Hizmetlerimiz

Bahçetepe tv uydu servisi

Yeni yerleşim alanı oluşturulan Bahçeşehir de tv ayarlama, tv kurulum, uydu montajı ve buna benzer işleriniz de Bahçeşehir uydu servisi olarak size yardımcı olabiliriz. Bahçeşehir’in merkezin de bulunan iş yerimiz de uydu sistemleri ürünlerin de lazım olabilecek her türlü ürünleri satışından sonra şimdi de, ev ve iş yerleri olan özel yaşam alanlarına televizyon kurulum servisi olarak yerinde servis hizmeti vermekteyiz.

Sizler de Bahçeşehir de size en yakın olan bir uydu tamircisinden randevu almak isterseniz telefon numaramızı arayıp randevu almanızı rica ediyoruz. İstediğiniz zaman dilimleri için randevu almanız mümkün. Uydu servisi çalışanları sizlere tam da zamanında gelip yerinde servis hizmeti sunacaklardır.

BAHÇEŞEHİR TV UYDU SERVİSİ HEMEN ARA 0541 762 22 52

Başakşehir ve Arnavutköy bölgelerinde çok yakın olan Bahçeşehir de uydu servisi hizmetlerini yürüterek sizleri televizyon, uydu anten, çanak ve merkezi uydu sistemleri problemlerinden kurtarıyoruz.

Makaledeki yazı başlıkları

En popüler uydu servisinden destek alın

Uzun yıllar boyunca aynı yerde uydu servis hizmetleri alanında faaliyet gösteren bir kuruluş olmamızdan dolayı Bahçeşehir ve diğer bize yakın olan ilçeler de uydu servisi alanında çok iyi yerler de olduğumuzu görmektedirler. Firmamızın çalışanlarının işini tam olarak yapmaları ve en uygun fiyatların da bu duruma çok etki ettiğini de görmekteyiz.

Firmamızın çalışanlarına göstermiş olduğumuz ilgi ve alakadan dolayı şu anda Bahçeşehir de uydu tamirici ve uyducu denildiğinde akla ilk olarak gelmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Her hangi bir tv ve uydu anten arızaların da en popüler uydu servisinden destek alın.

Uydu servis hizmetleri konusunda profesyonel olan personellerimizin sabah erken iş başı yapıp akşam paydos saatlerine kadar sizlere yardımcı olacaklarından emin olabilirsiniz. İhtiyacınız olan her hangi bir uydu malzemesi için dükkâna kadar gelerek buradan almanıza hiç gerek yok.

Telefon numaralarımıza bağlı olan whatsapp hesaplarımız sayesinde tam olarak ne istediğinizi resim çekme yöntemi ile Bahçeşehir uydu tamircisi arkadaşlarımıza gönderebilirsiniz. Ya da kendinizde gelerek anten kablosu, uydu cihazı, receiver ve televizyonu da yakından görebilme şansını elde edebilirsiniz.

Uydu anten ayarının hızlıca yapılması

Uydu yayınlarını televizyondan izleyebilmeniz için çanak antenin ayarının düzgün yapılmış olması gerekir. Eğer uydu antenin montajını siz yaptıysanız uydu ayarın da biraz daha fazla zorlanmanız normal bir durumdur. Çünkü bazen uydu anten montajı yapılırken yapılacak bazı yön hatalarından dolayı uydu anten ayarının yapılması mümkün olmayabilir.

Bu durumda dilerseniz Bahçeşehir uydu montajı için uydu servis çalışanlarımızdan yardım alabilir veya uydu montajı ve uydu anten ayarına başlamadan önce bütün hizmeti bizden alarak anten ayarının yapılması için uyducu arkadaşlarımızdan destek alabilirsiniz.

Bahçeşehir uydu tamircisi arkadaşlarımız Bahçeşehir de olmalarından dolayı telefon ettiğiniz andan itibaren en kısa süre de kapınızda olacaklardır. Bu nedenle uydu anten montajını ve anten ayarını kendiniz yapmanız gerekmez. Çok önemli bir engel olmadığı sürece sabah erken saatte ve gece geç saatlere kadar mesai saatlerine riayet etmek suretiyle Bahçeşehir televizyon tamir servisi olarak destek alabilirsiniz. Uydu anten ayarını yaptırmak ve uydu sinyalini güçlendirmek için hemen bizi arayın.

%100 güçlü sinyal seviyesi ile çeken hd kanallar

Kış aylarında uydu kanalların da parazitlenme gibi sorunlar ile karşılaşmanız çok normaldir. Özellikle uydu antenlerin eski olması durumun da sinyali zayıf olan kanalların hiç çekmemesine neden olabilir. Sert esen rüzgarlar ve yağmurun dışında televizyonun bazı kanalların da sinyal yok yazıyorsa o zaman uydu antenin ayarlanması gerektiği anlamına gelmektedir.

Türksat 4a uydusu ve diğer uydulardan gelen sinyal seviyesi ve sinyal kalitesi tv kanallarına göre değişmektedir. Bazı kanallar çanak anten ayarı bozuk olsa bile çekerken bazıları da hafif bir rüzgarda bile sinyal yok arızası verebilir.

Bahçeşehir uydu servisi olarak bu kanalların neden çekip bazen de çekmediğini hemen açıklayalım. Uydu montajından sonra çanak anten sinyal seviyesini ayarlarken mutlaka en zayıf kanala göre yapılması gerekir. Ayrıca uydu antenin yeni olması, uydu kablosunun çok uzun olmayıp sağlam olması ve önemli olan bir durum daha var ki o da lnb’nin çok yüksek sinyal verebiliyor olmasıdır.

Bizler Bahçeşehir uyducu, uydu tamircisi ve çanak antenci olarak uydu sinyallerini ayarlarken mutlaka en yüksek sinyal ve en yüksek sinyal kalitesine ulaşmayı hedefliyoruz. Sizler de bazı kanallar çekmiyor diyorsanız lütfen hemen bizi arayın.

admin

Merhaba ben Metehan Aslan. Televizyon servisi ve İstanbul uydu servis Hizmetlerin de, aynı zamanda "İpek uydu servisi" firmasında teknik servis uzmanı olarak çalışıyorum. Sorun yaşadığınız tv uydu arızalarını ve aklınıza takılan soruları YORUM kısmına yazarsanız sizlere kısa süre de yardımcı olabilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler