Blog

Anten ayarlama programı var mı?

Bazen bulunduğumuz yere tamirciler gelmeyebilir ya da onları çağıracak imkanı bulamayabiliriz. Cep telefonu ile çanak anten ayarlama programı olmasını istemez misiniz? Çanak antenlerin ayarlamasını yapan veya Anten ayarlama programı var mı sizce? Böyle bir programı telefon modeliniz ne olursa olsun ayarlama yapmak mümkün.

Telefonların hayatımızı kolaylaştırması açısından oldukça önemli programları hepimiz kullanmaktayız. Yararlı olan uygulamaların önüne geçebilecek veya bunları suistimal edebilecek kimse yoktur sanırım. Çanak antenlerin ayarlanmasına izin veren programın da içerisin de bazı reklamlar olsa da sizler zaten belkide bir kez kullanacağınız dan dolayı, yani çok fazla kullanmayacağınız için ona da katlanabilirsiniz elbette. Aşırı derece de reklamlar olmadan güzel bir şekilde anten ayarlarını cep telefonlarınız üzerinden yapabilirsiniz.

Android marka telefonlar için hazırlanan bu programlar ile çanak antenlerin her türlü sinyalini bulabilir, çanak anteni nereye çevirmeniz gerektiği konusunda sizlere uyarılar verir. Çanak antenlerin hangi yönde olduğunu profesyonel uydu sinyal bulucu cihazlar ile yapmamaktadır. Yalnız cep telefonlarında uydu bulmak için kullanılan programların bu şekilde ekran üzerinde göstererek tarif etmesi de apayrı bir kolaylık sağlamaktadır.

Programı nasıl indireceksiniz?

Burada sizlere 2 tane program indirme sitesi göstereceğiz. Telefonlarınızın android yazılım olması veya ios yazılım olması her hangi bir sorun teşkil etmemektedir. Her iki model telefonlar ile de çanak anten ayarlama programını indirebilirsiniz. Arkadaşlarınızın da çanak anten ayarlama programına ihtiyacı varsa ve sizlere Anten ayarlama programı var mı diye sorması üzerine sitemizdeki bu sayfayı anlatabilirsiniz.

Android telefonlar için: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tda.satpointer&hl=tr

İOS telefonlar için: https://itunes.apple.com/tr/app/uydu-i-%C5%9Faret%C3%A7isi/id994565490?l=tr&mt=8

admin

Merhaba ben Metehan Aslan. Televizyon servisi ve İstanbul uydu servis Hizmetlerin de, aynı zamanda "İpek uydu servisi" firmasında teknik servis uzmanı olarak çalışıyorum. Sorun yaşadığınız tv uydu arızalarını ve aklınıza takılan soruları YORUM kısmına yazarsanız sizlere kısa süre de yardımcı olabilirim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler