Hizmetlerimiz

Yayla mahallesi uydu servisi

Yayla mahallesi uydu servisi sultan gazi ilçesinde habipler de bulunan bir yer olduğunu ve başka bir bölge ile karıştırmamanızı rica ediyoruz. Türkiye’nin birçok bölgesi mahalle ve sokak isimlerinin aynı olmasından dolayı arama motorlarına ihtiyacınız olan bir bölgede ki uydu servisi veya beyaz eşya servisi gibi bir servis elemanına ulaşmak için arama yaptığınız da sizlerden çok uzaklar da apayrı bir şehir de farklı bir kişi çıkabilmektedir.

Bunun için bizler uydu servisi ve çanak anten montajı için gerekli olan hazırlık ve tanıtımlarımızı yaparken özellikle şehir ve ilçeyi belirtiyoruz ki insanlar bizleri boşu boşuna yanlışlıkla arayıp zaman kaybı yaşamasınlar.

Yayla uydu montajı ve sinyal ayarlama

Çanak antenlerin montajını yaparken dikkat ettiğimiz noktaları devamlı olarak sağlam ve titizlikle yapmaktayız. Aynı zaman da Yayla Mahallesi uydu montajı yapan arkadaşlarımız televizyonlarınızın duvara montaj işlemini de yapabilirler.

Kendinden uydulu olan ve karmaşık kabloları içerisin de barındırmayan en son sistem led teknolojiler ile donatılan televizyonlarınızı duvara asıyoruz. Birçok televizyon markası bedava olarak hiçbir ücret ödemeden üzerinde hediye olarak televizyon askı aparatı vermektedir. Bu askı aparatlarını bazı markalar plastik olanını bazıları da demir metal olanını vermektedirler. Yayla mahallesi uydu servisi olarak bizler metal olanını tercih ediyor ve sadece metal olanların satışını gerçekleştirmekteyiz.

Televizyon kurulum ve kanal yükleme servisi

 

admin

Merhaba ben Metehan Aslan. Televizyon servisi ve İstanbul uydu servis Hizmetlerin de, aynı zamanda "İpek uydu servisi" firmasında teknik servis uzmanı olarak çalışıyorum. Sorun yaşadığınız tv uydu arızalarını ve aklınıza takılan soruları YORUM kısmına yazarsanız sizlere kısa süre de yardımcı olabilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler