Hizmetlerimiz

Akıncılar Mahallesi Uydu Servisi

Akıncılar Mahallesi Uydu Servisi Güngören akıncılar mahallesin de. Televizyon kurumları ve çanak antenlerin yapmış oldukları arızaları gidermek için kurulan bir uydu servisi firmasıyız. Yıllar boyunca burada ve İstanbul’un değişik yerlerin de kurulan şubelerimizle sizlere hizmet veren firmamız daha kapsamlı çalışmalarına devam etmektedir.

Kısa sürede oluşan arızanın nedenini bulan ve bunun için gerekli görülen onarımı aynı dakikasın da yapan bir hizmet anlayışına sahibiz.

Makaledeki yazı başlıkları

Akıncılar uydu anten servisi

Sizlere düşen sadece bizleri aramak ve bununla ilgili olarak gerekli olan adımları izlemektir. Akıncılar Mahallesi Uydu Servisi firması anında kapınıza veya bulunduğunuz mekana servisi göndererek arızayı anında yapmakta ve sizlerin gününüzün geri kanalını sıkıntısız bir şekilde vakit geçirebilmeniz için gerçekleştirilmektedir.

Genel olarak oluşan arızaların nedenlerini araştırarak bir daha yaşanmaması için önlemler almaktayız. Bunun yanın da hemen onarımını gerçekleştirerek kısa bir zaman içerisin de yeni cihazlar ile değişimi yapılmaktadır.

Televizyon kurulum montaj servisi

Yeni bir televizyon aldığınız da genellikle eski televizyonun yerine asmak istersiniz. Eski televizyonu söküp atarken veya bir köşeye bırakırken eski anten kablonuzu da yeni aldığınız televizyona takarsınız fakat sinyal sorunu ile karşılaştığınız da bunun için hiç şaşırmayın. Bunun birkaç nedeni olabilir. Eski televizyon da çalışan kablo şimdi yeni televizyon da neden çalışmaz?

İşte Akıncılar Mahallesi anten servisi firması bunun araştırmasını yaparak en son HD sistem cihazlarımızla ölçüm yaparak sorunun televizyondan mı yoksa kablonuzda mı olduğunu anında tespit etmektedir. Buna bağlı olarak sizlere çok tuhaf gibi görünse de normal televizyonu çalıştıran sinyal seviyesi yeni HD sistemli televizyonları maalesef ki çalıştıramayabilir. Uydu sistemleri hakkında sorunlarınızı Akıncılar Mahallesi Uydu Servisi telefon numaralarına iletebilirsiniz.

admin

Merhaba ben Metehan Aslan. Televizyon servisi ve İstanbul uydu servis Hizmetlerin de, aynı zamanda "İpek uydu servisi" firmasında teknik servis uzmanı olarak çalışıyorum. Sorun yaşadığınız tv uydu arızalarını ve aklınıza takılan soruları YORUM kısmına yazarsanız sizlere kısa süre de yardımcı olabilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler