Hizmetlerimiz

Boğazköy uydu servisi

UYDU SERVİSİ TIKLA ARA – 0541 762 22 52

Arnavutköy son yılların en çok değer kazanan ilçesi haline geldi. Birçok projelerin geçiş noktası haline gelen Arnavutköy de Boğazköy uydu servisi olarak bizler de burada yeni yerleşim yerlerini hızla takip etmekte ve gelişen teknolojileri büyük bir hassasiyetle buralara kurmanın gayreti ve sevinci içindeyiz. Yeni inşaatların merkezi uydu sistemlerini kurulması için bizler öncülük etmekte ve yeni binaların ne şekil de yapılması veya televizyonların nerelere kurulması adına danışmanlık hizmeti de veriyoruz.

Eski evlerdeki bütün çanak antenlerin sökülüp tek bir yerden bağlanması için de sizlere büyük sürprizlerimiz bulunmaktadır. En üst katın balkonun da olan 7 – 8 tane çanak antenden kurtularak bir veya sadece iki tane çanak anten ile çoklu lnb takılarak normal bir görüntüye sahip olunması için Boğazköy uydu servisi firması ile görüşmeniz hedeflenmektedir. Birçok yeri çanak antenler ile dolduran ev kullanıcıları veya taşınan kiracıların çanak antenlerinin hepsini bir arada toplayarak yaşam alanlarını adeta Boğazköy uydu montajı ile genişletiyoruz.

admin

Merhaba ben Metehan Aslan. Televizyon servisi ve İstanbul uydu servis Hizmetlerin de, aynı zamanda "İpek uydu servisi" firmasında teknik servis uzmanı olarak çalışıyorum. Sorun yaşadığınız tv uydu arızalarını ve aklınıza takılan soruları YORUM kısmına yazarsanız sizlere kısa süre de yardımcı olabilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler