Hizmetlerimiz

Habipler uydu servisi ve Habibler uyducu

Sultangazi Habipler uydu servisi firması Sultangazi’den sonra diğer birçok ilçeye de teknik servis hizmeti vermeye devam etmektedir. Profesyonel olarak çalışan Habibler uyducu personelleri ile uydu ve televizyon sorunlarından kısa süre de kurtulabileceksiniz. Uydu montajı, televizyon kurulumu ve sinyal yok hataları için Habipler uydu servisi Habibler de hizmet vermeye başladı. Yaşadığınız televizyon ve merkezi uydu sistemleri sorunlarını hemen aynı günde yaptırmak istemez misiniz?

Habipler Avrupa yakasında olup Sultançiftliği Mahallesine yakın bir mahalledir. Habipler uydu servisi Sultangazi ilçesine bağlı olan Habibler semti 50 bin civarındaki nüfusuyla önemli bir yaşam alanıdır. Uydu yayınları ise semt sakinlerinin başlıca TV izleme tercihini oluşturmaktadır. İpek uydu servisi de diğer Avrupa yakası ilçelerinde olduğu gibi Habipler’e yönelik uydu montajı ve diğer servis hizmetlerini sunmaktadır. Habipler uydu servisi tecrübeli ve profesyonel çalışma sistemiyle servis talebi gelen her yere kısa sürede ulaşarak arıza tespiti ve onarımını yapmaktadır. İstenirse eski çanak anten değiştirilip sıfırdan uydu montajı yapılmaktadır. Kaliteli işçiliğin yanı sıra gerek çanak gerekse diğer uydu malzemelerinde güvenli ve kaliteli parça değişim ve montajı yapılmaktadır.

Habipler Uydu anten ayarlama

Habipler çanak anten servisi fiyatları da makul olup tek daireye uydu montajı yapılabildiği gibi aynı binada ortak uydu anten çalışması da yapılabilmektedir. Ayrıca merkezi uydu santrali sistemi başarıyla tatbik edilmektedir. Firmanın vizyonu ise, her yere koşturarak tamir yapıp kazanç artırma değil müşterilerine koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlayarak kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Habipler uydu montajı istekleri dışında farklı uydu hizmetleri de sunulmaktadır.

Uydu ekleme işlemi, ortak çanak montajı, uydu alıcısının sinyal yok mesajlarını çözmek, eski model TV’lerdeki uydu bağlantı sorunlarını çözmek, eskimiş ya da verimliliği düşmüş lnb gibi uydu bileşenlerinin değişimini yapmak, ikinci çanak anten montajını yapmak bu hizmetlerden başlıcasıdır. Firmanın hizmetlerinden yararlanabilmek için 0541 762 22 52 numaralı cepten ulaşılabilir.

Eski habipler Mahallesi uydu servisi

Habibler tv kurulum ve uydu servisi Habibler’in her bir noktasına kusursuz hizmet vermeye devam etmektedir. Habipler, Yayla Mahallesi ve Malkoçoğlu Mahallesine paralel olan oldukça geniş bir bölgededir. Buranında en eski yerleşim yerlerin de şubesi olan eski Habipler Mahallesi uydu servisi dükkânına sizleri de bekliyoruz.

Habipler uydu anten faaliyetlerimiz

  • Habipler mahallesi uydu anten servisi ve antenlerin ayarlanması
  • Tv Antenci Habipler mahallesi televizyonların arıza tespiti
  • Anten kurulumu yapan servis malzemelerin satışı
  • Uydu tamircileri yakın elektrikçilerin yönlendirilmesi
  • Habipler mahallesi uydu anten arıza hizmetleri ve onarımları
  • Uydu alıcısı kurulumu için gerekli usb ve dosyaların temini
  • Çanakların montajı ve Habipler mahallesi uydu tamiri Ayarı
  • Habipler mahallesi uydu anteni kurulum ve malzemelerin montajı

admin

Merhaba ben Metehan Aslan. Televizyon servisi ve İstanbul uydu servis Hizmetlerin de, aynı zamanda "İpek uydu servisi" firmasında teknik servis uzmanı olarak çalışıyorum. Sorun yaşadığınız tv uydu arızalarını ve aklınıza takılan soruları YORUM kısmına yazarsanız sizlere kısa süre de yardımcı olabilirim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler