Hizmetlerimiz

Bahçeköy Mahallesi uydu servisi

Bahçeköy Mahallesinde televizyon, uydu ve çanaklar ile ilgili bazı sorunları gidermek için kurulan Bahçeköy Mahallesi uydu servisi firmasına sizleri de bekleriz. Ne iş yaptığımız konusunda her hangi bir bilginiz yoksa kısaca şunu ifade etmek isterim.

Televizyonu aldınız ve kanalların yüklenmesi, televizyonu kutudan çıkartıp montajının yapılması, tv ayarının yapılıp internet ile ilgili sorunların giderilmesi, çanak anten getirip montajının yapılması, sinyalin ayarlanması ve binaların merkezi uydu sistemlerini kurup sinyal ayarının yapılması gibi işlemler tarafımızdan yapılmaktadır. Burada yazılanlardan çok daha fazlasını Bahçeköy Mahallesi uydu servisi çalışanlarımızın yaptığını ifade etmeliyim. Sizler de hızlı servis kaydı oluşturup bizleri aramak isterseniz telefon numaramızdan bizi aramayı lütfen unutmayın.

Makaledeki yazı başlıkları

En hızlı uydu servisi uyducuları burada

Uydu antenlerin yerinden oynaması sonucu televizyonun bazı kanallarında sinyal yok arızası ile karşı karşıya kalmış olabilirsiniz. Bu arızanın giderilmesi için hızlı bir uydu servisi ile görüşmeniz gerekir. Günlerce teknik servis çalışanlarını beklemek sizleri bir hayli sıkıntıya sokacağından dolayı iyi bir servis hizmeti veren uyducu ile görüşme sağlamalısınız. Bahçeköy Mahallesi uydu servisi çalışanları ve yönetimi olarak bizimle birlikte çalışan uyducu arkadaşlarımızın günün belirli bir zaman diliminde size özel randevu alınır. Bu randevuların tam saatinde olması ve hiçbir şekilde müşteriyi bekletmemek için birden fazla uydu tamircisi ile birlikte çalışıyoruz. Bu sayede işim uzadı, trafiğe yakalandım, geciktim gibi bahanelerin arkasına saklanılmadan tam zamanında uydu servis hizmeti sunulmuş olacak.

En hızlı ve bize göre en yetenekli uydu servisi çalışanlarının bizde olduğu düşüncesindeyiz. 10 yıldan daha uzun bir süredir uydu servisi çalışanlarımızın bilmedikleri bir arıza çeşidinin olmadığını söylemeliyim. Sizler telefonda bile Bahçeköy uydu servisi dükkanını arayıp oluşan arızayı söylediğinizde uzaktan bile olsa sorunun nereden kaynaklandığını çözebiliyoruz. Bu sayede Bahçeköy Mahallesi servisi çalışanımızın yanına lazım olabilecek yedek parçaları da alıp gelmesine neden olmaktadır.

Bahçeköy Mahallesinde yapılan bazı hizmetler

  • Çanak anten montajının yapılması
  • Sinyal seviyesi ve sinyal kalitesi yükseltme
  • Uydu sinyal ayarlamasını yapma
  • Türksat 4a uydu ekleme
  • Kanal ayarlarını yapma ve kanal sıralama
  • Uydu anten kablosu çekme
  • Komple çanak anten montajının yapılması
  • Anten ayarının yapılması
  • Uydu anteni söküp takma işlemi

Televizyonda sinyal yok arızasının tamir edilmesi

Hiçbir olumsuz hava koşulları bile olmazken televizyonda sinyal yok yazabilir. Bunun o kadar çok nedeni var ki anlatamam. Sadece büyük olan arızaları bile saymaya kalkarsak yaklaşık olarak 25’ten fazla arıza nedeninin olduğunu söylemeliyiz. Bu arızalardan bir tanesi bile yaşanmış olsa televizyonda sinyal yok hatası verir. Bahçeköy Mahallesi uydu servisi çalışanları olarak uydu tamircisi arkadaşlarımız ile birlikte televizyonda aniden beliren sinyal hatasını en uygun fiyatlar ile yapabilmekteyiz.

Uydu antenlerin yerinden oynaması sonucu televizyon kanallarında gidip gelmeler yaşanabilir. Yalnız, uyduların sallanıp yerinden oynaması çok düşük bir ihtimal olabildiğinden dolayı diğer farklı yerler de sinyal arızasını bulmak daha faydalı olacaktır. Uydu çalışanlarımız ile birlikte televizyonun eskisi gibi bütün kanalları çekebilmesi için Bahçeköy uydu servisi olarak size her zaman için hizmet etmeye hazırız.

admin

Merhaba ben Metehan Aslan. Televizyon servisi ve İstanbul uydu servis Hizmetlerin de, aynı zamanda "İpek uydu servisi" firmasında teknik servis uzmanı olarak çalışıyorum. Sorun yaşadığınız tv uydu arızalarını ve aklınıza takılan soruları YORUM kısmına yazarsanız sizlere kısa süre de yardımcı olabilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler