihtimalleri çok yüksek olmasından dolayı derhal bu kabloların değiştirilmesi gerektiğini unutmayın.

Kablo çatlaması sonucun da hem uydu alıcınız eğer varsa içinden uydulu televizyonunuz bozulduğunda garanti dışında kalacağını sakın unutmayın. Sıvı teması olan elektronik malzemeler firmalar tarafından onarılmamaktadır. Aynı zaman su girmeden önce de kullanıcı kendi önlemini alabileceğinden dolayı firmalar bu cihazlara bakmamaktadırlar. Beşyüzevler uydu servisi her an yanınızda ve yanı başınızda olmaya devam edecektir.

admin

Merhaba ben Metehan Aslan. Televizyon servisi ve İstanbul uydu servis Hizmetlerin de, aynı zamanda "İpek uydu servisi" firmasında teknik servis uzmanı olarak çalışıyorum. Sorun yaşadığınız tv uydu arızalarını ve aklınıza takılan soruları YORUM kısmına yazarsanız sizlere kısa süre de yardımcı olabilirim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler